• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Zakładka "Sąsiedzi" w aplikacji mobilnej

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 172852
  • Data rozpoczęcia

Czy zakładka "Sąsiedzi" byłaby pomocna w aplikacji mobilnej?

  • tak

    Głosy: 9 90,0%
  • nie

    Głosy: 1 10,0%
  • nie wiem

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    10
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Deleted User - 172852

Guest
Hejka :)
W aplikacji mobilnej istnieje cudowna zakładka, z poziomu której można wyłapkować całe bractwo. Na moim sprzęcie nie mogę korzystać z mapy, ponieważ jakiekolwiek działanie na niej natychmiast wyłącza mi grę. Więc wyklikanie sąsiadów jest niemożliwe (jedynie na Puffinie się udaje).
I tu moja propozycja. Gdyby tak dorobić zakładkę z sąsiadami, identyczną do tej, która umożliwia łapkowanie bractwa. Wtedy motywacja byłaby prosta i bardzo szybka (korzyść dla wszystkich graczy), a osoby z problemami podobnymi do moich mogłyby w pełni cieszyć się grą :)
Taka zakładka nie musiałaby nawet zabierać dodatkowego miejsca na planszy. Mogłaby być w tym samym miejscu co bractwo i dopiero po wejściu w tę opcję istniałby wybór bractwo/sąsiedzi :)
Co Wy na to? :)
 

DeletedUser110

Guest
Na moim sprzęcie nie mogę korzystać z mapy, ponieważ jakiekolwiek działanie na niej natychmiast wyłącza mi grę.
To skąd wiesz, czy postulowana przez Ciebie zakładka również nie wyłączyłaby Ci gry? Problem raczej do naprawy przez twórców wersji mobilnej niż do dodawania zakładki.
 

Deleted User - 172852

Guest
To skąd wiesz, czy postulowana przez Ciebie zakładka również nie wyłączyłaby Ci gry? Problem raczej do naprawy przez twórców wersji mobilnej niż do dodawania zakładki.

Zakładam, że nie wyłączy mi gry, ponieważ bractwo bez problemu mogę wyklikać. Natomiast zakładka z sąsiadami byłaby o tyle przydatna, że klikanie odbyłoby się w ekspresowym tempie. Bractwo się klika niesamowicie szybko, a bieganie po mapie zabiera czas - przesuwanie mapy, wybieranie opcji itp. Na razie nikt nie wymyślił sposobu na szybkie i sprawne posługiwanie się mapą. Stąd mój pomysł :)
 

DeletedUser110

Guest
Pomysł nie jest zły, z tym, że dałbym ewentualnie taką zakładkę do mapy a nie do bractwa -> wg Twojego pomysłu przeklikanie Bractwa to o jedno 'pacnięcie' więcej przy KAŻDYM Towarzyszu. Ikona mapy mogłaby się rozsuwać po pacnięciu do wyboru: "wchodzę na mapę" i "sąsiedzi". "Wchodzę na mapę" skutkowałoby tym, co teraz, a "sąsiedzi" dawałoby listę podobną do tego w Bractwie.
No i ankietę zrób może ;)
 

Deleted User - 172852

Guest
Ankieta gotowa :)
Tak naprawdę chyba nie ma znaczenia, w którym miejscu znalazłaby się taka zakładka. Ważne żeby usprawniała pracę :)
Na przeglądarce nie ma mowy o wyklikaniu 200 - 300 sąsiadów. Na Puffinie mi to zajmuje ponad godzinę. A sądząc po tym jak sprawnie idzie to w przypadku zakładki "bractwo", można przypuszczać, że zrobi to kolosalną różnicę :)
 

DeletedUser626

Guest
Odrzucone przez projektantów - Motywka na aplikacji już teraz jest dużo szybsza niż w przeglądarce, a przeglądarka będzie zmierzać w kierunku tego samego lub podobnego systemu. Dalsze przyspieszanie motywki, choćby przez dodawanie list sąsiadów, nie jest aktualnie planowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry