• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

visit0r

Paladyn
Dlaczego ? Gracze nie sa glupi, a to akurat sa podstawy przy ocenie wydajnosci budynkow ;)
Nie to miałem na myśli, rozpracowałeś system i upubliczniłeś rozwiązania jak grać skutecznie a to obniży ilość wydawanych real $, zdecydowanie złamałeś regulamin, będziesz musiał zejść do podziemia ;(
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
A ja troszke z innej beczki.
@jarq Czy tworcy rozwazaja albo biora wogole pod uwage, chowanie budynkow ewolucyjnych zakleciem teleportu? Oraz czy jest wogole kiedykolwiek przewidziane to samo dla cudow? Ktos wogole podjal ten temat, czy nie i koniec?
 

DeletedUser174

Guest
A ja troszke z innej beczki.
@jarq Czy tworcy rozwazaja albo biora wogole pod uwage, chowanie budynkow ewolucyjnych zakleciem teleportu? Oraz czy jest wogole kiedykolwiek przewidziane to samo dla cudow? Ktos wogole podjal ten temat, czy nie i koniec?
kiedyś na takie pytania zawsze była jedna odpowiedź "pfójcy nie przewiduja". Mało to sie pojawiało pytań/pomysłów dotyczących schowka i wszelkich możliwych wariacji na chowanie budynków/chowanie części budynków (określonej liczby) / podnoszenie budynków by zwolnić miejsce na przebudowy / chowanie dróg.... itp itd. A potem bez mruknięcia wprowadzili teleport... Mogę sobie tylko wyobrażać ilu osobom szczęki opadły

w tym kontekście zadawanie pytań o ewolucje / cuda jest chyba bezcelowe. CM sam z się nie zna odpowiedzi na to pytanie, a centrala i tak go spławi nawet jak sie ich zapyta. Wątpię abyśmy się dowiedzieli czegokolwiek w tym temacie. Co powoduje, ze zadawanie tego typu pytań jest bezsensowne

aczkolwiek biorąc pod uwagę kierunek rozwoju gry wcale bym nie skreślała takiej opcji. I chyba nawet by mnie nie zdziwiło juz jakby się nagle w jakiejś aktualizacji pojawiło o tym info
 

DeletedUser174

Guest
Na becie mamy taki mały dodatek do nowego systemu cudów.
Po kliknięciu na nick gracza na czacie możemy przejść bezpośrednio do okienka z jego cudami. Bardzo fajne :)
View attachment 1764
Jeszcze w oknie rozmowy w poczcie by się przydało.
wygląda >zajefajnie< ;)

codo odnośnika na poczcie to mają to już zgłoszone. Sam jarq gdzieś o tym wspominał...
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
kiedyś na takie pytania zawsze była jedna odpowiedź "pfójcy nie przewiduja". Mało to sie pojawiało pytań/pomysłów dotyczących schowka i wszelkich możliwych wariacji na chowanie budynków/chowanie części budynków (określonej liczby) / podnoszenie budynków by zwolnić miejsce na przebudowy / chowanie dróg.... itp itd. A potem bez mruknięcia wprowadzili teleport... Mogę sobie tylko wyobrażać ilu osobom szczęki opadły

w tym kontekście zadawanie pytań o ewolucje / cuda jest chyba bezcelowe. CM sam z się nie zna odpowiedzi na to pytanie, a centrala i tak go spławi nawet jak sie ich zapyta. Wątpię abyśmy się dowiedzieli czegokolwiek w tym temacie. Co powoduje, ze zadawanie tego typu pytań jest bezsensowne

aczkolwiek biorąc pod uwagę kierunek rozwoju gry wcale bym nie skreślała takiej opcji. I chyba nawet by mnie nie zdziwiło juz jakby się nagle w jakiejś aktualizacji pojawiło o tym info
Jak to mowia, nadzieja umiera ostatnia. Teleport sprawil ze mozna zupelnie inaczej patrzec na rozwoj i planowanie miasta, jakby do tego dolozyli jeszcze chowanie cudow i budynkow ewolucyjnych, ja bede wniebowziety
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq Czy tworcy rozwazaja albo biora wogole pod uwage, chowanie budynkow ewolucyjnych zakleciem teleportu? Oraz czy jest wogole kiedykolwiek przewidziane to samo dla cudow? Ktos wogole podjal ten temat, czy nie i koniec?
Z tego co wiem to na razie nie biorą tego pod uwagę i nie jest to rozpatrywane.
 

Koval92

Kapłan
A ja troszke z innej beczki.
@jarq Czy tworcy rozwazaja albo biora wogole pod uwage, chowanie budynkow ewolucyjnych zakleciem teleportu? Oraz czy jest wogole kiedykolwiek przewidziane to samo dla cudow? Ktos wogole podjal ten temat, czy nie i koniec?

Ja im na becie już 10x proponowałem jak to rozwiązać ale oni się uparli, że nie i koniec. Za chwile pokasuje te ewolucyjne ścierwa im na złość i postawie magiczne rezydencje. Jak można jako community manager mieć podejście "nie bo nie" to ja nie wiem...
 

Hassano

Łucznik
Może troche głupie pytanie ale czy na becie jest przygoda już? Bo albo mi umknęło albo nie było info o ścieżkach, ilości potrzebnych odznak i jakie wogóle będą...
 

Koval92

Kapłan
Może troche głupie pytanie ale czy na becie jest przygoda już? Bo albo mi umknęło albo nie było info o ścieżkach, ilości potrzebnych odznak i jakie wogóle będą...

Już się skończyła kilka dni temu. Na becie jest teraz "event majowy" w którym z 15 losowań możesz wygrać super nagrode po 1 relikcie lub raz na 20 losowań super daily 5 oddziałów lekkich jednostek. Przygoda będzie tu lada dzień.
 

Koval92

Kapłan
Z tymi budynkami ewolucyjnymi jest ten problem że by musieli stworzyc po 10 wersji x 16 rozdziałów = 160 każdego budynku ewolucyjnego.

Proponowałem im, żeby umożliwić teleportacje na wybranych poziomach, aby to zminimalizować do 20-30 wersji, ale problem dalej istnieje - po prostu im się nie chce tego zrobić. Poza tym prawdopodobnie nie umieją zaprogramować tego, żeby na budynek z efektem karmienia rzucać inne zaklęcie, gdyby umieli to by na feniksy i miśki dało się rzucić zaklęcia kultury.

Obecnie na becie wisi mój temat z propozycją teleportacji na określonych poziomach ewolucji. Ma 0 dyskusji.
Olewa to również społeczność, więc widocznie nie jest ludziom potrzebna teleportacja ewolucyjnych ;)
Lepiej płakać w temacie "bring back wishing wells" licząc, że studnie wrócą, naiwnie.
 

Tajniakos

Paladyn
@jarq
najcenniejszą informacją w tym temacie https://pl.forum.elvenar.com/index....bractw-podstawowe-informacje.2191/#post-58196
powinno być (zwłaszcza dla nowych graczy ) kiedy powinni zacząć myśleć o walce woje nie wspominając nic o turnieju
@Shadows Dragon to już jest indywidualna sprawa każdego gracza, kiedy zacznie brać udział w turniejach. Jeżeli początkujący gracz po wstąpieniu do bractwa nie da rady w początkowej fazie gry walczyć wojskiem zostaną mu jeszcze negocjacje ;) Jeżeli nowy gracz szuka poradnika to oznacza, że jest gotowy powalczyć .
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3033

Guest
tajniakos
napisałem tab bo widzę swoich sąsiadów i co przyczynia się do tego że kończą gre po tygodniu
a z turniejem powinno być najpierw negocjacje a jak już ktoś będzie na tyle doby niech się sprawdza w walce wojem
Edit:
już nie wspomne co jest główną przyczyną braku handu u kupca
zostaje gildia na 30lv wszystko co daje monety zasoby by miasteczko było samo wystarczalne
ofki wiszą aż same wygasną ja
handel jest minimalny 10k surki to maks na ofkę a ja mogę handlować ofkami po 1000k tylko z kim ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry