• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Beta betą a my dostaniemy najgorsze z możliwych.. Napisz tylko dokładniej o co chodzi ze studniami? Ze niby jak sie je zdobywa bo to mnie najbardziej interesuje
Nagrody główne są rotacyjne - rotację podałem powyżej(wchodzi od chyba 200 flag, wcześniej są jeszcze części zestawu na zmianę z jednym z 5 wcześniej wymienionych budynków) - do odblokowania kolejnej potrzebujesz 20 flag (za otwarcie skrzynki masz 1-2 flagi, nie wiem czy jest więcej).

W skrócie chodzi o to, żebyś nie mógł wylosować dużej liczby studni (prawdopodobnie nie będzie ich w dziennych nagrodach) , bo wtedy nie będziesz BEZAHLEN za diamenty.
Co gorsza jeszcze mógłbyś kupić magiczne budynki za diamenty ze studni i móc wykorzystać bezużyteczne schematy - a tego przecież nikt w G nie chce - takie możliwości są skandaliczne w porządnej grze P2W.

Beta jest właśnie po to aby takie rzeczy wyłapać i poprawić.
No to wyłapali, że jest za dużo studni i "poprawili" - brawo Wy
Wyłapali też, że się nie da dwa razy pierwszej nagrody zdobyć - to jest w końcu bardzo trudne do przewidzenia .
Tutaj akurat niczego nie poprawili, a właściwie najpierw "poprawili" coś co działało, a potem się dowiedzieli od graczy co narobili i teraz już nie mają pojęcia co z tym zrobić , więc trzeba im wysłać ticket z informacją (dobrze, że pupci nie trzeba podcierać i wiązać bucików)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3575

Guest
To informacja tylko o nowej rasie, która dotyczy mniejszości graczy. Większość wypatruje eventu :rolleyes:
 

DeletedUser1843

Guest
Chcecie fajną nowinę? Najprawdopodobniej studnia życzeń będzie jedną z nagród głównych ;)
 

DeletedUser174

Guest
Chcecie fajną nowinę? Najprawdopodobniej studnia życzeń będzie jedną z nagród głównych ;)
a co w tym jest fajnego? studnia jako nagroda główna = 1 studnia... studnia jako nagroda dzienna = kwestia szczęścia :D może być 0... ale może być i 15... wolę ryzyko 0 niż gwarancję 1
studnia jako tylko nagroda główna spowoduje że 3/4 serwerów nagle oleje eventy... wioski pod studnie stracą racje bytu i nikt w nich nie będzie robił eventów. O ile ktoś nie bawi się w tworzenie nie będzie też zbierał budynków na przemiał. Czyli eventy znacząco stracą na znaczeniu... tym bardziej, że nagrody bardzo często nie zachęcają do wysiłku by je zdobywać. Tak, wiem sety ostatnio zostały bardzo wzmocnione... tylko że ja np nie lubię tych setów i jakoś nie kusi mnie by je stawiać. Biorąc pod uwagę kwestię statystyki "klików" tym posunięciem ig strzela sobie w kolano
 

visit0r

Paladyn
a co w tym jest fajnego? studnia jako nagroda główna = 1 studnia... studnia jako nagroda dzienna = kwestia szczęścia :D może być 0... ale może być i 15... wolę ryzyko 0 niż gwarancję 1
studnia jako tylko nagroda główna spowoduje że 3/4 serwerów nagle oleje eventy... wioski pod studnie stracą racje bytu i nikt w nich nie będzie robił eventów. O ile ktoś nie bawi się w tworzenie nie będzie też zbierał budynków na przemiał. Czyli eventy znacząco stracą na znaczeniu... tym bardziej, że nagrody bardzo często nie zachęcają do wysiłku by je zdobywać. Tak, wiem sety ostatnio zostały bardzo wzmocnione... tylko że ja np nie lubię tych setów i jakoś nie kusi mnie by je stawiać. Biorąc pod uwagę kwestię statystyki "klików" tym posunięciem ig strzela sobie w kolano
dobrze prawi, polać jej
 
Status
Zamknięty.
Do góry