• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zaklęcia

  • Rozpoczynający wątek AdAm26111994
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cześć wszystkim mam pytanie co do letniego przesilenia dostałem zadanie zdobycia 1000 stali ale nie wiem czy mozna rzucic 3 razy jedno zaklecie na jeden budynek prosze o odpowiedz
 

DeletedUser80

Guest
Jedno zaklęcie na raz.
Masz 24 godziny na produkcję 1000 szt, powinno styknąć.
Jak masz problem z produkcją to kup brakujące.
 

DeletedUser

Guest
ok dzieki mysle ze jak bym rzucil 3 razy zaklecie na 3 manufaktury i dalbym 1 dzien produkcji to bym mial 1000 stali
 

DeletedUser580

Guest
Wcześniej efekt czaru się kumulował. Wiem to, bo nie zauważyłam "chmury" nad budynkiem i kliknęłam parę razy :p. Teraz sprawdziłam i wydłużył się czas.
 

DeletedUser449

Guest
Nie ma się czego obawiać. Nawet spóźniając się z wypełnieniem zadania, niczego się nie traci. Ale zdobycie żelaza jest najłatwiejsze poprzez handel. Można też je zakupić poprzez wymianę złota/narzędzi na towary.

Letnie Przesilenie
Każdego dnia w tej linii zadań, nowe zadanie zostanie odblokowane i będziecie mogli je rozwiązać. Jeśli któregoś dnia nie będziesz mógł się zalogować, nie martw się: misje odblokowują się po jednej dziennie nawet jeśli konto nie jest zalogowane, będziesz więc mógł "nadgonić" linię zadań, gdy wrócisz do swojego miasta!
 
Do góry