• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

Status
Zamknięty.

DeletedUser4063

Guest
Przepraszam-to jest dyskusja na temat forum. Rozważamy zasadność/bezzasadność tego czy na forum niektórzy gracze mają prawo się czuć atakowani za poglądy. I w końcu chce wiedzieć czy złośliwa ironia + inteligentny sarkazm to jest miły sposób na sprowokowanie tych którzy niektórym nie pasują, to może im puszczą nerwy, napiszą za dużo, dostaną bana, może sobie pójdą, a jak nie to ich się znowu sprowokuje. O to tu chodzi? A jak się pisze coś czego nie ma jak obronić to "offtoping"?
Może raczej ktoś się odniesie do tego co napisał jakolev? Kłamał? Czy akurat był za szczery?

Słowo napisane, klamka zapadła, Królowa jest jedna, nie moje słowa, ale się zgadzam :D

Twoje słowa Kattina-sami twierdzicie że macie tu Królowa.
 
Odprowadzalem kiedys siostrzenca do przedszkola. Banda rozwydrzonej dzieciarni, ktora tam widzialem
to nic w porownaniu z tym, co sie na tym forum dzialo ostatnio i co dalej dzieje sie tutaj w tym temacie.
Zwykla paplanina i slowne przepychanki !!!
Widze, ze przyszedl czas odpoczac sobie troche od forum, Taplajcie sie dalej w tym swoim dzieciecym
bajorku.

Pozdrawiam i byc moze do kiedys tam.
 

DeletedUser174

Guest
@kikimora niestety za ten najbardziej obraźliwy post poleciały punkty i na chwilę został on zachowany przy "życiu", byliśmy pewni, że został później usunięty, niestety następnego dnia okazało się, że nie, co zostało zaraz naprawione kiedy się zorientowaliśmy. Bardzo Cię za to przepraszamy, bo to faktycznie był paszkwil.

@Urdur akurat do Ciebie o tą sprawę nie miałam pretensji. Wyraźnie wskazałam o których członków teamu mi chodzi i przeprosin to oczekiwałabym, ale od nich akurat. W związku z tym troszkę nie za bardzo rozumiem dlaczego to akurat Ty chyba próbowałaś (szczerze wierzę w dobre intencje) napisać pojednawczego posta z przeprosinami, skoro z tą sprawą nie miałaś nic wspólnego. Tylko jest jeden drobny problem. Wprawdzie nie wiem co chciałaś napisać i mogę się tylko domyślać jakie były intencje. I z całego serca chcę wierzyć, ze nie to co finalnie wyszło spod Twojej klawiatury...

Przeczytaj jeszcze raz co napisałaś, bo mi wynika z Twojej wypowiedzi, że jedynie wyraziłaś ubolewanie, ze za musieliście przyznać punkty za tego najbardziej obraźliwego posta . Z uwagi na to że poleciały punkty to post musiał pozostać "przy życiu" jak to określiłaś. Dostał "zegarek" do usunięcia za ileś-tam, ale automatyczny bezpiecznik nie zadziałał i post został nietknięty z powodu błędu technicznego. Generalnie to nie wasza wina, ale łaskawie (red. nadinterpretacja) usunęliście posta jak tylko się zorientowaliście o awarii systemu. Nie bardzo wiem czy przepraszasz mnie za awarię tego automatycznego bezpiecznika, czy za to że daliście "nagrodę"... a może to ja powinnam was przeprosić i to taka zawoalowana sugestia?

Z tego co pamiętam to w tamtym wątku był niemiłosierny jazgot, więc przyznanie punktów za jeden post... no szczerze to nawet nie wiem jak to skomentować. Bo to chyba oficjalne przyzwolenie na obrzucanie kogoś błotem skoro żadnej restrykcji nie ma. Tym bardziej że autor dalej płodził sobie beztrosko "szczere" posty, więc chyba niezbyt się przejął karą. Taki jest przekaz?

najpierw nie umieliście sobie poradzić z @Koval92, który kreował rzeczywistość poprzez niestworzone historie. Przymknęliście oko na konfabulacje i teorie spiskowe @sandvinik. Teraz nie jesteście w stanie zapanować nad pospolitym prostactwem @SandDiuna czy "złośliwością" @Czarna Wdowa 69... jak rozumiem to jest nowy poziom tego forum?

a teraz nawet nie za bardzo umiecie przeprosić za to ze w oczywisty sposób się skompromitowaliście. Kolokwialnie rzecz ujmując daliście ciała na całej linii. I teraz mogę już mówić o całym forumowym teamie...szczerze to jest bardzo smutne.

nie chcę być częścią takiej "społeczności". I forum na tym kanalizacyjnym poziomie mi nie odpowiada
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@kikimora chyba jednak doszukałaś się intencji, których zupełnie nie miałam i to, że akurat ten jeden post przemknął bez usunięcia przy przyznawaniu punktów, nie oznacza że inne posty takich punktów nie dostały. Dlaczego ja przeprosiłam? Bo akurat wczoraj pierwsza przeczytałam Twoją wiadomość i pierwsza zareagowałam. Tamtego wieczora działaliśmy wspólnie z Hajmdalem stąd następnego dnia wiedziałam, co się stało.

Dyskusja w tym temacie zdecydowanie zaczęła odbiegać od głównego wątku. Oprócz pojedynczych postów, które weźmiemy sobie do serca, reszta jest dyskusją bazarową o tym kto kogo lubi a kto kogo nie, kto jest mądry, niemiły itp. W takim układzie zamykam wątek dla ostudzenia emocji na około tydzień. Przypominam, że tytuł tematu "Dyskusja na temat teamu i forum" ma dotyczyć waszych opinii na temat naszej pracy i wskazówek odnośnie działania forum w sensie technicznym. Słowo "Forum" w tym przypadku nie oznacza społeczności, a tym bardziej nie ma zachęcać do dyskusji na temat użytkowników.
 

Tajniakos

Paladyn
@Koval92 Bardzo Nie podoba mi się Twoja spamerska i oczerniająca kłamliwa postawa w stosunku do moderatorów i osób z naszego forum. Wstyd Panie @koval Pinokio przy Tobie to mały pikuś...
Polecam coś słabszego... np melisę... Modzi diamenty rozdają... Skąd Ty takie informacje bierzesz?.
65262134SqQ.jpg
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/question-about-pushing.13601/#post-77466
Naprawdę nie widzisz, że obciach nam polakom robisz na forum bety?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2474

Guest
@Koval92 Bardzo Nie podoba mi się Twoja spamerska i oczerniająca kłamliwa postawa w stosunku do moderatorów i osób z naszego forum. Wstyd Panie @koval Pinokio przy Tobie to mały pikuś...
Polecam coś słabszego... np melisę... Modzi diamenty rozdają... Skąd Ty takie informacje bierzesz?.
65262134SqQ.jpg
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/question-about-pushing.13601/#post-77466
Naprawdę nie widzisz, że obciach nam polakom robisz na forum bety?

Poplakal się że nie umie zdobyć reliktów w turnieju. W jednym idzie zdobyć z 800 jak nie więcej. Wystarczy wie przygotować.

Więc jak dziecko poszedł się poskarzyc.... jacy to wszyscy źli
 

visit0r

Paladyn
@Koval92 Bardzo Nie podoba mi się Twoja spamerska i oczerniająca kłamliwa postawa w stosunku do moderatorów i osób z naszego forum. Wstyd Panie @koval Pinokio przy Tobie to mały pikuś...
Polecam coś słabszego... np melisę... Modzi diamenty rozdają... Skąd Ty takie informacje bierzesz?.
65262134SqQ.jpg
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/question-about-pushing.13601/#post-77466
Naprawdę nie widzisz, że obciach nam polakom robisz na forum bety?
Going to other fora to complain about mods of your realm won't help a thing. Your complaints will be ignored
odpowiedz moda była całkiem ciekawa, ciekawe czy i na ta odpowiedz bedzie skarga
jedno trzeba chłopczykowi przyznać
zadyme potrafi rozkręcić na kilku kontynentach(zakładam ze tamten mod jest US)
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@Koval92 teraz to już przeszedłeś samego siebie z tymi bzdurami, nie wiem skąd w twojej głowie uroiło się to, że dałem bez powodu komuś diamenty. To jest zwykłe pomówienie i oszczerstwa kierowane w moją stronę na co nie mogę pozwolić. Ostrzegałem Cię już kilkakrotnie, niestety nie dociera do to Ciebie. W takim razie nie pozostawiłeś nam żadnego wyboru, będziemy musieli skorzystać z bardziej radykalnych środków.
 

DeletedUser

Guest
Chyba wypada odświeżyć wątek, zgodnie z pierwszym postem znowu się zaczyna jazda na forum co to hallowen? Straszycie graczy "milczenie" albo "psikus"?

Może @jarq znowu ściągniesz cugle, bo cerbery kłąpią wszędzie paszczami albo po prostu zostawmy to forum martwe niech sobie wasza trójca &co będzie miała łatwą robotę (czy się kroi posty czy się leży, euro od iG samo w portfel bieży)

Ciekawa sprawa, iG kompletnie skopało ewent, daliście sie ludziom wyszumieć, wyszły poważne sprawy już sięgające złamania OWH (starczy udowodnić złą wolę firmy tzn opieszałość w naprawie błędu) to cerbery zostały spuszone z łańcuchów - mam nadzieję że to tylko moja bujna wyobraźnia
 

Tajniakos

Paladyn
Żeby nie prowokować dalszego oftoopu w temacie aktualizacji zdecydowałem się napisać tutaj.
Moim zdaniem przycisk zgłoś działa ze zbyt dużym opóźnieniem. Większość sytuacji z oftoopem ma miejsce w weekendy.
Kilku graczy wchodząc sporadycznie zarzuca granata czy też inne prawdy objawione.
Gracze z dłuższym stażem mają już wyrobione swoje zdanie na temat gry ale na forum wchodzą też inni mniej doświadczeni i zaczynają czytać, jaka to gra jest bee a jakie turnieje są teraz niesprawiedliwe i inne niusy sfrustrowanych graczy... W momencie jak ktoś stara się zdementować nieprawdziwe oceny, naraża się na sugestie płatnego poplecznictwa oraz innych osobistych wycieczek osobistych. Jeżeli moderatorzy mają wolne weekendy to zanim ktoś przyjmie zgłoszenie to mamy już 3 strony oftopu...
Uważam, że ten oftoop do momentu pojawienia się moderacji jest i tak lepszy niż prawdy objawione z którymi ostatnio mieliśmy do czynienia.
Wiem, że oftoop to praca dla moderatorów ale czasem lepiej jest usunąć kilka postów niż pozwolić na to aby inni nowi gracze czytali mijające się z prawdą posty.
Wiadomym jest też, że są gracze zadowoleni z gry i Ci mniej zadowoleni.Nikogo to jednak nie upoważnia do tego aby pisać w postach treści nieprawdziwe. Jeżeli to robi musi liczyć się z reakcją co też się nie podoba, bo kto lubi jak zarzuca im się pisanie nieprawdy.
Nasza moderacja natomiast skupia się już tylko na ucięciu sporu, który prędzej czy później wróci, w tej samej bądź innej formie.
Brakuje tu na forum aktywnego uczestniczenia w życiu forum moderatorów, którzy gdyby w porę reagowali to do wielu oftopów by nie doszło. Brak reakcii jest zawsze złą reakcją ;)
 

DeletedUser2264

Guest
A mnie to wybiórcze ciachanie drażni. Granatnik hassano nadal widnieje w dyskusji, a komentarze punktujące mu pisanie bzdur zostały usunięte. Zgłosiłam post w moim przekonaniu szkalujący i sugerujący, że chris jest opłacany i g..ucio, post wisi.
Też chciałabym poznać w końcu jak to działa.
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
A mnie to wybiórcze ciachanie drażni. Granatnik hassano nadal widnieje w dyskusji, a komentarze punktujące mu pisanie bzdur zostały usunięte. Zgłosiłam post w moim przekonaniu szkalujący i sugerujący, że chris jest opłacany i g..ucio, post wisi.
Też chciałabym poznać w końcu jak to działa.
Zanim następnym razem napiszesz, że "coś wisi" to przejrzyj temat dokładnie.
 

DeletedUser

Guest
Wiesz ostrzeżenia sobie możecie ... czyli ci straszymy dalej?
Post granat wisiał conajmniej 24h dłużej niż mój będący na temat a zgodnie z regulaminem cytowanym na priv łamał conajmniej 3-4 punkty najlepsze jest to ze dopiero inny mod go usunął czyli co 15 stron dyskusji a nadal ten sam mod jest pod parasolem ochronnym ekipy?

Nadal żądam wytłumaczenia dlaczego post w temacie został usunięty
 

DeletedUser174

Guest
na temat tego że "coś wisi"

taki smaczek znalazłam na forum. Długo nie usiałam szukać... ot jeden post w wielu. Pełen wulgaryzmów, obrażania itd. Standard

Odnosze wrazenie ze chyba cos Ci sie przestawilo w glowie od tego planowania tego wszystkiego tych wszystkich turniejow itp. To jest tylko gra, do tego przegladarkowa, nikt nic nie daje za 1 miejsce w rankingu czy turnieju. Nie ma Esportu nie ma zadnej formy nagrod. Spinasz sie jakby conajmniej sie swiat zawalil bo turniej na czas nie wystartowal. Do tej pory siedzialem cicho ale po tym poscie nie wytrzymalem, naprawde cholera. Duzo osob gra jak chce i wara innym do tego, a podejscie wywalic PB, turniej jest najwazniejszy jest skrajnym egoizmem. Bo Ty sobie zaplanowalas PW no kurde swiat sie zwalil tragedia, zamach stanu i ogolnie slychac strzaly. Moze czas troszke zluzowac i odetchnac powietrzem z lasu czy innego miejsca poza domem?

Co do samych PB ja jestem zmianami zachwycony, nagrodami tez, co z tego ze kolejne artefakty feniksa, moze uda sie zebrac na kolejnego ptaka na 10 poziom. Ilosc odlamkow i katalizatorow tez cieszy. Nie rozumiem ze czesc z was widzi problem w tym, ze duzo bractw (w tym moje) zrobi PB najlatwiejsza sciezka, zgadza sie chcemy zdobyc nagrody bez zbednej spiny, mily dodatek za dodatkowe klikanie. Jakby nie bylo wakacji i jakby gral pelen 25 osobowy sklad to moze bysmy to rozplanowali i walczyli o miejsce w rankingu.
data 25 lipca
szukać dalej? aha od tego podobno jest moderacja, żeby taki syf wyłowić... a tu lubicie biegać z nożyczkami...

także @Hajmdal przestań wycierać sobie ekhem twarzy frazesami, których znaczenia ewidentnie nie rozumiesz. Hipokryzją tak wali że nie ma tu czym oddychać, bo taki zaduch. Przypominam że pokłosiem tej akcji były sławetne "przeprosiny" @Urdur
niestety za ten najbardziej obraźliwy post poleciały punkty i.....
a potem sie dziwicie ze jest tak mało ludzi na forum. Nie kazdy lubi siedzieć w smrodzie

@Hajmdal a twój post nic nie wnoszący do tematu aktu dalej sobie rozkosznie wisi. Post w stylu niegodnym moderatora. Ale to że na moda się nie nadajesz to już dawno wiemy. Swoje frustracje wyładowuj gdzie indziej - wszyscy na tym skorzystają
 
A ja mam w sumie swietny pomysl. Przed wejsciem na to forum przynajmniej tego dnia powinno sie odstawic leki. Wchodzac tu trzeba najpierw napchac sobie do butow slomy (ale koniecznie tak, zeby wystawala), a potem na wejscie w obojetnie ktorym temacie pojechac po IG i grze ogolnie jak po burej suce. Dopiero po takiej lekkiej rozgrzewce trzeba by urzadzic pare scen zazdrosci, doprawic to spora porcja jadu i wycieczek osobistych pod adresem wszystkich dookola, a potem popelnic kilka postow narzekajac jakie to wszystko jest zle i chore. O wyslaniu logiki i zdrowego rozsadku na spacer nawet nie wspominam, bo to rozumie sie samo przez sie. Ma sie rozumiec jak ognia trzeba tez unikac wszelkich merytorycznych argumentow, wystarczy rzucic pare jadowitych ogolnikow.

O taaak... Wydaje mi sie, ze tacy wlasnie ludzie czuja sie tu najlepiej, bo sa praktycznie bezkarni. Moga sobie wypisywac dowolne bzdury, bo sa chronieni w imie zle pojetej poprawnosci. Posty ludzi, ktorzy te bzdury prostuja sa usuwane. A ich wlasne wisza sobie i wisza... Drodzy moderatorzy, bardzo czesto Was bronilem i staralem sie racjonalizowac Wasze dzialania, ale robcie tak dalej, a wlasnie tylko tacy pieniacze i trolle wam tu zostana. Nie bedziecie musieli nawet usuwac takich merytorycznych postow jak ten @BlossomValvi, bo takich tu po prostu juz nie bedzie... Forum spokojnie bedziecie mogli sobie zamknac, bo do rozsylania ogloszen CM ma przeciez trabke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry