• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

blazius1

Paladyn
Rozumiem że to jeszcze inna wersja Renowacji? Trzecia i kompromisowa pomiędzy dwoma poprzednimi? Czy się pogubiłem?

Co do rzekomej promocji na ekspansję, to nie miałem wystarczającej ilości diaxów bo 700 to malutko, a już kupowałem ekspy premium przed laty i ten ceny wynoszą mnie w tysiącach diaxów i nie miałem zniżki 10%. W każdym razie wyraźnie było nadpisane, że promocja wynosi 0%. Więc może miałem, tylko był błąd w opisie? Na drugim serwerze miałem pokazane że jest promocja w wys. 10%.

Zbaranieć można.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser392

Guest
A ja zapytam tak w innym temacie. Czy wiadomo coś w kwestii Eventu Walentynkowego 2019 ? Na becie już po zabawie, zawsze akcje na "żywych" serwerach były po 7 dniach, a tu cisza. Myślałem że może dziś ruszy na 10 dni i na 14tego będzie a tu nadal zapowiedzi nawet nie ma.
Wiadomo czy w ogóle ma on być na naszych serwerach, czy może będzie to akcja tylko na apki, ponieważ po ostatniej aktualizacji tło eventowe już jest, jak również takie akcje były zapowiadane przecież kilka dni przed kiedy rusza, a jak to ma być odpalone tego samego dnia co zapowiedź, to z jakich przyczyn, czy ktoś zaspał w tym temacie czy jak ?
 

Koval92

Kapłan
Budynki nowej rasy gościnnej + manufaktury + nowy zestaw z akademii + inne:

Rasowa manufaktura klejnotów nowej rasy gościnnej:
7yDsX8.png

Budynki nowej rasy gościnnej:
7yDt6k.png

7yDt6x.png

Nowy zestaw budynków z craftingu z akademii:
7yDriH.png

7yDriA.png
7yDriN.png
7yDriK.png


Manufaktura eliksirów:
7yDt7G.png

Manufaktura magicznego pyłu:
7yDt7R.png

Rezydencja, warsztat, kupiec i manufaktura magicznego pyłu (bez animacji)
wBRxNQ5.png
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq czy możesz spróbować się dowiedzieć (booszzz co ja bredzę!!!!) czy są jakieś plany by schematy miały inne zastosowanie niż tylko up magicznych budynków?
I tu Cię zaskoczę, dowiedziałem się i obecnie nie jest nic takiego planowane a co przyniesie przyszłość tego nikt nie wie ;)
 

DeletedUser3642

Guest
A ja zapytam tak w innym temacie. Czy wiadomo coś w kwestii Eventu Walentynkowego 2019 ? Na becie już po zabawie, zawsze akcje na "żywych" serwerach były po 7 dniach, a tu cisza. Myślałem że może dziś ruszy na 10 dni i na 14tego będzie a tu nadal zapowiedzi nawet nie ma.
Wiadomo czy w ogóle ma on być na naszych serwerach, czy może będzie to akcja tylko na apki, ponieważ po ostatniej aktualizacji tło eventowe już jest, jak również takie akcje były zapowiadane przecież kilka dni przed kiedy rusza, a jak to ma być odpalone tego samego dnia co zapowiedź, to z jakich przyczyn, czy ktoś zaspał w tym temacie czy jak ?


https://en.forum.elvenar.com/index....agil-and-burukbrak-continues.9273/#post-55868
 
I tu Cię zaskoczę, dowiedziałem się i obecnie nie jest nic takiego planowane
@jarq, pozwole sobie zacytowac oficjalne ogloszenie z
dnia 23.07.2018
"Zaklęcie to zastąpi obecne Schematy, które dostajecie z Turniejów. Oczywiście, nadal będziecie to nagroda turniejowa, a wszystkie posiadane Schematy zostaną podmienione na nowe zaklęcie"

W oparciu o te (podkreslam: oficjalne) obietnice wielu
graczy zdecydowalo sie trzymac w miastach starsze budynki
eventowe, poniewaz po wymianie schematow na zaklecia
renowacji byloby mozliwe ich natychmiastowe podniesienie
do poziomu aktualnej epoki. Bez koniecznosci powolnego
zdobywania nowych zaklec. Pod ta obietnice wielu graczy
ukladalo cala strategie gry na kolejne epoki.

W zwiazku z tym mam 2 pytania:
1. Czy na pewno dobrze to zrozumialem, ze Inno Games
zamierza zlamac te dane graczom obietnice ? Poprosze o
krotka odpowiedz "tak", lub "nie".

2. Jesli odpowiedz na pierwsze pytanie brzmi "tak" od razu
nasuwa mi sie kolejne pytanie. Pozwalam sobie przypomniec
nieslawny rebalans starszych budynkow eventowych, ktory byl
pierwszym etapem wprowadzania zaklecia renowacji. Po wejsciu
zaklecia renowacji w obecnie planowanej formie nie bedzie
zadnej realnej mozliwosci UPu budynkow, ktore maja juz kilka epok
"na karku". Argumentacja, ze te starsze budynki stana sie zbyt silne
po wejsciu zaklecia renowacji najnormalniej w swiecie traci racje bytu.
Okazuje sie, ze rebalans byl calkowicie zbedny. Czy w zwiazku z tym
Inno Games zamierza wykazac sie czyms takim jak zwykla,
elementarna przyzwoitosc (czy tym, co z niej zostalo) i przywrocic tym
najstarszym budynkom statystyki sprzed rebalansu ?

Z gory dziekuje za odpowiedz.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2474

Guest
A mi się ta zmiana bardzo podoba.

Nie mówiąc już że zyskaliśmy tak naprawdę 2x tyle co było, bo tak tygodniowo można by było podnieść 1 budynek, albo magiczny albo zwykły, a tak możemy dwa naraz:) super zmiana
 

Koval92

Kapłan
Budynki eventowe jak najedziecie na nie to już mają info "dostępna jest rozbudowa", chyba już się zbliża sądny dzień.

Biedne vipki które wydały 150k diamentów na swoje miasta, podniosły rezydencje za kasę na maksa i nie mają gdzie spożytkować swoich schematków, które by mieli gdzie spożytkować gdyby umieli grać a nie wszystko za kasę kupować...
 

Koval92

Kapłan
"Gaelagil and Burukbrak' story continues,
Running from Feb 7th to 16th "

Walentynkowy event od 7 do 16 lutego.
 
Dla niewielkiej grupy graczy na pewno. Tyle, ze nie ma to absolutnie nic wspolnego z faktem,
ze IG nie dotrzymuje obietnicy danej calej reszcie graczy. To mnie tak bulwersuje, sam fakt.
Z renowacja w obecnie planowanej formie przezyje, ba, nawet bez schematow i bez zaklecia
renowacji miasto mi sie przez to nie zawali. Tym bardziej mnie to denerwuje, bo naleze do
niewielkiej grupy graczy i uzytkownikow forum, ktorzy ich bronili i brali wszystko za dobra monete.
Ba, przekonywalem tez innych, zeby nie widzieli wszystkiego w tak czarnych barwach.
A teraz sie okazuje (powtarzajac za pewnym graczem z bety), ze IG zrobilo ze mnie
klamce i naiwniaka. A ja bardzo nie lubie wychodzic na naiwnego glupka.
 

Koval92

Kapłan
Jeżuś myślałem że 0 ekspansji w tych konspektach z drzewka badań ale jedna się gdzieś zawieruszyła na szczęście...

A kiedy oni dotrzymali jakiejś obietnicy, obiecywali że zajazd grawitacyjny będzie łączyć społeczność a dzieli bo wygrywają go nieliczni, wszędzie tylko nie wewnątrz gry.

Żaden team w grze przeglądarkowej nie będzie się patrzył na to, co jego gracze mówią, bo ich celem jest wyciągnąć z portfela graczy jak najwięcej. To nie Stardew Valley ze steama, gdzie gracze krzyknęli "dlaczego nie ma tłumaczenia na język polski" i już twórca gry obiecał za kilka miesięcy polską wersję . To nie don't starve together, że gra była tworzona razem z graczami.

Wy krzyczycie a wasze krzyki zagłusza brzdęk pieniążków Jennifer z USA i Helmuta z Niemiec, którzy mają takie ceny jak wy a 5x większe zarobki i sobie bez problemu kupią wszystko w grze.
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Drzewko badań w Konstruktach (czy jak ich tam nazwą...) nie wymaga w ogóle ziaren, many, młotków ani monet. W pierwszych 10 badaniach jedynie żywe towary, a potem dodatkowo surowce rasowe.
Nowa rasa nie będzie posiadała w ogóle dróg, budynki będą musiały być ze sobą połączone bezpośrednio na zasadzie "zestawu"
Oczywiście dwa nowe cuda.
Pierwszy - Timewarp - zwiększa produkcję żywych towarów (na 1 poziomie 124%) i skraca czas oczekiwania na kolejną gwiazdkę w turnieju (1 poziom -12%)
Drugi - Simia Sapiens - Zmniejsza rozpad żywych towarów (1 poziom 8,8%) oraz daje bonus do produkcji wojska (1 poziom 106%)

AW1.jpg AW2.jpg
 

DeletedUser2017

Guest
I tu Cię zaskoczę, dowiedziałem się i obecnie nie jest nic takiego planowane a co przyniesie przyszłość tego nikt nie wie ;)
Wychodzi na to że IG złamało daną graczom obietnicę i nie mają zamiaru nic z tym zrobić. Bardzo nieładnie z ich strony :(
Powinni jakoś to wynagrodzić lub przynajmniej przeprosić ale po co :p
 

Sorcha

Rycerz
"Gaelagil and Burukbrak' story continues,
Running from Feb 7th to 16th "

Walentynkowy event od 7 do 16 lutego.
@jarq napisał:
Drodzy Ludzie i Elfy.

Już na czwartek 7 lutego planowane są prace techniczne na serwerze, które wprowadzą najnowszą aktualizację gry do wersji 1.72.
więc się zapytam.aktualizacja 1.72 będzie przed eventem walentynkowym? Czy może Event wystartuje przed aktualizacją (w co wątpię) ? Czy może wreszcie puszczą to razem w czwartek 7 lutego :)?
Już widzę te narzekania na ekran startowy (pewnie znowu ktoś się znajdzie), oby nie:rolleyes:?
 

Koval92

Kapłan
@jarq napisał:

więc się zapytam.aktualizacja 1.72 będzie przed eventem walentynkowym? Czy może Event wystartuje przed aktualizacją (w co wątpię) ? Czy może wreszcie puszczą to razem w czwartek 7 lutego :)?
Już widzę te narzekania na ekran startowy (pewnie znowu ktoś się znajdzie), oby nie:rolleyes:?
Pewnie aktualizacja bedzie rano 7 lutego a event wystartuje po południu

"Hi everyone,

Thank you once again for providing us with your feedback. Please let me share with you that it is still our wish to implement a way to make you able to convert Blueprints to Royal Restoration Spells. However, we have to reconsider the initial plans after the feedback from last time and it requires further investigation, design and development time to get everything in place. So for now there's not much yet to share on that topic, but as soon as we have more details, we'll let you know. :) "

W skrócie, angielscy gracze nie odpuszczają, ma być wymiana schematów na zaklęcia albo ma nie być renowacji wcale. Będą kolejne pół roku siedzieć i się zastanawiać i zmieniać plany jeszcze 20 razy. Tam moderacja już trzęsie gaciami bo oni sami naobiecywali gruszek na wierzbie a teraz nie wiedzą, jak to ugryźć. Połowa graczy chce, żeby schematy zostały a zaklęcia były z ostatnich skrzynek, druga połowa chce, żeby schematy się rozpadły na zaklęcia a zaklęcia były ze skrzynek 3,4,5 itd.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry