• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

DeletedUser80

Guest
W środę event ruszy na normalnych serwerach.
Dobrze by było (choć brzmi to u mnie jak herezja:)) gdyby jak najszybciej ruszyła nowa rasa.
Różnica w statystykach to ponad 20%.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Ale się nie możecie doczekać tej nowej rasy, już niebawem będzie.
 

Nusion

Kapłan
To nawet lepiej, że event karnawałowy zacznie się później, niż po tygodniu po becie. Przez to poznamy nagrody dzienne nie 7 a może 14 dni (czy ileś tam więcej) do przodu :) To przecież dobrze. Będzie można lepiej zaplanować losowania dzienne. Mi to bardzo pasuje :)
 

Nusion

Kapłan
Konstrukty zostały już ogłoszone wewnątrz gry, na facebooku, na instagramie... Ta nowa rasa jest już stara jak świat.
Oficjalnie nowa rasa była ogłoszona tylko na becie. Wszelkie wpisy na facebookach i instagramach to informacje graczy dla graczy :)
Nasze oficjalne info dostaniemy pewnie krótko przed wejściem rasy
 

Koval92

Kapłan
Może mi się z betą pomyliło. No dobrze. :D Nasze oficjalne info dostaniemy jak na serwerach US wejdzie rozdział XV.
 

blazius1

Paladyn
Jeśli walentynkowy kończy się dopiero w sobotę, to możemy wyluzować.
Sobota to 16-go lutego.
Potem aktualizacja z rasą Konstruktów, najszybciej w tygodniu następnym.
Ewent Karnawałowy po wprowadzeniu nowej epoki, czyli najszybciej w tygodniu: 25 luty - 1 marzec.
Zakładając obsuwę tygodniową, zawsze możliwą, to event karnawałowy najszybciej na początku marca, najpewniej po 4 marca, po pierwszym weekendzie.
Wprawdzie słabo to konweniuje z okresem prawdziwego karnawału, bo prawdziwy karnawał trwa tylko do 5 marca.
Jakby nie wyliczać to event będzie trwał w najlepsze, gdy śledzik będzie już dawno wspomnieniem i będzie środek Wielkiego Postu.
Nie wiem czy to dobrze, czy źle, ale tak to się układa.
Także nie gorączkujcie się za bardzo. Po kolei.

Nagromadzenie różnych atrakcji, a z Renowacji, którą niezbyt optymistycznie prorokowałem w listopadzie, że będzie najszybciej w marcu, w ogóle nici.
 

DeletedUser

Guest
bo im sie harmonogram sypnął przez to niezdecydowanie z Renowacją

Swoją drogą mocno obniżyli szanse zdobycia nagród dziennych 5%-15% na karnawał? I ten łączony budynek jest gigantyczny (jeśli dobrze liczę 54 pola?)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blazius1

Paladyn
Wniosek podobny: oni ten własnie wprowadzany harmonogram mieli z dawna zaplanowany. W 5-6 tygodni wprowadzić jeden ewent i zakończyć, potem wprowadzić epokę nr XIV i w końcu wprowadzić duży ewent. Takiego maratonu nie planuje się z niedzieli na poniedziałek.

Jeśli coś tam zapowiadali jeszcze w listopadzie z renowacją, że niby będzie, żeby przedstawiać pomysły, to się coś wymyśli ze schematami, to moim skromnym zdaniem, jeszcze nie była to wtedy ściema. Jeszcze na serio rozważali.
Teraz mamy sekwencję kilku ważnych aktualizacji i o nowym Zaklęciu chyba nie może być mowy.

Przed grudniem zapadła decyzja o wstrzymaniu prac na Renowacją. Moim zdaniem wtedy połapali się że ona się nie opłaci. Potem cały grudzień i styczeń trwało badanie terenu. Było rzekome otwarcie na pomysły co z zaklęciem i schematami, a okazało się, że dwa miesiące sondowali jedynie nastroje, żeby określić dalszą strategię co do przychodów z mikropłatności. Z kalkulacji wyszło im, ze nie opłaca się kombinować z podnoszeniem budynków. Opłaca się wysypać dwa ewenty w bliskiej odległości z nową epoką pomiędzy.
W tym układzie renowacji już wcale nie będzie. Ona miała sens po zakończeni ewentu zimowego i na długo przed nową epoką. Ale jak piszesz, ten harmonogram się sypnął. Przyspieszyli inny harmonogram, ale taki, w którym Renowacji już nie ma i nie będzie.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Oj tak, nadchodzi, dzisiaj zakończyłem robienie poprawek i uzupełnianie Wiki.
 

DeletedUser

Guest
widzę że nie doceniacie IG, przecież już nieraz było że zaraz po ewencie wchodziły poprawki, rebalansy itd generalnie obniżki korzyści i generatory nowych błędów i co i nic

dlatego ja bym nie przesądzał że renowacji "nie będzie" ot taki całkiem spory element kodu pod tytułem Tworzenie wepchneli niemal jako jedna z mniejszych poprawek a to przecież jednak zupełnie coś nowego

a nowa rasa ani mnie ziebi ani grzeje, ot kontynuacja polityki IG. Za to ciekawsza będzie następna bo z obecną skończy się nowa generacja surowców :)
 

DeletedUser80

Guest
Nie wiem do postaci z którego filmu bardziej te kostrukty są podobne:
serial Babylon 5 czy Piąty element
Ale tworząc teorie spiskowe - ta piątka musi coś znaczyć:D
 

DeletedUser174

Guest
nowa generacja jest łatwa do przewidzenia. Pewnie znowu dostaniemy bonus tym razem 2+ i kilka ras z głowy... Ciekawie to się zacznie jak koło sie zamknie... czyli za 4 razy . W fabrykach sa tylko 4 okienka wyboru produkcji czyli nie ma miejsca na nowy "towar", a o zaprzestaniu produkcji podstawowych surowców chyba nikt nie mysli
 

DeletedUser1775

Guest
Oj tak, nadchodzi, dzisiaj zakończyłem robienie poprawek i uzupełnianie Wiki.
Mam nadzieję, że wcześniej niż przed końcem zgadywanki, co oni jedzą, czyli loterii ;)
Nie wiem do postaci z którego filmu bardziej te kostrukty są podobne:
serial Babylon 5 czy Piąty element
Ale tworząc teorie spiskowe - ta piątka musi coś znaczyć:D
Moim zdaniem do Borgów - jeden z nowych avatarów też ma takie świecące oczko ;)
https://en.wikipedia.org/wiki/I,_Borg#/media/File:I_Borg_Star_Trek_TNG_HD.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sorcha

Rycerz
Mam nadzieję, że wcześniej niż przed końcem zgadywanki, co oni jedzą, czyli loterii ;)

Moim zdaniem do Borgów - jeden z nowych avatarów też ma takie świecące oczko ;)
https://en.wikipedia.org/wiki/I,_Borg#/media/File:I_Borg_Star_Trek_TNG_HD.jpg
Zabawne, że że o tym wspominasz @jagienkaa, czytałem posty na becie i też się komuś skojarzyło z Borgami. Spójrzcie na posta poniżej:):
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3575

Guest
A mi się kojarzą z generałem Grievousem z Gwiezdnych Wojen.:rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry