• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tyle, że ja piłem do kikimory a nie do radiradi ;/
Hmm, to zmylił mnie fakt, że twoja wypowiedź jest pod moim komentarzem, a komentarz kikimory 7 postów wyżej ("fanka Sapkowskiego" mi jakoś umknęło, w sumie sam lubię Sapkowskiego) - głupie nieporozumienie :D
Nie zmienia to mojego zdania na temat uogólniania - nie ma czegoś takiego, jak "grupa narzekających I" , "grupa narzekających II" , grupa kontr-narzekających" oraz grupa specjalna "forumowe marudy" ;)
Każdy przedstawia własne zdanie i dobrze jest się odnieść bezpośrednio do niego bez szufladkowania komentujących.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2264

Guest
Sygnaturka wielce udana :)

kikimora
wierzeniach słowiańskich to szkodliwy duch domowy. Mało sympatyczna postać... bywa też złośliwa... taka mała poczwara co to ma fan jak zrobi szkodę... taka natura
A że z demonami nie ma żartów to lepiej ich nie drażnić... Sapkowski o tym chyba zapomniał... ciekawe czy maczała w tym palce kikimora…
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sorcha

Rycerz
Sygnaturka wielce udana :)

kikimora
wierzeniach słowiańskich to szkodliwy duch domowy. Mało sympatyczna postać... bywa też złośliwa... taka mała poczwara co to ma fan jak zrobi szkodę... taka natura
A że z demonami nie ma żartów to lepiej ich nie drażnić... Sapkowski o tym chyba zapomniał... ciekawe czy maczała w tym palce kikimora…

Wow, kikimora zmieniła sygnaturkę :cool:!!!
 

DeletedUser1953

Guest
nom i nie będąc fanką Sapkowskiego wie o czym zapomniał, a o czym nie. Ja jestem jednak zdania, że on wcale nie zapomniał tylko pełnymi garściami brał z podań i legend słowiańskich i konwertował to na potrzeby swojej twórczości.
 

nonpix

Wędrowiec
Szlak mnie trafi czemu niektórzy mają zniżkę na kupno expansji -10% a inni nie??
Zniżkę na kupno ekspansji mają ci, którzy aktualnie nie mają wystarczającej ilości diaksów i muszą dokupić brakującą ilość. Ci, którzy mają diaxy na zakup ekspansji a chcieliby ją kupić ze zniżką to sobie mogą ... ;)
 

DeletedUser

Guest
tak miałem prawie 5k diaxów (ave studniom) ... miałem, a teraz są dwie ekspansje, bo z błękitnymi budynkami sie wstrzymuję, ponieważ IG sam się nie potrafi określić w sprawie schematów*

*To jest śmieszne że ponad rok pracy i wystarczył komentarz skromnej grupki osób by wywalić projekt do kosza. Śmieszne x2 to do tej pory ignorowali narzekania każdej grupki graczy. Śmieszne x3 że spora grupa community pisze regularnie pomysły na usprawnienia które są równie szybko spuszane w klozecie...

@mimia wiesz, że jesteś odrobinę przerażająca? Pozazdrościć tej dziecięcej radości i ufności z życia
 

visit0r

Paladyn
tak miałem prawie 5k diaxów (ave studniom) ... miałem, a teraz są dwie ekspansje, bo z błękitnymi budynkami sie wstrzymuję, ponieważ IG sam się nie potrafi określić w sprawie schematów*

*To jest śmieszne że ponad rok pracy i wystarczył komentarz skromnej grupki osób by wywalić projekt do kosza. Śmieszne x2 to do tej pory ignorowali narzekania każdej grupki graczy. Śmieszne x3 że spora grupa community pisze regularnie pomysły na usprawnienia które są równie szybko spuszane w klozecie...

@mimia wiesz, że jesteś odrobinę przerażająca? Pozazdrościć tej dziecięcej radości i ufności z życia
zauwazylem ze przydatna by sie stała kruszarka run ale to kolejny z pomyslow ktory juz trafil do kosza
 

DeletedUser

Guest
a to tak, byłoby miło jakby zamienili chociaż w Ambasadzie Elvenara (antyk) czekania tygodnia na jeden fragment na możliwość niszczenia 1 runa = jeden fragment runy. Czasem by się to przydało, zwłaszcza jak z każdą rasą antyków przybywa więc trafić tą właściwą coraz trudniej
 

Koval92

Kapłan
*To jest śmieszne że ponad rok pracy i wystarczył komentarz skromnej grupki osób by wywalić projekt do kosza. Śmieszne x2 to do tej pory ignorowali narzekania każdej grupki graczy. Śmieszne x3 że spora grupa community pisze regularnie pomysły na usprawnienia które są równie szybko spuszane w klozecie...

Bo te narzekania były od graczy z USA a tylko z ich opinią się liczą, my dostajemy resztki z pańskiego stołu a nasi moderatorzy sami nic nie wiedzą.
 

DeletedUser1953

Guest
Ja to naprawdę myślę, że jak ktoś się wypowiada w sposób świadczący o indolencji intelektualnej to jego wypowiedź jest niewarta komentarza
 

blazius1

Paladyn
a to tak, byłoby miło jakby zamienili chociaż w Ambasadzie Elvenara (antyk) czekania tygodnia na jeden fragment na możliwość niszczenia 1 runa = jeden fragment runy. Czasem by się to przydało, zwłaszcza jak z każdą rasą antyków przybywa więc trafić tą właściwą coraz trudniej

Gdyby Ambasada pozwalała przekuwać runy z fragmentów? Niezły pomysł, tylko szkoda że nie wprowadzony od początku.

Teraz jest za późno na poprawianie słabego cudu w użyteczny. Byłaby awanturka jak z osłabieniem z Latarni /Dzwonnicy. Lepiej nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry