• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zodiaki wykorzystanie kluczy

BetonowyKnur

Wędrowiec
Cześć, ktoś już przeanalizował pod kątem efektywności wykorzystanie kluczy przy wyborze gwiazd? Najlepiej wybrać te najtańsze czy najdroższe aby mieć jak największą szansę na dotarcie do końca paska z nagrodami za zebrany pył?
 
Hmmm, chcialem w ostatniej chwili odebrac walute z maila, jak zwykle kliknalem na link, po przekierowaniu zalogowalem sie do gry na odpowiednim serwerze... i nic. Na drugim serwerze dokladnie to samo, waluty nie dodalo. Taka sytuacja ma u mnie miejsce po raz pierwszy. Kolega z bractwa sprawdzil to tuz po mnie i u niego tez to nie zadzialalo. Czy ktos jeszcze mial problem z odebraniem prezentu, czy to moze jakies odosobnione dwa przypadki ? Sto kluczykow nie majatek (a raczej ich rownowartosc w diamentach) i nie zamierzam sie skarzyc czy pisac do supportu, ale pytam po prostu z ciekawosci :)
 

kostekkikut

Wędrowiec
Ja już dwa razy się tak naciąłem, wiec teraz pamiętam żeby do 24h odebrać. Choć trzeba przyznać ze to dopiero od tego roku tak robią z ostatnim dniem. Wiem bo zawsze w każdym evencie odpalałem maila na sam koniec. Czemu miała służyć taka zmiana - nie wiem.
 
Do góry