• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zwiad a koszty negocjacji

BetonowyKnur

Wędrowiec
Cześć, czytałem gdzieś że robienie zwiadu gdy poziom trudności prowincji jest opisany jako trudny będzie się wiązał z wyższymi kosztami przy negocjacji niż jeśli najpierw np. zbadamy powiększenie oddziału i trudność spadnie na średni przed wysłaniem zwiadu. To prawda? Nie chodzi mi o koszty wysłania zwiadu, jedynie o koszty negocjacji w prowincji
 

Deleted User - 198835

Guest
Prawdą jest , że czym większy poziom trudności zwiadu , tym większe koszty negocjacji i trudniejsze walki
Zbadanie powiększenia oddziału nie działa na zwiad w ten sposób - zmniejszenie trudności zwiadu jest w badaniach oczywiście , ale to inne badanie
Jak puścisz zwiad przed zbadaniem zmniejszenia trudności zwiadu , to i trudność wewnątrz prowincji jest po staremu i jedynie puszczone zwiady po zbadaniu zmniejszenia trudności będą tańsze i walki wtedy będą łatwiejsze , jak i mniejsze koszty negocjacji
Mam nadzieję , że zrozumiale wytłumaczyłem , bo jakoś zagmatwanie to napisałem
 
Do góry