• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Zadanie z letniego przesilenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1013
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1013

Guest
Opis błędu: Mam teraz zadanie, gdzie trzeba rozwiązać 20 konfliktów lub mieć przynajmniej 200 prowincji. Problem w tym, że nie ma paska postępu do 20 konfliktów, a jak jakiś rozwiążę, to nic się nie dzieje. Nie mam jeszcze 200 prowincji, a dokładniej brakuje mi 13 co w obecnym stanie jestem zrobić za jakieś 15-16 dni... Przez co pkt do eventu będę mógł zdobywać tylko w dziennych zadaniach, co daje mi małe szanse na jakieś ciekawe nagrody...
Przeglądarka oraz jej wersja: Firefox 42.0.
Miejsce wystąpienia: Felyndral
 

DeletedUser37

Guest
Rozwiązuj dalej konflikty, po pewnym czasie licznik zmieni się z prowincji na konflikty (albo od razu zaliczy zadanie po rozwiązaniu wymaganych 20).
Teraz gra myśli ze bliżej Ci do tych 200 prowincji niż do rozwiązania 20 konfliktów.
 

DeletedUser626

Guest
Pasek pokazuje postęp w warunku, którego procentowo jest więcej, gdy rozwiąże się kolejne konflikty pasek przeskoczy na odpowiednią opcję.
 

zata

Zwiadowca
Kilka zadań dalej jest kolejne zdobądź 20 reliktów które zostaje zaliczone już po zdobyciu 12 :p
 

Mikekun

Rozbójnik
siemanko

U mnie też mam ten sam problem co z zadaniem kolegi. Zamiast pokazania dwóch odrębnych pasków postępu, widzę jeden gdzie u mnie zdobycie 200 prowincji zajmie wieki. W obecnym kształcie posiadam zaledwie 45 prowincji ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 
Status
Zamknięty.
Do góry