• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zeżarło mi diamenty....

Napisz do supportu w grze, sprawdza to.
Diamenty mozna wydac latwiej, niz sie wydaje, szczegolnie jezeli ma sie wylaczona opcje potwierdzenia ich wydawania. Np. niechcacy mozna po walce kliknac na jakis oddzial, ktory poniosl straty i juz diamenty poszlyyyy na uzupelnienie oddzialu do stanu wyjsciowego. To tylko przyklad, takich miejsc w grze jest o wiele wiecej, gdzie wystarczy jeden nieuwazny a nawet mimowolny klik z rozpedu.
 

qp2018

Wędrowiec
Napisałem... Mam zaznaczone.. ale...ciekawe. :cool: Czy wydałem i nie zauważyłem.
Na razie support wygląda na to że nie wie... :eek::cool:
 
Ostatnia edycja:

qp2018

Wędrowiec
Mają swoje logi, które "nie kłamią". Wydałem wg nich na odblokowanie mapy... ja oczywiście dowodów żadnych nie mam. Nie wiem jak mogłem wydać na odblokowanie mapy jak teraz to 2300 diamentów potrzebne a tyle nie miałem nigdy... a nie istotne..
 

Wewe1

Zwiadowca
Mnie zeżarło budynek ewolucyjny z miasta i suport nie wie gdzie się podział i umywa ręce to twoich diamentów tym bardziej nie odnajdzie.
 
Do góry