• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Nowa opcja: Przeniesienia Gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
Hm. A co z dotychczasowymi sąsiadami? Rozumiem, że godząc się na ew. przeniesienie - czyli pozostawiając pole zgody na automatyczne przenosiny 'z ptaszkiem', nie mam żadnego wpływu na to, gdzie ewentualnie zostaną przeniesieni moi sąsiedzi?
 

Tessi

Zwiadowca
Hm. A co z dotychczasowymi sąsiadami? Rozumiem, że godząc się na ew. przeniesienie - czyli pozostawiając pole zgody na automatyczne przenosiny 'z ptaszkiem', nie mam żadnego wpływu na to, gdzie ewentualnie zostaną przeniesieni moi sąsiedzi?

Powinieneś otrzymać lepszych nowych - aktywnych, więc większość takich, którzy motywują i handlują, zatem strata tych, do których się przyzwyczaiłeś, nie byłaby bolesna.
 

DeletedUser580

Guest
Super, S2 będzie pionierem. :) Ale nie spodziewam się przenosin, raczej nowych sąsiadów w okolicy.

@Dragomira , u nas będzie skrypt już w wersji poprawionej, czy kalka z Bety jak to przeważnie bywa?
Pytam, bo akurat w tej sprawie miło by było jakby znane i zgłoszone błędy, które tam zostały już poprawione nie przeniosły się tutaj... Głównie interesuje mnie temat 'zagubionego' zwiadowcy.
 

DeletedUser629

Guest
Hej .... ja troszku będę żałować jak Nas rozdzielą .... bo mam niezłą prowincję i super sąsiadów :):) ..... gramy tyle miesięcy razem - współpracujemy i pomagamy sobie ... hmmm przyzwyczaiłam się do Nich .... mimo że Nas gra może połowa .... ale BARDZO IM DZIĘKUJĘ ZA WSPÓŁPRACĘ :):)
Mam nadzieję, że Nasze Grody nie ucierpią na tych "lotach" :):) Pozdrawiam i miłego dnia :)
 

DeletedUser110

Guest
Proponuję, żeby jednak domyślnie ta opcja była wyłączona... bo jak graczy poprzenosi to będą jęki i prośby 'przenieście mnie z powrotem'.
 

DeletedUser80

Guest
Niestety na to za późno. Mamy już tą opcję w ustawieniach.
Myślę że w tym momencie dobra by była wiadomość powitalna (taka jak na przykład pojawia się ze startem turnieju) bo niby sporo się o tym mówi i pisze ale na forum na które zagląda niewielka część graczy. Większość nawet nie wie o tym, że ma dodatkową funkcję w ustawieniach.
 

DeletedUser626

Guest
Pójdą ogłoszenia w weekend, wszystko jest zaplanowane już.
Niestety, zmiana ustawień w tej chwili nie wchodzi w grę.
 

DeletedUser

Guest
Szkoda, że już pozamiatane…:oops:

Właśnie zmotywowałam sąsiadów…, i myślałam nad tematem…

Motywacja zajęła mi 18 min. Przy aktywnych kontach… hmmm nie wiem???

Małe miasta, tylko ratusz, idzie szybko. Motywuję codziennie całe sąsiedztwo, jakieś profity mam…

Przy przenosinach powstaną osiedla VIP-ów. Nowi gracze nie będą mieli szans, zniechęcą się…, szkoda tracić graczy…
 

DeletedUser964

Guest
Ludzie, ogarnijcie się trochę i nie narzekajcie na mechanizm, który w końcu (po ponad roku) naprawia problem baku sąsiadów. Ta opcja musi być włączona automatycznie, bo większość graczy nie zmieniłaby tego w opcjach i jedynie z 20% (liczba wzięta z kosmosu, ja uważam ją za prawdopodobną i tyle) zostałoby przeniesionych.

Przy przenosinach powstaną osiedla VIP-ów. Nowi gracze nie będą mieli szans, zniechęcą się…, szkoda tracić graczy…
Ja przepraszam, ale jakie osiedla VIPów? Czemu nowi gracze nie będą mieli szans? Albo ja zupełnie nie rozumiem idei przenoszenia miast, albo piszesz tu straszne brednie.
 

DeletedUser626

Guest
@KR0PKA Aktywni sąsiedzi ułatwiają rozwój, zapewniają oferty handlowe, bonusy z pomocy sąsiedzkiej i wyższa nagrody końcowe w Turniejach, to raczej osoby będące daleko na mapie, bez aktywnych miast wokół, mają ograniczone szanse na dogonienie starszych Graczy, dlatego też to zmieniamy. :)
 

kasiaczb

Zwiadowca
@KR0PKA Aktywni sąsiedzi ułatwiają rozwój, zapewniają oferty handlowe, bonusy z pomocy sąsiedzkiej i wyższa nagrody końcowe w Turniejach, to raczej osoby będące daleko na mapie, bez aktywnych miast wokół, mają ograniczone szanse na dogonienie starszych Graczy, dlatego też to zmieniamy. :)
Ja akurat mam sporo sasiadow i nie chcialabym zostac przeniesiona (poza tym nie zauwazylam gdzie jest ta opcja odmowy przeniesienia?) No i jaka jest gwarancja ze jak ja odmowie przeniesienia to po tyg. czy 2 nie okaze sie ze jestem na pustyni bo innych przeniesiecie? To czysta paranoja!!!! No i jak sie to wszystko ma do projektu "ulubionych sasiadow" ? Teraz mam ulubionych a potem nie wiadomo!!!!
 

DeletedUser37

Guest
poza tym nie zauwazylam gdzie jest ta opcja odmowy przeniesienia?
W ustawieniach gry możesz to zrobić.

30tro6b.jpg
 

kasiaczb

Zwiadowca
Dzieki wielkie jak co to klikne ale pomysla lam sobie wlasnie tak. Weszlam na mape i policzylam- na 229 odkrytych prowincji mam 102 sasiadow i 38 kopalni. Proponuje aby kazdy gracz to sobie policzyl i w przypadku kiedy po przeniesieniu sytuacja bedzie gorsza a nie lepsza to niech wtedy kazdy reklamue i prosi o ponowne przeniesienie. Skoro dajecie gwarancje poprawy sytuacji....hmmm no to poczekamy i zobaczymy:))
 

MiroXXL

Wędrowiec
Bardzo dobrze z tymi przenosinami. Najlepsza modyfikacja jaką do tej pory zapowiedziano, od czasu jak rozpocząłem grę. W grze wymagającej współpracy tj. kontaktu z innymi graczami mieć miasto na pustkowiu z 7 aktywnymi graczami, kolejnymi 10 - miastami bez śladu życia i samymi kopalniami to wielka lipa .... :) Na pewno będzie lepiej ....
Nie rozumiem o co ma chodzić niby z tymi miastami VIP-ów ? Myślę, że to mocno wydumany problem, każdy doświadczony gracz wie, że "maluchom" się pomaga ... :)
 

DeletedUser856

Guest
Czy wszyscy przeniesieni gracze zachowają swoje dotychczasowe bonusy towarowe ? Nie wyobrażam sobie pozbywanie się manufaktur i budowanie nowych.
 

DeletedUser110

Guest
Nie rozumiem o co ma chodzić niby z tymi miastami VIP-ów ? Myślę, że to mocno wydumany problem, każdy doświadczony gracz wie, że "maluchom" się pomaga ... :)
To wg mnie problem jest, jak się gra na mało wydajnym kompie. Małe miasteczka się wczytują szybko, motywacja idzie, a duże metropolie się wczytują i wczytują i korzenie można zapuścić. To może być frustrujące.
PS. Ptaszka przy pozwoleniu na przenosiny odkliknąłem. Nie ma ptaszka - nie ma problemu.
 

DeletedUser716

Guest
Czemu nie mamy możliwości zobaczyć całej mapy i miejsca, w którym aktualnie na niej jesteśmy? A może mogła by być taka opcja, że jak chcę się przenieść w bardziej zaludniony teren to na mapie pokazywałyby się miejsca , które mogę zająć, aby bonusowe produkcje się zgadzały. Wtedy gracz mógłby sam zdecydować, czy chce się przenieść i gdzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry