• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zbior odznak

Czy jestescie za masowym zbiorem odznak

  • Tak

  • Nie

  • Inna propozycja


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Seviper

Tancerz ostrzy
a mnianowicie mam wstepna koncepcje ktora by polegala na zbiorze odznak rownolegle bez koniecznosci zbioru pojedynczych odznak np. przy posagach jest to dosyc meczacie co 2 manu trzeba zbierac odznake
a tak by mozna jednym przejechaniem zgarnac wszystkie odznaki
tak jak nastawianie w manu produkcji

EDIT:
Moze jeszcze ze pozostalosci tez naliczaly sie od ilosci mgly wizji
Ile razy mamy wieksze ilosc np. 35 wizji dostajemy a potrzeba 9 i tu tracimy cenne odznaki
 
Ostatnia edycja:
Glosuje na TAK.
Automatyczne zbieranie odznak nie przejdzie
Wcale nie bylbym taki pewny - dostalismy juz wiele ulatwien, co do ktorych wiekszosc z nas byla przekonana, ze nie doczekamy sie ich nigdy :) Mysle, ze IG zdaje sobie sprawe z tego, ze wszelkiej masci ulatwienia sa wrecz konieczne. W miare rozwoju gry mamy coraz wieksze miasta, jest coraz wiecej rodzajow budynkow i samych budynkow do klikania itp. Jesli choc troche zalezy im tez na starszych graczach (a mysle ze tak), to zapewne beda wprowadzac dalsze ulatwienia i uproszczenia, zeby starszych zatrzymac w grze, starajac sie nie dopuscic do zbytniego "zmeczenia materialu", a przy okazji nie odstraszac nowych graczy nadmiarem komplikacji przy obsludze wioski/robieniu eventu/klikaniu odznak w PB i tak dalej. Wprowadzanie dalszych ulatwien lezy wiec w ich wlasnym interesie :)
 

Magyrna

Zwiadowca
Też jestem za - zwłaszcza młodzi gracze są dość... niepocieszeni gdy z powodu omsknięcia palca tracą np. posągi czy kowali - w malutkich miastach to naprawdę boli
 

Tolka1345

Zwiadowca
TAK TAK TAK to byłoby spełnienie marzeń
Pod każdym względem. Masz 100 warsztatów i zbierasz 20 kowali extra jak to przejdzie będzie extra
 

PrzemoOoO

Wędrowiec
A ja właśnie miałem pisać tego typu sugestię, a tu zonk - już jest... Oczywiście pomysł w stu procentach trafiony. Przy odznakach typu Wór monet, czy Odznaka gildii strażników to nie stanowi problemu (lecz tu też trzeba pilnować tego, żeby nie zebrać za dużo), jednak przy masowych produkcjach jak już zostało napisane, jest to nie tyle męczące, co po prostu nudne. A nie raz mi się zdarzyło po prostu zapomnieć i zebrać wszystko za jednym razem.
 
Do góry