• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Zadania Menhiorka nie zalicza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1717
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1717

Guest
Witam mam zadania Menhiorka i w nim mam wyprodukowac trunki 30 razy i zaawansowane narzedzia 10 razy to drugie zaliczylo a trunki wiszą i nie dodaje po zrobieniu ich gram przez Opera przeglądarka
ktos wie co z tym zrobic wisze z zadaniem od wczoraj

2sQWn.jpg
 

DeletedUser1067

Guest
W opisie tego zadania i jeszcze jednego zadania w którym mowa o Trunkach chodzi o produkcję Chleba (1 godzinna produkcja w warsztatach). W czwartek błąd nazewnictwa zostanie naprawiony.
 

DeletedUser629

Guest
Hejo ... taka mała podpowiedź .... zawsze też patrzcie na rysunek ... chlebuś jest narysowany ;) :p
 

DeletedUser1720

Guest
Pół dnia na to straciłem. W końcu spojrzałem na obrazek i przetestowałem. Faktycznie ktoś dał ciała, chyba z angielskiego na chiński a następnie polski tłumaczyli...
 

DeletedUser1459

Guest
No sorki ale dlaczego taki błąd? A jak nie zajrzy się na forum i nie spojrzy na obrazek to do u.... śmierci można próbować ? Może warto przedłużyć zadanie o 1 dzień dla spokoju ducha?
 

DeletedUser1047

Guest
Też wczoraj pół dnia spędziłem nad tym zadaniem i dopiero teraz zobaczyłem wasze odpowiedzi. Prosiłbym również o rekompensatę za błąd - dodatkowe minuty/godziny dodać do quest'a
 

Pawelbmw

Wędrowiec
Witam, nie mogę wykonać zadania 11, produkuje trunki które nie są zaliczane do konkursu, a w magazynie są dodawane. Proszę o odpowiedź dlaczego tak się dzieje? I druga sprawa nie związana z konkursem, w Złotej Otchłani najpierw populacja wynosiła 300, a po kilku dniach spadła do 53. Dlaczego tak się stało? Proszę o odpowiedź i jak można to pomoc.
:(
 

DeletedUser1566

Guest
Napisane jest trunki, ale trzeba produkować chleb - popatrz na rysunek. Jest błąd w tłumaczeniu.
 

DeletedUser1306

Guest
Po aktualizacji zmieniły się takie rzeczy jak liczebność populacji w Otchłani i ilość kasy jaką z niej mamy. Tylko że to było jakiś czas temu
 

DeletedUser1731

Guest
W jednym z zadaniu MENHIROK mam problem nie zalicza produkowanych trunków proszę o zaliczenie zadania.
 

DeletedUser1742

Guest
Po 5 minutach było widać, że coś jest nie tak z zadaniem. Jak ktoś potrzebawał na to pół dnia to gratuluję uporu w tłuczeniu głową w mur.
 

DeletedUser1047

Guest
Nie ma to jak nabijać sobie posty zbędnymi komentarzami. Nie każdy po 10 godzinach pracy jest taki domyślny i spostrzegawczy jak Pan Jarkacz. Ale dziękuję za odpowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry