• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

zbieranie monet

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1403
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1403

Guest
Podpowiedzcie proszę, czy jest możliwość zmniejszenia częstotliwości zbierania monet znad domostw? Pojawiają się co 2 minuty, można ten czas wydłużyć?
 

DeletedUser772

Guest
Im wyższy poziom rezydencji tym dłuższy czas pełnej produkcji monet. To co zbierasz po 2 minutach to tylko opcja zebrania produkcji szybciej. Pełny czas jest z pewnością dłuższy - odczytasz go jak klikniesz na rezydencję.
 

DeletedUser1403

Guest
Tak, to prawda, całość mogę zebrać po ponad 5h. Zastanawiam się, czy jest możliwość wydłużenia minimalnego czasu, tak by ikona monety nie skakała nad domem tak często ;)
 

DeletedUser449

Guest
Zbieranie monet pojawia się co trzy minuty. Gdy rozbudujesz rezydencję, ten minimalny czas wydłuży się do 10, a potem 20 minut.
 

DeletedUser574

Guest
Mam rezydencje 23 poziomu i monety pojawiaja mi się co 29minut
 

DeletedUser449

Guest
Możliwe że w przypadku najwyższych poziomów rezydencji jest to 30 minut. Osobiście nie sprawdzałem, a powyższe informacje wziąłem z wiki.
 

DeletedUser629

Guest
Tak, to prawda, całość mogę zebrać po ponad 5h. Zastanawiam się, czy jest możliwość wydłużenia minimalnego czasu, tak by ikona monety nie skakała nad domem tak często ;)

nie ma takiej możliwości .... musisz uprawiać między budynkami .... slalom gigant ;):)
 
Do góry