• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zmiany czasu rekrutacji pierwszego oddziału w kolejce rekrutacji

Luisante

Wędrowiec
Wersja gry: v1.127.2-(148a18e) - html5 (2021-04-15 10:56)
Świat gry: ostatnio zauważono na PL2, ale również na serwerze beta (potwierdzone) i być może na innych światach
Przeglądarka + wersja: Google Chrome Wersja 89.0.4389.128 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)
Wersja Flash Playera:
System operacyjny: Windows 10
Rozdzielczość ekranu: 1366x768
Nazwa konta: Luisante
Elfy czy Ludzie: Win - elfy, beta - ludzie
Powtarzalność:
4/5 (1/5 = raz; 2/5 = losowo; 3/5 = czasem; 4/5 = często; 5/5 = zawsze)
3/5
Opis sytuacji:
Po wejściu w budynek rekrutacyjny (koszary/tereny), kiedy kolejka jest częściowo zajęta i chcę ją uzupełnić kolejnymi oddziałami, czas szkolenia pierwszego oddziału w kolejce wydłuża się o kilka dodatkowych minut.
Spodziewane działanie:
Czas szkolenia pierwszego oddziału powinien zostać taki sam
Kroki do odtworzenia błędu
1. Klikam koszary
2. sprawdzam czas jaki został do zrekrutowania pierwszego oddziału w kolejce (np 56min 30s)
3. uzupełniam kolejkę o kolejny oddział (długość szkolenia drugiego oddziału 1h 24min)
4. sprawdzam czas dla pierwszego oddziału w kolejce, który się wydłużył z 56min30s do 1h 09min (sumaryczny czas obu oddziałów powinien wynieść 56min+1h24min= 2:20, a wynosi 2:33)
Zrzut ekranu z widocznym błędem:
- link do filmu z nagranym błędem na świecie beta (analogiczna sytuacja została dziś zaobserwowana przeze mnie na PL2, ale mógł też występować na PL1 i PL3 - niestety nie zwróciłam wcześniej uwagi jaki to świat, a także czy problem pojawia się także podczas gry na apce, przepraszam)
Poniżej screeny z filmu
1.jpg2.jpg
 

Luisante

Wędrowiec
Dorzucam ciekawe spostrzeżenia:
1. na telefonie nie zauważyłam problemu - wczoraj obserwowałam cały dzień na wszystkich światach (może jeszcze się ujawni)
2. Sytuacja na PL2 - tereny, pierwsza grupa szkoleniowa ma do końca 8 minut. Uzupełniam kolejkę, a pierwsza grupa wskakuje na 58 minut.
Natomiast koszary: pierwsza grupa szkoleniowa ma do końca kilka sekund. Czekam więc, żeby po uzupełnieniu nie wydłużyło mi czasu szkolenia o nie wiadomo ile. Gdy grupa skończyła się szkolić, szybko uzupełniłam kolejkę. Długość szkolenia nowej pierwszej grupy zamiast 1h:09 skoczyła na... 13 minut.
To tak, żeby zwrócić honor grze, że nie zawsze działa na niekorzyść :p Nie mniej, nadal warto to zbadać ;)
 

Luisante

Wędrowiec
Korekta. To nie jest kolejny oddział, któremu skrócił się czas, tylko to ten sam wskakuje ponownie z krótszym czasem. Były 2, pierwszy się kończył, a gdy czas doszedł do zera, oddział wskoczył ponownie w kolejkę (bez mojej ingerencji) z czasem 13minut do końca (drugi, który czekał w kolejce został na swoim miejscu). Na apce nadal problem się nie pojawił, ale właściciel drugiego konta (JacekI86) potwierdza, że u niego występują również zmiany w czasie rekrutacji w przeglądarce.
 

JacekI86

Wędrowiec
U mnie również pojawia się problem z wydłużaniem czasu rekrutacji oddziału. Wygląda tak samo ja u Luisante
 

Luisante

Wędrowiec
Dostałam też informację od Maliniasta, że ma ten sam problem w przeglądarce (nie ma konta tu na forum, więc się sama nie wypowie).
 

Luisante

Wędrowiec
Kolejne nagranie, znowu z bety - oddział kończy się rekrutować, po czym wskakuje ponownie w kolejkę z czasem prawie 38 minut do końca. Jest to ten sam oddział, po zamknięciu okna rekrutacji nie można zebrać oddziału.
 

Luisante

Wędrowiec
Dla sprawdzenia gram dzisiaj na innej przeglądarce, myślałam, że może chrome robi mi niechciane niespodzianki.
Przeglądarka: Microsoft EdgeWersja 90.0.818.46 (Oficjalna kompilacja) (wersja 64-bitowa)
Efekt ten sam, czas wydłużył się o ok. 10 min.
 

PrzemoOoO

Wędrowiec
Nie wiem czy coś było robione w tym kierunku, jednak błąd wciąż/znów występuje, może po ostatniej aktualizacji, bo dopiero teraz to zauważyłem.
 
Do góry