• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Zmiana fokusu w Kupcu

Czy należy zmienić fokus w Kupcu na "Oferty Graczy"?

  • TAK

    Głosy: 6 100,0%
  • NIE

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    6
Status
Zamknięty.

Tessi

Zwiadowca
Gdy do planszy Kupca dołączono zakładkę "Zbierz" (Boskie Ziarna) fokus na wyświetlaną po kliknięciu na Kupca zakładkę ustawiono właśnie na tę zakładkę. Proponuję ustawić fokus na "Oferty Graczy", gdyż przede wszystkim interesuje nas handel, a zbieranie ziaren jest przy okazji, więc ustawienie fokusa takie, jakie jest obecnie, jest co najmniej irytujące.

Mechanizm byłby taki sam jak w przypadku planszy "Bractwa", gdzie fokus jest ustawiony nie na pierwszą zakładkę "Przegląd", do której zagląda się może raz na tydzień, ale na najczęściej używaną: "Towarzysze".
 

DeletedUser174

Guest
Ameryki nie odkryłaś :( To jest moj post z 29 czerwca!!!!!!
a ja mam pytanie dotyczące tego nowego kupca. Pomijam już fakt, ze przez 24h rozbudowy kupiec był niedostępny. Kupiec jest dość specyficznym budynkiem, wiec takie rozwiązanie jest w moim odczucie nieporozumieniem. Ale po ulepszeniu wchodząc na rynek automatycznie pojawia mi sie zakładka "zbierz". Wg mnie logicznym jest że wchodząc na rynek zamierzam wykonać jakieś operacje wymiany towarów, ale najwidoczniej jestem w błędzie co widać po okienku. To rozumiem, ze ilość ziarna zależy od ilości wejść na rynek? A może ma to wpływ na szybkość przyrostu tego ziarna? Czy samą siłą woli nieustannie patrząc na to okno przesunę pasek postępu? A może jest jakiś inny powód? Będę zobowiązana za odpowiedź co autor miał na myśli wprowadzając takie rozwiązanie. Bo chyba ma to jakiś cel? to ze ja nie widze tego sensu nie znaczy że go nie ma, prawda?
I co? I D.... Na każdym kroku możemy podziwiać jak IG nas szanuje, jak się o nas troszczy, jak liczy się z naszym zdaniem. Tak bardzo doceniam ich starania że postanowiłam im ulżyć w cierpieniu i chociaż swoimi PL nie będę ich obciążać. Ubolewam, że tylko tyle mogę zrobić...
 

Tessi

Zwiadowca
Ameryki nie odkryłaś :( To jest moj post z 29 czerwca!!!!!!

I co? I D.... Na każdym kroku możemy podziwiać jak IG nas szanuje, jak się o nas troszczy, jak liczy się z naszym zdaniem. Tak bardzo doceniam ich starania że postanowiłam im ulżyć w cierpieniu i chociaż swoimi PL nie będę ich obciążać. Ubolewam, że tylko tyle mogę zrobić...

A już myślałam, że tak :)
Ale dzięki temu zapoznałam się z Twoją dowcipną uwagą na temat Kupca. :)
Szkoda, że nie zawarłaś w niej propozycji rozwiązania problemu, bo może nie czekalibyśmy na nie długo...
Ale miejmy nadzieję, że sprawa usprawnienia wejścia do Kupca nabierze tempa :)
 

DeletedUser626

Guest
Przekazałam wtedy uwagi kikimory, nigdzie się one nie zagubiły i nie zostały "olane" ani odrzucone, trafiły do jednak do puli zmian związanych z Kupcem. Twórcy gry pracują nad jego usprawnieniem i chcieliby wprowadzić kilka zmian za jednym razem.
 

DeletedUser174

Guest
Czyli co tam stuka, puka? Dobrze to słyszeć - często ma się tutaj wrażenie, że wiele tematów jest ignorowanych ze względu na niewygodę.
pewnie kornik, może drukarz albo inny rzeźbiarz i dłubie garbate aniołki żebyśmy mieli w co wierzyć...
 
Status
Zamknięty.
Do góry