• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Zwiecha gry przy negocjacjach

DeletedUser363

Guest
Widziałem już w wątku z aktualizacją 0.29 parę osób, które zgłaszały ten błąd, ale tutaj go nie widzę, więc niniejszym wrzucam info.

W losowych przypadkach (niestety bardzo często) gra po negocjacjach w prowincji się kompletnie wiesza i trzeba ją odświeżyć. Po odświeżeniu jest ok, negocjacje przechodzą, chyba że przejdę do następnej prowincji. Jest wysokie prawdopodobieństwo, że gra się znowu zwiesi i konieczny będzie refresh.
 

DeletedUser502

Guest
Witam.
Potwierdzam ten błąd.
Dzisiaj wchodząc w prowincję,trzy razy negocjowałem,a dwa razy walczyłem.Niestety,gra się zawiesiła i postanowiłem wylogować się i wyczyścić przeglądarkę.Ale po zalogowaniu się do gry,ku mojemu zdziwieniu,w prowincji było nic nie zrobione ( O/8 zrobionych),a te pięć które już zrobiłem przed zawieszeniem się gry poszło.Wojsko które straciłem w walkach zostało zabrane,a prowincja do zrobienia od nowa :(
Mam nadzieję że błąd zostanie szybko usunięty,bo na moim poziomie walki w prowincjach są bardzo potrzebne aby odblokować kolejne ekspansje,a z takimi błędami nie da się tego robić.
Pozdrawiam.
 
Do góry