• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zarabianie diamentow w grze

Czy jesteś za zdobywaniem drobnych ilości diamentów podczas gry?

  • Tak

    Głosy: 17 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

PTR108

Wędrowiec
Witajcie, interesuje mnie (i pewnie nie tylko mnie) możliwość zarabiania diamentow. Mogły by to byc male ilosci albo poprzez okreslone trudne eventy albo poprzez sprzedawanie/wymiane nieuzywanych reliktow. Wiem ze ma byc update odnosnie zaklec tak wiec ta ostatnia propozycja stała by pod znakiem zapytania. Dodatkowo mozna by troche pomyslec nad zbilansowaniem niektorych kosztow za diamenty, poniewaz jest wiele rzeczy ktorych zupelnie za diamenty sie nie oplaca kupowac.
 

DeletedUser

Guest
Wprowadzenie diamentów jako nagród mi się podoba, tylko dlaczego za trudne eventy?
Można powiedzmy wprowadzić, jeden diament za ukończenie co 10 zadania i 10 diamentów za ukończenie każdego rozdziału badań.
Co do reszty twojego postu to, jaką ilość diamentów masz na myśli, za tą sprzedaż reliktów?
 

PTR108

Wędrowiec
Ciężko stwierdzić bo tak jak pisałem diamenty według mnie nie są dobrze zbilansowane jeszcze w tej grze.
Ogólnie miłe by było dla każdego jakby po określonym czasie mógł sobie uzbierać na dodatkowego budowniczego czy tam na co chce.
Dodatkowym pomysłem na zachęcenie osób do kupienia diamentów mogło by być np. co miesięczna obniżka -50% na zakup diamentów trwająca np. tylko 24h.
 

DeletedUser48

Guest
Ciężko stwierdzić bo tak jak pisałem diamenty według mnie nie są dobrze zbilansowane jeszcze w tej grze.
Ogólnie miłe by było dla każdego jakby po określonym czasie mógł sobie uzbierać na dodatkowego budowniczego czy tam na co chce.
Dodatkowym pomysłem na zachęcenie osób do kupienia diamentów mogło by być np. co miesięczna obniżka -50% na zakup diamentów trwająca np. tylko 24h.


ANKIETA!
 

DeletedUser110

Guest
Na FoE były możliwości, że trochę diamentów się naciułało. Pamiętam zadania losowe, gdzie za X towarów czy kasy, dostawało się np. 5 młotków albo 20 diamentów, szanse na młotki i inne badziewie było oczywiście większe.
Można by i tutaj takie coś wprowadzić.
 

DeletedUser724

Guest
Jest jeszcze opcja, jak w wielu innych produkcjach - dziennego bonusu, za logowanie. I tak 7-go dnia np 10 lub 15 diamentów .... a wcześniej np kasa, młotki i surowce.
 

DeletedUser626

Guest
Dzienny bonus logowania to trochę inny pomysł imo niż opcje darmowych Diamentów z zadań czy eventów. Byłoby fajnie jakbyście założyli dodatkowy temat, gdzie takie bonusy możnaby przedyskutować : )
Ten pomysł też będzie zgłoszony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry