• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zadanie wybudowania 9 wydziałów magii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1174

Guest
To zadanie bez opcji anulowania go blokuje całkowicie linie zadań z X epoki. Nie mam zamiaru budować po 3 wydziały alchemii, nekromancji i wiedzy tajemnej, mam zamiar powoli sobie grać z dwoma wydziałami każdego rodzaju. Czy to oznacza, że do końca tej epoki linia zadań będzie u mnie zablokowana?
 

DeletedUser1088

Guest
zablokuje Cię ;(
i zmartwię Cię jeszcze, kilka zadań później jest zadanie:
posiadaj po 4 wydziały każdego rodzaju
czyli 12 szt;)
 

DeletedUser1088

Guest
sorry za zamieszanie
zanim pojawiło mi się zadanie na 4 wydziały to miałem je już wybudowane;)
więc nie zauważyłem pominięcia tylko zgarnąłem nagrodę
może i tak było, jajków nie dam sobie uciąć;)
 

artur87

Rycerz
Czy to oznacza, że do końca tej epoki linia zadań będzie u mnie zablokowana?
Niewykonanie tego zadania zablokuje Cię "na zawsze" - tzn. dopóki tego zadania nie wykonasz, będziesz je mieć i to niezależnie od tego, w którym Rozdziale będziesz. Oczywiście po tym zadaniu, również niezależnie od tego w którym Rozdziale będziesz, otrzymasz kolejne zadania z Rozdziału X.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1174

Guest
Niewykonanie tego zadania zablokuje Cię "na zawsze" - tzn. dopóki tego zadania nie wykonasz, będziesz je mieć i to niezależnie od tego, w którym Rozdziale będziesz. Oczywiście po tym zadaniu, również niezależnie od tego w którym Rozdziale będziesz, otrzymasz kolejne zadania z Rozdziału X.

Tak myślałem, ale nie myślał za bardzo chyba ten, kto to zadanie opracował. Dzięki za odpowiedź.
 
Do góry