• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zadania w Przygodach

Co sądzisz o tej propozycji?

  • Za

    Głosy: 2 100,0%
  • Przeciw

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    2

lukawsz

Wędrowiec
Po raz kolejny prosimy o ułatwienie zmieniania zadań w Przygodach !!!

Wiem, że było o tym pisane. Sam o tym pisałem, ale skutku żadnego. Trzeba więc pisać do skutku...
Tylko szkoda, że twórcom nie chce się zająć tak prostą, a dotychczas tak utrudniającą grę, sprawą.
 

Bija

Zwiadowca
Po raz kolejny prosimy o ułatwienie zmieniania zadań w Przygodach !!!

Wiem, że było o tym pisane. Sam o tym pisałem, ale skutku żadnego. Trzeba więc pisać do skutku...
Tylko szkoda, że twórcom nie chce się zająć tak prostą, a dotychczas tak utrudniającą grę, sprawą.

Wydaje mi się że, jest to zabieg celowy żeby zmylać boty, musieli być artyści którzy używali takich cudaków ;)
 

DeletedUser2970

Guest
Jakaś zmiana była i jest lepiej , przynajmniej na apce jest ok :)
 
Wydaje mi się że, jest to zabieg celowy żeby zmylać boty, musieli być artyści którzy używali takich cudaków ;)
Raczej nie to jest powodem. Czy jeden klik, czy dwa, dla botow to niewielka roznica ;)
Pewne zmiany na lepsze rzeczywiscie mialy juz miejsce jakis czas temu, przynajmniej zostaly juz usuniete potwierdzenia odrzucania zadan przy ich "przewijaniu". Jest juz lepiej, ale do "dobrze" to rzeczywiscie jeszcze daleeeekooo ;)

EDIT: aha, zapomnialem, obawiam sie, ze wpis autora tematu bedzie zignowowany, jesli nie bedzie zgodny z regulaminem dzialu. Kazdy nowo zgloszony pomysl powinien zawierac ankiete.
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/zasady-działu.809/
 
Ostatnia edycja:
Do góry