• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zomm in/out na mapie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser88
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

  • Tak

    Głosy: 19 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser88

Guest
Cześć,

Nie widziałem podobnego pomysłu, jeśli już był to może ktoś wrzuci link i zamknie temat.

Pomysł:
Wprowadzić przybliżanie i oddalanie na mapie. Podobne jak jest w mieście za pomocą kółka gryzonia.
Tylko na mapie sugerowałbym 3 stopnie;
* obecne przybliżenie - jako największe powiększenie,
* oddalenie małe - pośrednie oddalenie gdzie widać nadal by było nazwy użytkowników i relikty do zdobycia, nadal można było by wchodzić do prowincji w celach podbicia lub wsparcia sąsiadów,
* oddalenie duże - gdzie widać by było tylko kontury podbitego terenu, bez możliwości wejścia do prowincji.

Krótkie uzasadnienie:
* Jestem ciekaw jak wygląda moje królestwo (podbite tereny), które już dawno wyszło za mój ekran. Ciężko mi się zorientować w którym idę kierunku.
* Poza tym przy pomocy sąsiedzkiej ciągle muszę przesuwać ekran.
* Wydaje mi się to możliwe skoro istnieje w mieście.
 

DeletedUser145

Guest
Jak najbardziej tak! Już muszę się trochę namęczyć gdy chce coś znaleźć na mapie, czy po prostu sprawdzić jak daleko jest mój znajomy. A wcale nie mam wielu zdobytych prowincji.
 

DeletedUser

Guest
W kilku wątkach pomysł się już przewinął jako dodatkowy oprócz głównego. Choć jako zamysł niż jakiś konkretny opis. Chyba wszystkim on się podobał.
 

DeletedUser

Guest
Super bo żeby przejść z zachodu moich podbitych terenów na wschód muszę troche się myszką naprzesuwać.
 

DeletedUser192

Guest
dobry pomysł. do tego miło by było zmienić ikonki graczy na mapie świata. konta nieaktywne przez X czasu zostawić jak są, ale aktywnych graczy jakoś wyróżnić na mapie. obecne małe zmiany w ikonce (wraz z rozwojem) są średnio czytelne.
 

DeletedUser88

Guest
Cieszę się, że pomysł się podoba. Teraz czekać na realizację :)
 

DeletedUser79

Guest
Innego wyjścia nie ma - osobiście mam niewiele podbitych prowincji i już ciężko jest poruszać się i odnaleźć swój cel - wyobrażam sobie, jaki poziom trudności w tym mają gracze top.
 
Status
Zamknięty.
Do góry