• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Za mało motywki [13115]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser80
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser80

Guest
Bonus kultury pokazał mi 160% więc zajarzałem z ciekawości bo wydawało mi się że za mało (potrzebuję tylko 16k by mieć 170%).
mam 10.500 z motywek
Patrzę na dzwonek a tam w ciągu ostatnich 2 godzin 4 motywki na wierzby (14.000), między 8 a 9 dwie motywki na lodowcowe ogrody które nie działają (nie ma łapek)
Coś nie halo z tą aktualizacją i kulturą.
(edit)
Przy mnie znajomy rzucił motywkę na wierzbę, łapka się pojawiła ale licznik bez zmian.
U mnie nawet jak nic nie zaliczy to zostanę na 160%, ale niektórych to wkurzy:)
No chyba że jestem pechowcem i tylko u mnie występuje ten błąd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
To zasługuje na osobny temat ale umówmy się że nazwa tego wynosi "bugi w aktualizacji" i będzie ok:)
Przestał działać bonus leśnej polany:/
60% to nie w kij dmuchał, liczyłem że w niedzielę pożegnam się z elfami ale chyba szybciej pożegnam się z elvenarem:/
Cały czas celowo lub przypadkowo psucie gry:/
 

DeletedUser626

Guest
W sprawie czarów - zapraszam do supportu.

W sprawie portalu - odłącz i połącz, powinno pomóc od razu.

Przepraszamy. : (
 

DeletedUser80

Guest
Faktycznie pomogło, tylko najpierw zebrałem z leśnych przetwórni bez bonusa:/
 

DeletedUser967

Guest
Po ostatniej aktualizacji, ratusz kradnie mi monety z pomocy... to chyba jakaś kpina. Zgłosiłem do suportu,ale zamieszczam info także tutaj. Liczę oczywiście na zwrot ukradzionych monet. Btw to aktualizacja ma tyle bugów, że powinna zostać wprowadzona za miesiąc!
 

DeletedUser626

Guest
Połączyłam tematy ponieważ wszystkie dotyczą tego samego błędu z pomocą sąsiedzką, mimo że na różne sposoby się on objawia.
 

DeletedUser626

Guest
Monety z Ratusza pokazują wartość 1 motywki, ale po zebraniu dodana jest poprawna wartość. Jeśli u kogoś monety nie zostaną w ogóle dodane, proszę o informację.
 

DeletedUser171

Guest
kiedy beda naprawione te sprawy z motywkami i czarami na kulture?
1. brak zlotych lapek u osob motywujacych
2. brak lapek i bonusu z lapkowanych kultur i czarow na nie rzucanych
3. bledny licznik ratusza pokazujacy 1 lapke a w rzeczywistosci moze byc ich 10 i utrata kasy (bo info o przepelnionym ratuszu nadal nie jest wdrozone??!!)

od czasu pokazania sie bledu byly juz z 3 aktualizacje... a bledy jak byly tak nadal sa!
 

Deleted User - 172852

Guest
Od wczoraj również nie uruchamia się misja dzienna o północy. Pojawia się info, że misja zostanie odblokowana za 23 godziny i 59 minut :)
Od czasu do czasu pojawia się również błąd w postaci złego naliczania zasobów i monet. Objawia się to tym, że nie dodaje zebranych dóbr, ale w cudowny sposób odejmuje. W dodatku odejmuje ilości dużo większe niż te faktycznie zebrane. Żeby było śmieszniej, nie odbywa się to regularnie, więc trudno jest coś podobnego przewidzieć.
Czyżby wirusy grasowały po serwerach?
 
Status
Zamknięty.
Do góry