• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Tajniakos

Paladyn
Nowym graczom zablokowali event bo nie zrobią questów z PW do cudów dopóki nie zbadają pierwszych cudów xD
Przemyślane... Szczególnie, że już to raz w maju zrobili. Oni w ogóle nic nie wyciągają wniosków z błędów.
@Koval92 po co straszysz nowych graczy? Wersja eventu na becie może wejść do nas tak jak to miało miejsce w poprzednim evencie z alternatywnymi zadaniami. Na becie wystarczy w takim przypadku napisać do suportu i po problemie. Beta jest od tego aby takie błędy wyłapać, aby na serwerach na żywo tego typu zadania się nie pojawiały. Tego typu niusy, nas tutaj nie powinny dotyczyć ;) W poprzednim evencie dla tego zadania alternatywą było zadanie wyszkolić sporą ilość jednostek więc tak samo może być i w tym przypadku.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2262

Guest
Skrzyneczki wyglądają ślicznie :) w końcu więcej niż 10pw jeszcze tylko w dziennych pw lub fajny budynek i jestem usatysfakcjonowany
Nie wszystko złoto co się świeci ;) Zobaczymy jak losowanie będzie wyglądało w praktyce. Ja golema zdobyłem na styk i mam nadzieję że to ten jeden na cztery eventy (tak średnio) kiedy losowanie u mnie idzie na ostrzu noża i się muszę brzytwy chwytać :cool:
 

BlossomValvi

Łucznik
Nie wszystko złoto co się świeci ;) Zobaczymy jak losowanie będzie wyglądało w praktyce. Ja golema zdobyłem na styk i mam nadzieję że to ten jeden na cztery eventy (tak średnio) kiedy losowanie u mnie idzie na ostrzu noża i się muszę brzytwy chwytać :cool:
Procenty odpowiadają golemowym wiec jestem dobrej myśli (jak widać jadę tęczą)

Bardziej bym się martwił losowością przepisów na stare miśki
 

xEasyRiderx

Rycerz
Jeśli komuś zależy zawsze można trochę przesortować diamentami z Iglicy, wydatek 50 diaxów wcale nie jest taki duży,
W zależności ile się posiada diamentów na wydanie i w jaki sposób się to robi.
Nie ma sensu kręcić karuzelą aż się trafi to co chcemy np. celujemy we wzmocnienia i kręcimy dopóki nam nie wpadną ponieważ może to się nieprzyjemnie skończyć a karnetów na karuzelę nie ma w tej grze :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2262

Guest
W zależności ile się posiada diamentów na wydanie i w jaki sposób się to robi.
Nie ma sensu kręcić karuzelą aż się trafi to co chcemy np. celujemy we wzmocnienia i kręcimy dopóki nam nie wpadną ponieważ może to się nieprzyjemnie skończyć a karnetów na karuzelę nie ma w tej grze :)
Jeżeli komuś bardzo zależy to w pewnym sensie ma sens (np. gdyby był możliwy do wytworzenia dodatkowy feniks ognia :cool: ). Wszystko zależy od priorytetów. Natomiast zaawansowani gracze oczywiście po drodze (w tym konkretnym przypadku do artefaktu) tworzyliby jeszcze inne przedmioty z receptur których potrzebują używając np. przyspieszaczy.
Co więcej jeżeli komuś szkoda, tudzież ma ograniczoną liczbę diamentów zawsze może taki myk wykonać na sam koniec eventu, bo:
a) musi zebrać artefakty nowego misia żeby przekuć je na stare
b) w międzyczasie może pojawić się receptura i nie będzie konieczności przetasowania receptur za pomocą diaxów
 

xEasyRiderx

Rycerz
Oczywiście @Mighty Garoth masz rację. Mnie chodzi jednak o przypadek kręcenia kółkiem w akademii jeśli nie mamy receptur nas interesujących a nie chcemy czekać wtedy przyspieszamy ten proces poprzez wydatek diamentów na kolejne losowanie kiedy wpadną nam interesujące nas recepty :)
 

blazius1

Paladyn
Taki przypadek.
Stare misie mam dwa: Brunnera i Polarnego.
Mam też 9 artefaktów do starych. Powiedzmy że stawiam też Pandę (za stare artefakty).
Za nowe stawiam Księżycowego. nie tracę więc na wymianie 2 za jeden.
Opłaca się ?

I zagwozdka dla zainteresowanych tematem:
Mam więc te cztery różne misie i powiedzmy, że mam zapas karmy. Którego Misia odpalam jako pierwszego?
 
Ostatnia edycja:

BlossomValvi

Łucznik
Taki przypadek.
Stare misie mam dwa: Brunnera i Polarnego.
Mam też 9 artefaktów do starych. Powiedzmy że stawiam też Pandę (za stare artefakty).
Za nowe stawiam Księżycowego. nie tracę więc na wymianie 2 za jeden.
Opłaca się ?

I zagwozdka dla zainteresowanych tematem:
Mam więc te cztery różne misie i powiedzmy, że mam zapas karmy. Którego Misia odpalam jako pierwszego?
A to bardzo teoretyczne stwierdzenie ponieważ w tamtym ewencie po zrobieniu 9 artefaktów były do zdobycia kolejne 3 misie wiec jeśli masz artefaktów na 3 pełne misie to masz conajmniej 6 misiów (po dwa każdego typu) a jeśli jakieś usunąłeś to ... No cóż ;)

A jeśli masz wszystkie 4 to pytanie co wolisz więcej towarów to wtedy panda więcej pw to księżycowy dopiero potem reszta
 

xEasyRiderx

Rycerz
zmieniło nam się na LIVE drzewko badań,
Grafika całkiem ładna szkoda tylko że zabrakło nazw poszczególnych rozdziałów a tylko same cyfry :(
Jak widać mamy się orientować po kolorach jak pszczółki co gdzie i jak.
@jarq mógłbyś to zgłosić do poprawki starzy wyjadacze zapewne się orientują jednak nowi czy mniej zaawansowani nie będą wiedzieli jaka cyferka oznacza daną epokę.
 

DeletedUser2262

Guest
Grafika całkiem ładna szkoda tylko że zabrakło nazw poszczególnych rozdziałów a tylko same cyfry :(
Jak widać mamy się orientować po kolorach jak pszczółki co gdzie i jak.
@jarq mógłbyś to zgłosić do poprawki starzy wyjadacze zapewne się orientują jednak nowi czy mniej zaawansowani nie będą wiedzieli jaka cyferka oznacza daną epokę.
Coś im się skopało - bo w dosłownie co drugim rozdziale jest nazwa i na przemian jest brak. Myślę że niebawem to poprawią. ;) Plusik dla Ciebie za spostrzegawczość :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry