• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zlikwidujcie odruch wymiotny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś, aby manufaktura stali na 19 poziomie wyglądała inaczej?

  • Tak, u mnie też to wywołuje obrzydzenie

  • Nie, można przecież wyłączyć animację

  • To problem 'estetów' a dla mnie liczy się tylko ekonomia.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
Pierwotnie chciałem to w błędach napisać, ale to przecież nie jest błąd.
Dziś (może się zdziwicie) pierwszy raz zobaczyłem u kogoś manufakturę stali poziomu 19.
Ten wymiotujący starzec wygląda obrzydliwie. Zrobiło mi się niedobrze.
A przecież jednym z elementów mających przyciągać do tej gry jest jej uroda. A tu taki zonk...
Zmieńcie tego rzygającego kloszarda...
 

DeletedUser363

Guest
Masz na myśli oczywiście ludzką manufakturę stali? Jeśli tak to jest świetna! W sumie nigdy mi się nie skojarzyło z wymiotującym starym facetem. :p Raczej z krasnoludzką technologią i takim samym krasnoludzkim humorem. :p
 

DeletedUser

Guest
Co do manufaktury stali to bardzo mi się podoba i nie chciałbym jakichkolwiek zmian w tym zakresie. Gdyby jednak chodziło o zmianę wyglądu Kupca to podpisuję się pod tym rękami i nogami i to zarówno u Elfów jak i Ludzi. Po prostu uważam, że wygląd Kupca nijak nie pasuje do wyglądu reszty pisząc ogólnie - budynków.
 

DeletedUser110

Guest
A czy przypadkiem to nie jest jedyny budynek, który u elfów i ludzi, powyżej 15 poziomu, wygląda tak samo?
 

DeletedUser

Guest
Owszem, wygląda tak samo ( opieram się na zdjęciach, ponieważ osobiście nie widziałem u nikogo tej manufaktury na takim poziomie, i nie mam jej u siebie na takim poziomie ), ale po 1 nie to jest przedmiotem dyskusji, a po 2 wygląda według mnie super.
 

DeletedUser363

Guest
A czy przypadkiem to nie jest jedyny budynek, który u elfów i ludzi, powyżej 15 poziomu, wygląda tak samo?

A rzeczywiście, nie zwróciłem na to uwagi. Miałem okazję oglądać na żywo jedynie u ludzi, a nie zajrzałem na Wiki. :) W każdym razie jak dla mnie wygląd jest bombastyczny i nie wymaga zmian. Ma swój klimat fantasy. :)
 

DeletedUser79

Guest
Wszystkim graczom nie da się dogodzić, innym się podoba, a innym wręcz przeciwnie. Manufakturę stali na tym poziomie, dopiero będę miał za jakiś czas na drugim świecie, ale na wiki patrzyłem i wygląd wcale nie jest najgorszy, bo widać rozwój budynków produkcyjnych, czego nie można powiedzieć przykładowo o manufakturze desek, bo niczym szczególnym się nie różni od poprzednich poziomów poza wymiarami budynku. A jeśli chodzi o ten "odruch wymiotny" jak to nazwałeś, to zaproponowałeś rozwiązanie w jednej z opcji ankiety - wyłączyć animację, jeśli rzeczywiście tak to przeszkadza ;)
 

DeletedUser580

Guest
Ten gość z manufaktury stali balował pewnie z drzewkiem lvl 15. Ono, co prawda jeszcze siedzi na tronie, ale już się kiwa i łapie za głowę, więc pewnie też niebawem puści pawia. ;)
 

DeletedUser110

Guest
Tylko, że ja lubię animacje.. Ale skoro mnie przegłosujecie to przyjdzie przywyknąć ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry