• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zmiany w wiadomościach

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Drodzy Ludzie i Elfy

Ostatnio zostały wprowadzone zmiany w wiadomościach i chciałbym wiedzieć jak je oceniacie, zgłosiłem już że były krytyczne uwagi co do tego, ale dowiedziałem się że w innych wersjach językowych wcale tak krytycznie już nie było i było też sporo głosów popierających taką zmianę. Dlatego też chciałbym abyście zagłosowali w tej ankiecie.

Z góry dziękuje za oddany głos.

ps. z góry mówię że nie ma sensu pisać że system wiadomości należy zmienić itp, zostało to już wiele razy powiedziane w innych wątkach, mnie interesuje tylko Wasza opinia na temat tej jednej zmiany.
 
Ta zmiana byla potrzebna, ale nie w tej formie... Nasza propozycja z dzialu "Pomysly i propozycje" byla znacznie lepsza.
Rzadko na cos narzekam, ale w tak sformulowanej ankiecie jedyna mozliwa dla mnie odpowiedzia jest "Nie podoba mi sie ta zmiana".
 

xEasyRiderx

Rycerz
z góry mówię że nie ma sensu pisać że system wiadomości należy zmienić itp, zostało to już wiele razy powiedziane w innych wątkach, mnie interesuje tylko Wasza opinia na temat tej jednej zmiany.
skoro nie możemy czy nie powinniśmy napisać naszych sugestii odnośnie formy wiadomości a jedynym rozwiązaniem w tej ankiecie jest zagłosowanie to głosuję na Nie podoba mi się ta zmiana bez zbędnego komentarza dlaczego akurat mi się nie podoba ;)
 

Koval92

Kapłan
Jak coś wyrzucam do kosza to nie po to, żeby kosz mi tym rzygnął w twarz jak ktoś wrzuci do niego kolejny papierek.
Uważam, że powinna być permamentna kasacja takich wiadomości plus opcja zablokowania w grze/na forum wybranych graczy, aby całkiem nie mieli dostępu do pisanych treści. Ignor się nie sprawdza na pewne osoby.
 
Do góry