• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.
to chyba czas postawić pandę x)
To akurat bardzo dobry pomysl dla tych, ktorzy maja juz w miescie przynajmniej jednego Polara i/lub Brunnera.
Taka wysmiewana kiedys Panda daje w przeliczeniu na zajmowane miejsce wiecej surowcow, niz w pelni rozbudowana manudaktura T2. Oprocz tego nie kosztuje populacji i kultury, a wrecz je daje. Dwa zaklecia Magicznej Produkcji co 48h tez sa nie do pogardzenia. Ja tam uwielbiam swoje Pandy i zamierzam wykorzystac ten event, by zdobyc brakujace 4 artefakty do wyewoluowania kolejnej.
 

visit0r

Paladyn
Przypuszczam, ze cos pokreciles ;) Moge sie oczywiscie mylic, ale absolutnie nie wierze, by jakikolwiek oficjalny przedstawiciel IG wypowiadal sie na temat takich szczegolow w epoce, ktora nie zostala jeszcze nawet zapowiedziana i o ktorej oficjalnie nic jeszcze nie wiadomo. To wydaje mi sie wrecz niemozliwe, nie tylko malo prawdopodobne.
mod jest oficjalnym przedstawicielem IG ? do tej pory ich aktywnosc konczyla sie na kasowaniu niewygodnych postow a wypowiedz nie dotyczyla niezapowiedzianej epoki a konca aktualnie bedacej w grze
EDIT
przeszukalem archiwa i faktycznie pokręciłem
@Nusion utkwila w mojej pamięci jako moderator ;(
 

Koval92

Kapłan
To akurat bardzo dobry pomysl dla tych, ktorzy maja juz w miescie przynajmniej jednego Polara i/lub Brunnera.
Taka wysmiewana kiedys Panda daje w przeliczeniu na zajmowane miejsce wiecej surowcow, niz w pelni rozbudowana manudaktura T2. Oprocz tego nie kosztuje populacji i kultury, a wrecz je daje. Dwa zaklecia Magicznej Produkcji co 48h tez sa nie do pogardzenia. Ja tam uwielbiam swoje Pandy i zamierzam wykorzystac ten event, by zdobyc brakujace 4 artefakty do wyewoluowania kolejnej.

Ja mam 2 pandy i nie narzekam i sie ciesze że tylko jednego artefaktu mi brak na drugą na 10 poziom :p
Chciałbym mieć 8 pand a reszta to tam... haha :p
 

BlossomValvi

Łucznik
To akurat bardzo dobry pomysl dla tych, ktorzy maja juz w miescie przynajmniej jednego Polara i/lub Brunnera.
Taka wysmiewana kiedys Panda daje w przeliczeniu na zajmowane miejsce wiecej surowcow, niz w pelni rozbudowana manudaktura T2. Oprocz tego nie kosztuje populacji i kultury, a wrecz je daje. Dwa zaklecia Magicznej Produkcji co 48h tez sa nie do pogardzenia. Ja tam uwielbiam swoje Pandy i zamierzam wykorzystac ten event, by zdobyc brakujace 4 artefakty do wyewoluowania kolejnej.
Dziekuje właśnie miałem pytać co postawić (zaznaczam ze mam pandę i dwa brunery)
 
Dziekuje właśnie miałem pytać co postawić (zaznaczam ze mam pandę i dwa brunery)
Moze uscisle, jak sobie wyobrazam liste priorytetow dla roznych miskow u roznych graczy :)

- jesli ktos ma w inwentarzu jakiegos wolnego Brunnera, czy to z poprzednich Zodiakow, czy w przypadku nowych graczy go sobie wytworzyl/wytworzy, to bezwarunkowo powinien ewoluowac wlasnie jego.

- jesli ktos ma juz Brunnera w miescie, ale nie ma zadnego wolnego w inwentarzu, ma za to wolnego Polara (ale nie ma zadnego postawionego w miescie), to moim zdaniem wlasnie Polar powinien byc priorytetem. Obojetnie w ktorej epoce jestesmy, jednego Polara koniecznie powinno sie miec. Nawet w tych poczatkowych epokach to inwestycja na przyszlosc, bo od epoki Konstruktow dochodzi Zakrzywienie, a kombo Zakrzywienie + Polar na dluzsza mete pozwala skrocic czas oczekiwania na nastepna runde turnieju do zera. Na taki efekt warto poczeka chocby rok i dluzej, bo cooldown = 0 to naprawde swietna sprawa. Taka okazja na zdobycie elementu, ktory na dluzsza mete to umozliwi, moze sie juz nigdy wiecej nie powtorzyc !

- jesli ktos nie ma wolnego Brunnera w inwentarzu i ma juz w miescie przynajmniej jednego Polara, to wtedy powinien sie moim zdaniem zdecydowac wlasnie na Pande. To rowniez swietny wybor, na pewno lepszy od stawiania nowego Lunatyka (czyli Ksiezycowego miska).

Takze @BlossomValvi , jesli masz juz w miescie Brunnery i Pande, ale nie masz postawionego Polara, to na Twoim miejscu stawialbym wlasnie Polara, chocby jako inwestycje na przyszlosc.
 

Charlene

Szef kuchni
na feniksie były 3 dodatkowe stare artefakty z questów... tutaj tego nie ma... żenada.
Nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Fajnie, że w ogóle jest szansa na zdobycie starych miśków - widziałam screeny, że są odblokowane podstawy do polara, brunera i pandy. Dla mnie jako początkującego gracza jest to szansa na ich zdobycie, nawet jeśli wyjdzie z tego 6 poziom brunera to i tak ułatwia to grę. Jak komuś się nie podoba event to przecież nie musi w nim brać udziału.
 

Nusion

Kapłan
na feniksie były 3 dodatkowe stare artefakty z questów... tutaj tego nie ma... żenada.
Można będzie zdobyć powiedzmy te 8-9 artefaktów i jak wszystko się odbędzie tak, jak zwykle, to wejdą potem przygody z 2 kolejnymi artefaktami. Te można będzie zamienić na 5 starych i podnieść Brunnera do 6 poziomu, co da nowym graczom 30% bonusu do produkcji jednostek. To chyba ok, zwłaszcza, że ostatnio miałeś wielki problem z tym, że nowym jest za łatwo :) Na przykład tu
Może dajcie nowym pakiet startowy "teleport do 16 rozdziału", jak my byliśmy nowi to jakoś nie mieliśmy takich udogodnień, a oni sobie mogą zdobyć ewolucyjne budynki z 2019 roku
No to za łatwo nie jest, ale jest całkiem spoko.
No chyba, że tym razem chodzi Ci o Twoje miśki? Bo Twoje niezadowolenie z gry właśnie zawsze zależy od tego, czy chodzi o Ciebie, czy o innych...
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Dziękuję
To sobię dziś polosuję skrzyneczki bo już mi się znudziło czekać, a trochę się tego uzbierało.
Nawet jestem ciekawa ile tego będzie.
 

DeletedUser3983

Guest
Słabiutko,czyli pandy nie da się postawić na 10lvl,reasumując nie opłaca się jej stawiać na 6-7lvl
 

Koval92

Kapłan
Można będzie zdobyć powiedzmy te 8-9 artefaktów i jak wszystko się odbędzie tak, jak zwykle, to wejdą potem przygody z 2 kolejnymi artefaktami. Te można będzie zamienić na 5 starych i podnieść Brunnera do 6 poziomu, co da nowym graczom 30% bonusu do produkcji jednostek. To chyba ok, zwłaszcza, że ostatnio miałeś wielki problem z tym, że nowym jest za łatwo :) Na przykład tu

No to za łatwo nie jest, ale jest całkiem spoko.
No chyba, że tym razem chodzi Ci o Twoje miśki? Bo Twoje niezadowolenie z gry właśnie zawsze zależy od tego, czy chodzi o Ciebie, czy o innych...

Chyba każdy gra dla siebie prawda? A co, grasz dla innych ludzi? Tak, narzekam bo znowu mi każą wybierać
 

BlossomValvi

Łucznik
Moze uscisle, jak sobie wyobrazam liste priorytetow dla roznych miskow u roznych graczy :)

- jesli ktos ma w inwentarzu jakiegos wolnego Brunnera, czy to z poprzednich Zodiakow, czy w przypadku nowych graczy go sobie wytworzyl/wytworzy, to bezwarunkowo powinien ewoluowac wlasnie jego.

- jesli ktos ma juz Brunnera w miescie, ale nie ma zadnego wolnego w inwentarzu, ma za to wolnego Polara (ale nie ma zadnego postawionego w miescie), to moim zdaniem wlasnie Polar powinien byc priorytetem. Obojetnie w ktorej epoce jestesmy, jednego Polara koniecznie powinno sie miec. Nawet w tych poczatkowych epokach to inwestycja na przyszlosc, bo od epoki Konstruktow dochodzi Zakrzywienie, a kombo Zakrzywienie + Polar na dluzsza mete pozwala skrocic czas oczekiwania na nastepna runde turnieju do zera. Na taki efekt warto poczeka chocby rok i dluzej, bo cooldown = 0 to naprawde swietna sprawa. Taka okazja na zdobycie elementu, ktory na dluzsza mete to umozliwi, moze sie juz nigdy wiecej nie powtorzyc !

- jesli ktos nie ma wolnego Brunnera w inwentarzu i ma juz w miescie przynajmniej jednego Polara, to wtedy powinien sie moim zdaniem zdecydowac wlasnie na Pande. To rowniez swietny wybor, na pewno lepszy od stawiania nowego Lunatyka (czyli Ksiezycowego miska).

Takze @BlossomValvi , jesli masz juz w miescie Brunnery i Pande, ale nie masz postawionego Polara, to na Twoim miejscu stawialbym wlasnie Polara, chocby jako inwestycje na przyszlosc.
Przepraszam to był mój błąd tam powinien być polar ale nie poprawiam bo to co napisałeś to czyste złoto dla początkujących ;)
 

Nusion

Kapłan
Chyba każdy gra dla siebie prawda? A co, grasz dla innych ludzi? Tak, narzekam bo znowu mi każą wybierać
Znów nie zrozumiałeś ;)
Najpierw narzekasz, że mali gracze będą mieć możliwość wytworzenia sobie miśków - i będą mieć za łatwo - nie dawać im!
A za chwilę narzekasz, że za mało artefaktów dali i Ty nie będziesz mógł sobie wytworzyć kolejnego miśka - Tobie powinni dać!
Może trochę więcej konsekwencji?
To w końcu dobrze, że można wytworzyć miśki, czy źle?
Bo z Twoich wpisów wynika, że dobrze, żebyś Ty mógł, ale ci mali gracze lepiej nie ;)
 

DeletedUser3033

Guest
To w końcu dobrze, że można wytworzyć miśki, czy źle?
nom pewnie że źle jak już brną w tym szaleństwie niech dadzą jeszcze artefakty w akademii
choć z tym wytwarzaniem miśków to tylko dym w oczy bo ja jeszcze ani razu nie widziałem miśka w akademii
w emotkach powinniem być jednorożec womitujący tęczą ;)
 

Koval92

Kapłan
Znów nie zrozumiałeś ;)
Najpierw narzekasz, że mali gracze będą mieć możliwość wytworzenia sobie miśków - i będą mieć za łatwo - nie dawać im!
A za chwilę narzekasz, że za mało artefaktów dali i Ty nie będziesz mógł sobie wytworzyć kolejnego miśka - Tobie powinni dać!
Może trochę więcej konsekwencji?
To w końcu dobrze, że można wytworzyć miśki, czy źle?
Bo z Twoich wpisów wynika, że dobrze, żebyś Ty mógł, ale ci mali gracze lepiej nie ;)

Ale zakładałem, że 3 artefakty chociaż stare rzucą, niech mają możliwość, ja nie piję do ich możliwości wytwarzania miśków z 2019 tylko tego, że ja jak i wielu innych graczy, nie mogę wytworzyć czegoś z 2017/2018, na co też powinna być moim zdaniem jakaś możliwość albo co jakiś czas powinny takie budynki powrócić.


nom pewnie że źle jak już brną w tym szaleństwie niech dadzą jeszcze artefakty w akademii
choć z tym wytwarzaniem miśków to tylko dym w oczy bo ja jeszcze ani razu nie widziałem miśka w akademii
w emotkach powinniem być jednorożec womitujący tęczą ;)

Nawet bonusowej waluty nie dali z akademii, drugi event pod rząd.
 
Ostatnia edycja:
Nawet bonusowej waluty nie dali z akademii, drugi event pod rząd.
A po co ona komus ? System zadan, czyli ich liczba i ilosc waluty za nie (wliczajac dzienne nagrody za logowanie i walute w miescie) jest tak dobrana, ze w ostatnich kilku eventach zdobycie nagrody glownej na maksymalnym poziomie nie stanowilo raczej wiekszego problemu, prawda ? Jesli chodzi o ten aspekt eventow, to trzeba przyznac, ze system zadan rzeczywiscie zostal dopracowany i przynajmniej z mojego punktu widzenia nie ma sie do czego przyczepic. Wyznacznikiem tego, ze nastapila znaczna poprawa w balansie eventow jest moim zdaniem fakt, ze jakos nie slychac bylo glosow powszechnej frustracji. Jesli bylo jakies narzekanie, to tylko na same parametry nagrod. Czy to narzekanie bylo sluszne czy nie, to juz przeciez zupelnie inny temat, ale jesli chodzi o ilosc mozliwej do zdobycia waluty, to wiekszosc graczy nie narzekala, bo nie miala powodow do narzekan.

Przypuszczam, ze walute z Akademii usunieto z dokladnie tego samego powodu, z ktorego zniknely tez studnie z eventow. My, gracze, potrafimy niezle kombinowac (w tym pozytywnym sensie) i zawsze staramy sie maksymalnie wykorzystac dostepne elementy mechaniki gry. W przypadku studni mam tu na mysli powstawanie setek farm studni na kazdym serwerze, a w przypadku dodatkowej waluty z Akademii widocznie juz za bardzo rozpowszechnilo sie farmienie i kumulowanie Mistycznych Obiektow. Widocznie z punktu widzenia tworcow zaszlo to za daleko i dlatego zakrecili kurek z waluta w Mistycznych Obiektach. Widocznie tworcy chcieli, by proces zdobywania waluty znow polegal na zajmowaniu sie samym eventem lub, o czym nie mozna zapominac, dokupienia jej za diaksy ;) Uwzgledniajac to, co napisalem wyzej o dobrze dobranej ilosci zadan i waluty za nie, nie mam im tego za zle.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry