• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!
clint eastwood

Ostatnie aktywności Posty O mnie

    • clint eastwood
      clint eastwood odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Ci gracze odeszli już z tej gry. Część może wróci a część już nie. Czesc nowych graczy którzy tu zaczną grać a nie będą chcieli grać w...
    • clint eastwood
      clint eastwood odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Zawsze w takich grach jak się trafnie skrytykuje na czacie ogólnodostępnym albo na forum producentów gry to Cię zaraz atakują trolle...
    • clint eastwood
      clint eastwood odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Dobra. Odpusze. Skupiles sie na grze solo i dlatego ten atak na mnie. Tak napisałeś. Mówiłem - nie zrozumiałeś sensu wątku. Nie chodziło...
    • clint eastwood
      clint eastwood odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Brak odpowiedniej interpretacji i zrozumienia moich wpisów nic nie wnosi do watku. Przeinaczasz na własną korzyść sens moich wpisów... A...
    • clint eastwood
      clint eastwood odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Oj klops, nie pisałem o graczach z pierwszej 50-tki tylko o graczach lepiej grajacych niż Mistrz :)
    • clint eastwood
      clint eastwood zareagował/a (a) na post użytkownika Rajstlin w wątku Kierunek gry, używając Lubię to Lubię to.
      Sa 2 bonusy nie bycia w bractwie, pierwszy to nie trzeba byc aktywnym a drugi to wlasciwie nic nie trzeba:)
    • clint eastwood
      clint eastwood odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Wy tak celowo? Ja nie krytykuję grania w bractwie. Polecam bractwa. Bardzo polecam. Tylko gra nie powinna dyskryminowac graczy nowych i...
    • clint eastwood
      Niestety tylko stare wioski, zalozone przed wprowadzeniem zmian, mogly zostac w III lub IV epoce. Nowsze wioski iglicowe musza byc juz w...
    • clint eastwood
      clint eastwood odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Dajesz słowo? To dziękuję że już mnie nie bedziesz atakował. (Znam paru graczy co graja sami i grają lepiej niż Ty Mistrzu) Do rzeczy...
    • clint eastwood
      clint eastwood odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Potem się dziwicie że graczy ubywa A nowi uciekają szybciej niż się pojawili Ryjówka się pisze przez o kreskowane (skromnie dodam)
    • clint eastwood
      clint eastwood odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Jak się zamyka wątek?
    • clint eastwood
      clint eastwood odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Niedowiarku spytaj tych co tak tu grają albo grali i odeszli z gry przez zmiany Zawsze możesz spróbować ich zwerbowac do swojego...
    • clint eastwood
      clint eastwood odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Oj znam, znam zalety.
    • clint eastwood
      clint eastwood odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      A wystarczyłoby gdyby zrezygnowali z renowacji w kosztach rozbudowy cudów i dałoby się grać w pojedynkę i byłby wybór jeśli ktoś woli...
    • clint eastwood
      clint eastwood odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Wystarczy spytać tych którzy tak grali i odeszli po zmianach... Może jednak się mylę i są tacy co nadal grają w pojedynkę z sukcesem i...
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
Do góry