• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zamykanie tematów :(

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3332
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3332

Guest
Już któryś raz z rzędu temat zostaje zamknięty po kilku nic nie wnoszących zdaniach CM'a (czy innego moda). Zirytowała mnie dzisiaj informacja o zamknięciu tematu z błędami w aplikacji, a co najlepsze ostatnią odpowiedzią był tekst dotyczący HTML'a. Halo, ktos czyta to na co odpowiada ? Problem potwierdzony u wielu osób, a tekst mówi ze to nie błąd ? Niepoważne posunięcie.
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@yojinek.pl temat został w tym dziale założony niepotrzebnie, jest już odpowiedni temat utworzony przez @Urdur Dyskusja na temat Teamu i Forum, zakładanie kolejnych wprowadza tylko harmider.
Zresztą właśnie tam @jarq wypowiedział się o zamkniętym wątku:
To nie był niewygodny temat. Jeśli nadal jakieś błędy występują to proszę o napisanie nowego tematu z dokładnymi danymi dotyczącymi tego błędu. W tamtym temacie było wymienionych wiele rzeczy i mało danych, oczywiście sprawdziliśmy to tak jak tam pisałem.

Wiem że macie tutaj na forum więcej dowolności niż w innych grach i ja to szanuje, ale nie możemy zgłaszać kilku błędów w jednym temacie. Najlepiej jak będzie to jeden temat na jeden błąd, tak będzie się nam lepiej pracowało a i dla Was będzie to bardziej przejrzyste.
 
Status
Zamknięty.
Do góry