• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

blazius1

Paladyn
Ja właśnie doceniam IG. Ten nowy harmonogram, tempo wprowadzanych aktualizacji. Rozmach jakiego dawno nie było, że tylko filmiku brakuje z Bonnie i Clyde, który pewno już gotowy.
W efekcie zapomnimy o Renowacji i o zamieszaniu. Temat sam wygaśnie, bo w zasadzie już jest nieaktualny.
 

Koval92

Kapłan
widzę że nie doceniacie IG, przecież już nieraz było że zaraz po ewencie wchodziły poprawki, rebalansy itd generalnie obniżki korzyści i generatory nowych błędów i co i nic

dlatego ja bym nie przesądzał że renowacji "nie będzie" ot taki całkiem spory element kodu pod tytułem Tworzenie wepchneli niemal jako jedna z mniejszych poprawek a to przecież jednak zupełnie coś nowego

a nowa rasa ani mnie ziebi ani grzeje, ot kontynuacja polityki IG. Za to ciekawsza będzie następna bo z obecną skończy się nowa generacja surowców :)

Elvenar miał od początku 14 rozdziałów w kodzie gry, jakikolwiek 15 rozdział będzie pierwszym robionym ponad programowo, więc bardzo mnie ciekawi co wymyślą, jeśli gra będzie kontynuowana po roku 2019.
 

DeletedUser2017

Guest
W efekcie zapomnimy o Renowacji i o zamieszaniu. Temat sam wygaśnie, bo w zasadzie już jest nieaktualny.
Tutaj się nie zgodzę z tobą nie można zapomnieć o złamanych i niedotrzymanych obietnicach tak nie powinno być a skoro przejdziemy z tym do porządku dziennego to damy wyraźny znak dla IG że mogą sobie obiecywać i nie dotrzymywać danego słowa.
Dlatego trzeba i warto wyrażać swoje niezadowolenie i pisać o tym.
Pamiętajcie że @jarq składa do IG raporty o tym co się tutaj na forum dzieje i na tej podstawie IG sonduje nastroje wśród graczy.
 

Hassano

Łucznik
Mam pytanie może ktoś podać jakie są nowe budynki kulturowe w nowej rasie?? Oczywiście te za diamenty mnie nie interesują :p
 

Koval92

Kapłan
Mam pytanie może ktoś podać jakie są nowe budynki kulturowe w nowej rasie?? Oczywiście te za diamenty mnie nie interesują :p

1x4 - 910 kultury 350 populacji, 730 many / 9h
2x1 - 1040 kultury, 300 many / 15h
3x4 - 7600 kultury
1x2 - 1160 kultury
3x1 - 450 kultury 1050 many / 6h
4x6 - 7100 kultury, 20 000 many / 18h

za diamenty:
3x5 - 11500 kultury, 2900 many / 36h , koszt 3600 diamentów
4x1 - 1170 kultury, 4200 many / 12h, koszt 960 diamentów
4x4 - 12400 kultury, 11500 populacji, koszt 3800 diamentów
1x1, 1300 kultury, 950 populacji, koszt 240 diamentów
 

Hassano

Łucznik
O cholercia.. Nie spodziewałem sie info na wiki przed wejściem nowej rasy na nasze servery :D:D no no taka niespodzianka
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Dokładnie @Lisha nieźle się napracowała przy tłumaczeniach, dla mnie zostało potem tylko żmudne kopiowanie tego wszystkiego.
 

DeletedUser

Guest
Dot. ewentu karnawałowego:
Potwierdzałaby to lista nagród głównych (są tam wszystkie częsci zestawu - 40,80,120,160,200 flag)
....
Nie chce mi się tłumaczyć , ale w dużym skrócie : będzie bardzo dużo powtarzających się nagród głównych (98 jest na liście , ale chyba bez końca będą - zestaw na początku przeplatany innymi a potem co 20 flag: studnia, monument z PW , placówka handlowa, biblioteka i tak w kółko ), nie będzie podwójnych flag .
Zmieniono rotację nagród głównych na becie :
1) części zestawu będą dostępne za 20, 60, 100, 140, 180 flag
2) później rotacja będzie wyglądać następująco:
monument z PW , placówka handlowa, biblioteka , studnia , monument z PW , placówka handlowa, biblioteka , koło Ferrisa
Najwyraźniej za dużo studni było , więc połowę wywalono.
Dodatkowo - jak ktoś na becie chciał zebrać zestaw i zebrał przed zmianą nagrodę za 20, 60, 100, 140, 180 flag (wcześniej nie było tam części zestawu), obecnie nie możliwości skompletowania zestawu - podobno można zrobić ticket z prośbą o wymianę wcześniejszej nagrody na część zestawu

Śmieszne G znowu się popisało, dobrze, że to beta , ehhh
 
Status
Zamknięty.
Do góry