• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rekord turniejowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1358
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1358

Guest
Siemka :)
Wiecie jaki jest może w Polsce i na świecie rekord w turniejach? :)
Jaki u Was na serwerze padł największy? :) Na Win, gdzie ja gram szczerze mówiąc nie wiem ;) Teraz ktoś walną prawie 15k.. sporo :) Ktoś widział większy?
Pozdrawiam ;)
 

gamin

Rozbójnik
Kiedyś również poruszałem ten temat, ale zdobycie tej informacji nie jest łatwe. Jedynie dzięki @Shannqa wiemy, że wtedy (wrzesień 2018) najwyższy wynik w turnieju to 17010pkt.

Sprawdziłam statystyki i w poprzednim turnieju najwięcej punktów zdobył gracz ze świata SK1 - 17010 punktów. Pojawiło się również 16740 na HU1 i 14310 na EN1. Wyniki turniejów można przejrzeć na Elvenstats - to nieoficjalna strona, więc mogą nie być w 100% wiarygodne, ale można się na pewno zorientować jak komu poszło. Niestety nie widzę opcji prostego przejrzenia statystyk graczy ze wszystkich światów. Ja sprawdzałam je ręcznie, wpisując po kolei nicki graczy, by wyświetlić ranking ze świata, na którym grają. Jest to trochę uciążliwe, ale na stronie dostępna jest lista bractw ze wszystkich światów, więc wystarczy wpisać dowolny nick z listy członków bractwa.
 

gamin

Rozbójnik
hmm.. planowałem zagrać ten turniej na spokojnie 10-11 tysięcy, ale po takiej zapowiedzi @chris07070707 chyba muszę zmienić plany co by się cola i popcorn nie zmarnowały ;)
 

DeletedUser1358

Guest
No to będzie ciekawie :) bo ja też się szykuję na ten turniej ;) Na pewno będzie fajna zabawa :D
//
a tak z ciekawości @gamin , dużo Ci idze surki na takie 10-11k? :) U mnie to jest maskara :p spokojnie po 5kk trzeba liczyć na grupy.. ;) Jestem ciekaw od czego zależy cena negocjacji w prowincjach :) Bo nigdy nie szukałem informacji na ten temat ;) Ktoś coś wie? i się podzieli wiedzą? :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem ciekaw od czego zależy cena negocjacji w prowincjach :) Bo nigdy nie szukałem informacji na ten temat ;) Ktoś coś wie? i się podzieli wiedzą? :)
Koszty sa zalezne od rozmiaru oddzialu przeciwnika, a ten z kolei jest zalezny od 3 czynnikow:
rozmiaru Twojego wlasnego oddzialu (wielkosc oddzialu przeciwnika jest skalowana),
numeru prowincji i od rundy turnieju. Pod kreska oznacza to, ze im mniejszy wlasny oddzial, im nizszy
numer prowinji i im nizsza gwiazdka turnieju, tym taniej. Ujme to jeszcze prosciej:
w tej samej rundzie i w tej samej prowincji gracz majacy rozmiar oddzialu 2000 bedzie
mial koszty uczt dwa razy wyzsze, niz gracz z wielkoscia oddzialu 1000, epoka
nie gra tu zadnej roli..

A tak na marginesie haha, no i mialem racje, cola i popcorn sie nie zmarnuja.
Przypuszczalem, ze @gamin poleci na stali, a po przeczytaniu pytania zalozyciela
tego watku wiedzialem, ze moze byc ciekawie ;)
 
Ostatnia edycja:

gamin

Rozbójnik
Koszty sa zalezne od rozmiaru oddzialu przeciwnika, a ten z kolei jest zalezny od 3 czynnikow:
rozmiaru Twojego wlasnego oddzialu (wielkosc oddzialu przeciwnika jest skalowana),
numeru prowincji i od rundy turnieju. Pod kreska oznacza to, ze im mniejszy wlasny oddzial, im nizszy
numer prowinji i im nizsza gwiazdka turnieju, tym taniej. Ujme to jeszcze prosciej:
w tej samej rundzie i w tej samej prowincji gracz majacy rozmiar oddzialu 2000 bedzie
mial koszty uczt dwa razy wyzsze, niz gracz z wielkoscia oddzialu 1000.

Nic dodać nic ująć :)
 

DeletedUser1358

Guest
@chris07070707 wielkie dzięki za informacje :) szykuj szykuj popcorn :) My sobie z @gamin trochę powalczymy :D myślałem że sobie spokojnie wygram turniej bez większych problemów... a tu teraz nie wiem czy mi surowców i wojska starczy :p ale grunt to dobra zabawa :)
 

blazius1

Paladyn
Gamin szykuje stal co 9 tygodni, po drodze odpuszcza.
Pewnie obaj szykujecie się dziewięć tygodni na stal?
 
Ostatnia edycja:
Pewnie, ze nie, w koncowce musialem nawet spladrowac
szafke z zapasami, bo sie popcorn konczyl ;)
Gratuluje zwyciestwa, masz teraz rekord Winyandor :D
A mi moj rekord Felyndral odebrali, skubancy... ;)
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Tak oto @gamin odebrał mi rekord :p świetnym wynikiem 15384!!! Gratulacje :cool:
Gratulacje również dla @Pepi Ka3eM, też wykręcił lepszy wynik od mojego ;)
Ciekawe kto następny chętny do pobicia, będzie coraz trudniej
 

gamin

Rozbójnik
Nie mialbym takiej motywacji gdyby @Nusion w zeszlym tygoniu nie zrobila wyniku 14850 :)
@hassano poszlo kolo 400 oddzialow, i powiem Ci ze na 6 gwiazdce przy prowincji 48+ wolali po 130 K surowca z kazdej grupy :D
Rowniez @Pepi Ka3eM byl swietnym rywalem , dlatego musialem na szybko podbijac prowicje w czasie turnieju i stad ten "nieokragly" wynik.

16770 to jeszcze poza moim zasiegiem.
 

DeletedUser1358

Guest
@gamin Jeszcze raz gratuluje wygranej :) Rywalizacja była ostra :) mi niestety brakło przyspieszaczy żeby kolejne prowincje zdobywać :) Nie potrzebne w cudaki je ładowałem :p hehe gra się rozwija... i to ostro :) Pamiętam tak z 2 lata temu jak grałem dużo więcej niż teraz i udawało mi się co parę tygodni turniej wygrywać, wystarczyło mieć 4k - 4.5k pkt :) hehe a teraz z 4k to top 30 się nie wchodzi :) Fajnie oby tak dalej :) kwestia czasu i 20k pęknie :) @hassano jeśli ciekawią Cię moje starty to poszło mi ok 1300 oddziałów i zero surki :) Z tym że miałem sporo budynków z kopem dla wojska :)
Pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich wyników w następnych turniejach ;) Bijmy rekord po rekordzie :p Niech na Win będzie ten najlepszy :D
 

Hassano

Łucznik
@Pepi Ka3eM tylko teraz bardzo ważna kwestia bo odział oddziałowi nie równy :p pytam dlatego bo od 4-5 tygodni szykuje sie własnie na 20k ptk i nie wiem czy już sie szarpać czy poczekać jeszcze chwile :) tyle że ja chce roznieść turniej kryształu bo chyba najłatwiej sie go walczy
 

gamin

Rozbójnik
Poczekac chwile to w turniejowych realiach oznacza 9 tygodni :D Jesli masz kolo 1000 oddzialow i troche budynkow z ulepszaniem wosjka to na pewno warto probowac :)
A to ktory turniej jest najlatwiejszy to chyba zalezy indywidulanie od stylu gry oraz pewnie od tego czy u ludzi czy elfow. Dla Nas najlatwiejsza jest stal, dla Nusion bylo drewno, a dla Ciebie byc moze krysztal - ktory nawiasem mowiac z mojej perspektywy jest dosyc trudny choc wiem ze dla wielu gracza jest on latwy/wojskowy.

Jesli dobrze wszystko rozplanujesz to jedynym ograniczeniem jest liczba prowincji, a na 20k potrzebujesz ich okolo 74 - zeby miec taka liczbe prowincji stali to mi jeszcze z rok albo i dwa zejdzie przy obecnej dlugosci zwiadu:D
 

Hassano

Łucznik
A masz ochote mi to policzyć :p bo w sumie niechce sie rozczarować jak mi braknie prowincji :D:D
mam 520 odkrytych i moge jeszcze odkryć około 30 ale to w koło więc nie wiem nawet ile to wyjdzie konkretnie jednego reliktu :(
 
Do góry