• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Opinia o grze Elvenar

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4737
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Sorcha

Rycerz
Mnie szukanie dobrego małego bractwa zajmowało kilka dni dłużej niż ten gracz w ogóle przebywał na grze.

Nie szukałem na aplikacji, ale to nie jest jakiś wielki problem. Problem to potem pograć z pięć lat.
Mój początek gry był w czasach przed aplikacją, ale to mnie znaleźli a nie ja bractwo. Taki fart, choć wcześniej trzeba było z tydzień czy dwa pograć by te pierwsze oferty dostać!
 

DeletedUser174

Guest
najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze roztrząsamy temat zupełnie bez sensu :D

poświęciłam się i oblukałam miasto kolegi... nie przeczytał żadnego poradnika, więc miasto dramat. Wcale się nie dziwię, że miał problem ze znalezieniem bractwa. Tylko dalej pozostaje pytanie czyja to wina?

A to nie zmienia faktu, że wyszukiwanie na aplikacji to jest dramat. Jest kompletnie niefunkcjonalne. Tak samo jak zawsze śmieszy mnie opcja "znajdź " jak bractwo ma jakiś wakat. Po co to dali? Nie mam pojęcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry