• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Opinia o grze Elvenar

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4737
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4737

Guest
Witam wszystkich, generalnie zamysł gry fajny, taka farmerska z elementami walk, ale strasznie nudna, brak czatu i kontaktu z innymi graczami na pewno nie spowoduje nagłego wzrostu graczy, reklam pełno żeby zacząć grę, a po wejściu trochę zawód człowieka spotyka. Gram pierwszy raz i takie rzeczy porównując inne gry od razu rzucają mi się w oczy. Kolejny mały minus to 2x rejestracja konta żeby korzystać z forum, jakby konto nie mogło być połączone z grą. Zobaczymy co będzie dalej, może nastąpi coś nieoczekiwanego co wpłynie na ogólną ocenę, bo obecnie to mizerne 2/5.
 

Sorcha

Rycerz
Brak czatu bo nie należysz do żadnego bractwa, czat jest ale tylko dla członków bractwa. więc wybierz jakieś i masz czat i kontaktu z innymi graczami nawet nie musisz być w bractwie. Jeśli grasz na aplikacji to klikasz ikonę koperty potem zakładka: Utwórz wiadomość i i wpisujesz do kogo chcesz pisać poniżej temat i treść wiadomości. Gdzie jest ten brak kontaktu? A to, że jest strasznie nudna , to przepraszam, ale jest to tylko twoja ocena subiektywna, jak tak nie uważam. Czat jest, kontakt z innymi graczami jest, reszta to już twoje odczucia. Pograłeś chwilę i już gra cię nudzi ta gra wymaga cierpliwości, niektórych też nudzi, ale oni grają już kilka lat to ich może!
 

DeletedUser4737

Guest
Próbowałem dołączyć do bractwa, ale wszędzie wymagania są zbyt duże, (gram kilka dni) a kiedy klikam na bractwo to wymagamy udziału i cała lista, rzeczy o których nawet nie śniłem, sorry tak to wygląda z mojego punktu widzenia. Iglica, turnieje ? nic nie rozumiem. Dołączyłem do gildii w której jest dwóch graczy, chyba napisali pożegnanie bo był przycisk aktywny (dołącz) zdobyłem 2 prezenty odwiedzając ich wioski, ale po 6h nikt nic nie odpisał, odszedłem, teraz szukam kolejnych takich i robię listę na jutro żeby zdobyć nagrody. Myślałem o własnej gildii ale na tym świecie aktywne (s3) kończą się na Top 120 a na końcu są po 1 graczu. Po co mam grać sam? Mam pisać wiadomości ?a do kogo ? Skoro nie znam nikogo ? Wybierać sobie z rankingu gildii po kolei osoby i spamować im ? Net etykieta chyba obowiązuje. Niestety nie ma globalnego czatu i jest nuda, nawet w najprostszych grach to wymóg obecnie, ty już masz ekipę, więc cię rozumiem, bo w myśl powiedzenia punkt widzenia zależy od punku siedzenia ;)
 

Załączniki

  • Screenshot_15.jpg
    Screenshot_15.jpg
    73,1 KB · Wyświetlenia: 23

BettyTheCat

Zwiadowca
Trochę rozwiń miasto, będzie Ci łatwiej dołączyć do bractw. Każdy kiedyś zaczynał i był pozbawiony możliwości komunikacji ;) skoro jesteś na Forum, to zerknij w poradniki, zajrzyj na wiki, dowiesz się, jak się rozwijać, czym są turnieje etc. Na początek możesz nawet założyć swoje bractwo i sam zrobić turniej. Zobaczysz swoje możliwości i będziesz wiedzieć, czy spełnisz wymagania. Wraz z podbojem mapy odkryjesz więcej graczy i bractw, być może one będą miały mniejsze wymagania, niż góra rankingu widoczna w aplikacji.
 

DeletedUser4737

Guest
Trochę rozwiń miasto, będzie Ci łatwiej dołączyć do bractw. Każdy kiedyś zaczynał i był pozbawiony możliwości komunikacji ;) skoro jesteś na Forum, to zerknij w poradniki, zajrzyj na wiki, dowiesz się, jak się rozwijać, czym są turnieje etc. Na początek możesz nawet założyć swoje bractwo i sam zrobić turniej. Zobaczysz swoje możliwości i będziesz wiedzieć, czy spełnisz wymagania. Wraz z podbojem mapy odkryjesz więcej graczy i bractw, być może one będą miały mniejsze wymagania, niż góra rankingu widoczna w aplikacji
Trochę rozwiń miasto , czyli jakieś kilka miesięcy bez celu ? (100-300k) takie są wymogi ?
Własne bractwo ? a po co? żeby grać samemu jak 1000 innych jednoosobowych na świecie ?
Tak można w nieskończoność, ale z doświadczenia wiem, że jak nie ma interakcji to gra się nudzi szybko.
Wiki już odkryłem mam linki itp. niestety samemu nie zawsze się che grać każdego dnia i o to mi chodzi.
Staram się myśleć pozytywnie, może to gra dla samotnych ? Graj i klikaj bez celu póki ci prądu nie wyłączą :D
 

BettyTheCat

Zwiadowca
Grałam sama we własnym, jednoosobowym bractwie, przez 3-4 tygodnie. Rozwijałam miasto, budowałam, podbijałam prowincje. Później popatrzyłam, w jakich bractwach są moi sąsiedzi i dołączyłam do jednego z nich (wymaganiem było 900pkt w turnieju i pomoc sąsiedzka - najpierw napisałam do arcymaga, żeby w ogóle mieć pewność, że bractwo jest aktywne). Więc nie wszystkie bractwa oczekują, że będziesz miał +100k punktów rankingowych.
 

Sorcha

Rycerz
Mi na początku też nie było łatwo, ale po 3-4 tygodniach miałem zaproszenia od 2 Bractw, a jak przyszedł turniej to trzeba było być w Bractwie, żeby brać udział to najprościej we własnym, dołączyło później dwóch graczy a potem zauważyło mnie większe Bractwo i zaczęła się gra. Obecne Bractwo to jest moje drugie, swojego nie liczę bo było aktywne tylko kilka miesięcy (potem rozwiązane)Graczy oczy wiście o zostali powiadomieni o rozwiązaniu mieli wybór czy przechodzą ze mną czy gdzieś indziej.
 

DeletedUser4737

Guest
Równie dobrze można grać z kilku kont na to samo wyjdzie, gra jest tak powolna, że brak gildii i komunikacji kieruje w tę stronę, oczywiście to moje zdanie .
 

DeletedUser174

Guest
to ja mam rozwiązanie Twojego problemu. Nie męcz się i od razu skazuj konto. Jak po kilku dniach gry uważasz ze to nie ma sensu to znaczy że tak jest. Gra jest jaka jest. Albo ją akceptujesz, abo nie. Jęczenie o tym czego w niej nie ma jest trochę słabe

Każdy kiedyś zaczynał, każdy miał pod górkę i jakoś każdy dał radę. Tylko Ty bidusia zamiast szukać rozwiązania to biadolisz (i to zupełnie bez sensu na dokładkę)
 

DeletedUser4737

Guest
to ja mam rozwiązanie Twojego problemu. Nie męcz się i od razu skazuj konto. Jak po kilku dniach gry uważasz ze to nie ma sensu to znaczy że tak jest. Gra jest jaka jest. Albo ją akceptujesz, abo nie. Jęczenie o tym czego w niej nie ma jest trochę słabe

Każdy kiedyś zaczynał, każdy miał pod górkę i jakoś każdy dał radę. Tylko Ty bidusia zamiast szukać rozwiązania to biadolisz (i to zupełnie bez sensu na dokładkę)
Podziwiam, zamiast zachęcić nowych graczy od razu mur nie do przebycia :) Nic widać nie rozumiesz!
Brak interakcji nie wróży dobrze tej grze!
Ani nikt nic nie kupi ani nie będzie grać!
Rozumiem, że wyrażacie zgodę żebym mógł wysyłać do was wiadomości i "molestować" o przyjęcie do gildii ? ;)
 

Sorcha

Rycerz
Wiesz że niektóre bractwa nie wymagają nawet wysłania wiadomości, są to bractwa do których można dołączyć bezpośrednio jeżeli ich Arcymag na to pozwoli. Ale tej informacji trzeba poszukać, weź zapoznaj się z interfejsem na początek a potem mów że nie ma komunikacji bo komunikacja jest pomoc w grze jest. Niektórzy zaczynali to aplikacji nie było, innych "luksusów" jakie dzisiaj są nie było, więc proszę nie kręć nosem.
 

DeletedUser4737

Guest
Cześć kończę grę, pewnie na to czekałeś na to i wielu innych bo może fałszywa informacja, trzymaj się i życzę powodzenia, a pewno was to ucieszy !!

gram w inne gry online i nie ma tego problemu!

. probuje usunac wiadomosc
cieszcie się!

Możecie skasować cały wątek, będzie wam lżej, nie prawda ?

Szkoda, ze ta gra nie jest dla mnie :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aslana

Tancerz ostrzy
Miał rację co do jednego na apce jak szukasz bractwa a zaczynasz grę widzisz w "ofercie" bractwa z samego końca rankingu:( albo możesz sobie topkę rankingu obejrzeć a tam wymagania najczęściej są bardzo konkretne ;)
Nie widać bractw z "środka" aktywnych i jednocześnie akceptujących początkujących graczy.
I tu jest problem :( ale o tym już pisaliśmy niestety nic w tej kwestii się nie zmieniło.
 

DeletedUser174

Guest
z każdej sytuacji jest wyjście. Zawsze można napisać na forum posta... ale może nie koniecznie z biadoleniem jak mieliśmy w tej sytuacji, ale w odpowiednim dziale z hasłem przewodnim "szukam bractwa" czyli #przygarnij kropka. Ale po co? Skoro można z fochem rzucić foremkami, bo piasek jest za bardzo piaskowy
Niestety coraz częściej spotyka się postawę "bo mi się nalezy"... i potem takie zderzenie z rzeczywistością boli, bo jak to tak? Po 2 dniach grania nie jestem w ostatniej rasie i nie mam top1 w ranku??? No ale jak to...
 

Sorcha

Rycerz
W czasie kwarantanny ludzie chętniej wyszukują sobie sztuczne problemy żeby je potem pracowicie rozwiązywać.
Miał rację co do jednego na apce jak szukasz bractwa a zaczynasz grę widzisz w "ofercie" bractwa z samego końca rankingu:( albo możesz sobie topkę rankingu obejrzeć a tam wymagania najczęściej są bardzo konkretne ;)
Nie widać bractw z "środka" aktywnych i jednocześnie akceptujących początkujących graczy.
I tu jest problem :( ale o tym już pisaliśmy niestety nic w tej kwestii się nie zmieniło.
@Aslana jaki problem ja na Arendylu gdzie mam założone drugie miasto (na którym bywam od czasu do czasu), mam bractwo gdzie przyjmuje każdego chętnego, po prostu w opisie jest napisane, że gram głównie na Felyndralu dlatego brak wymagań mogą przychodzić i odchodzić jak chcą. Ale to trzeba wyszukać takie Bractwo, co faktycznie na aplikacji może być problemem. Choć z @blazius1.em też się po części zgadzam
 

blazius1

Paladyn
Mnie szukanie dobrego małego bractwa zajmowało kilka dni dłużej niż ten gracz w ogóle przebywał na grze.

Nie szukałem na aplikacji, ale to nie jest jakiś wielki problem. Problem to potem pograć z pięć lat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry