• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

Aslana

Tancerz ostrzy
Zaglądam tam zawsze bo nieraz można trafić na coś ciekawego.
Wiesz może za ile można he wyprodukować? Znajac moje szczęście to braknie mi kulek.
Złoty feniks to koszt 1200 fragmentów zaklęć i 8 katalizatorów
Przypuszczam że misie będą kosztować podobnie.
Co do katalizatorów to warto produkować je ciągle w AM tu kłaniają się turnieje i relikty w nich zdobywane :) Wpadają też z iglicy wieczności oraz z zestawu biblioteki księżycowej
 
Ostatnia edycja:

ChrisBaggins

Zwiadowca
Feniksy są dostępne w AM cały czas ( choć trzeba na nie trochę polować;)) więc możesz poprostu go sprzedać , i na przyszłość trzymać evolucyjne w inwentarzu do chwili aż zdobędziesz artefakty do ich evolucji . Dopiero wtedy wstawiać je do miasta.
OK, zatem tak zrobię - sprzedam to nie wyklute jajo )) A co do starych miśków - coś wątpię, by je dali w trakcie trwającego eventu. Ale oczywiście patrzę, bo dosyć aktywnie tworzę inne rzeczy, zwłaszcza przyspieszacze. Dzięki za radę :)
 

ChrisBaggins

Zwiadowca
Wszystkie recepty na budynki ewolucyjne zostały usunięte z Akademii poza 4 feniksami i drzewkiem majowym. Teraz recepty na miśki zostały odblokowane, po evencie( lub niedługo po nim) pewnie znowu znikną, więc teraz jest okazja, żeby je wytworzyć.
OK, zatem sprzedaję feniksa, zostawiam wolne miejsce na coś innego, zobaczymy co wyjdzie. Dzięki :) na szczęście katalizatorów i fragmentów zaklęć mam dużo.
PS. Pojawiła się Panda :)
//
A może lepiej na razie trzymaj to jajo - nie będzie Ci się pokazywać ta recepta w Akademii i blokować slotu. Sprzedasz go wtedy, gdy będziesz chciał wytworzyć aktualnego.
Mam to jajo już długo, feniksy się pojawiały mimo to, raz nawet złotego wytworzyłem, leży w budynkach. Nie wiem, pomyślę jeszcze - póki co i tak nie ma co na tym miejscu postawić. Dzięki za radę ;) Jeszcze na miśków zapoluję, zobaczymy, co z tego wyjdzie.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Mam to jajo już długo, feniksy się pojawiały mimo to, raz nawet złotego wytworzyłem, leży w budynkach. Nie wiem, pomyślę jeszcze - póki co i tak nie ma co na tym miejscu postawić. Dzięki za radę
Ach, to Ty masz je w mieście... a no to lepiej zwolnić miejsce, ja pomyślałam, że w inwentarzu ;)
 

dkf385

Zwiadowca
Złoty feniks to koszt 1200 fragmentów zaklęć i 8 katalizatorów
Przypuszczam że misie będą kosztować podobnie.
Co do katalizatorów to warto produkować je ciągle w AM tu kłaniają się turnieje i relikty w nich zdobywane :) Wpadają też z iglicy wieczności oraz z zestawu biblioteki księżycowej

Za tyle to mnie stać. Produkuja się nieustannie, trafiłam też do super bractwa i zawsze wszystkue skrzynki zrobione. Do iglicy coś ostatnio nie mam szczęścia.
 

Charlene

Szef kuchni
OK, zatem tak zrobię - sprzedam to nie wyklute jajo )) A co do starych miśków - coś wątpię, by je dali w trakcie trwającego eventu. Ale oczywiście patrzę, bo dosyć aktywnie tworzę inne rzeczy, zwłaszcza przyspieszacze. Dzięki za radę :)
Receptury na stare miśki są odblokowane w Akademii, stworzyłam już brunatnego ( 900 fragmentów zaklęć i 4 katalizatory z tego co kojarzę) i pojawiła mi się także panda. Trzeba po prostu czekać. Często mi się pokazywały receptury na zamianę nowych artefaktów na stare (nawet 4 pod rząd).
 
Ostatnia edycja:

ChrisBaggins

Zwiadowca
Receptury na stare miśki są odblokowane w Akademii, stworzyłam już brunatnego ( 900 fragmentów zaklęć i 4 katalizatory z tego co kojarzę) i pojawiła mi się także panda. Trzeba po prostu czekać. Często mi się pokazywały receptury na zamianę starych na nowe( nawet 4 pod rząd).
W takim razie pozostaje cierpliwie czekać :) tym bardziej że postanowiłem nieco wyhamować postępy w grze.
 

dkf385

Zwiadowca
Też mam nadzieję że się pokaże jskis warty zrobienia.
Zamiany jeszcze nigdy nie miałam.
 

blazius1

Paladyn
Miło że ktoś zauważył że rola karmy wzrośnie oraz że nagrody powinny być zróżnicowane.

Że nie musi ich być dużo, nie muszą być wypasione, ale zróżnicowane - koniecznie być muszą.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3983

Guest
Po namyśle rezygnuje z podniesienia pandy i stawiam nowego miśka,niestety twórcy tym razem poskąpili starych artefaktów a co za tym idzie możliwości postawienia starego miska na 10lvl,to przykre że nowi gracze nie mają tej szansy.
 

BlossomValvi

Łucznik
Jestem trochę zwiedziony PW tylko 11 dnia a potem juznic ciekawego, nawet ostatnia paczka wojska to magowie zupełnie nieprzydatni dla elfów...
 

Charlene

Szef kuchni
I kolejna zmiana - dziś nieśmiertelna portalowka ;) patrzcie na łaskę pana dali całe 10% ;)
Tradycja musi zostać zachowana. Byleby nie przyszło im do głowy rezygnować z budynków ze starszych eventów- wtedy już będę mega zła. Jestem rozczarowana, że wojsko zamienili na portalówkę :(
 

Seviper

Tancerz ostrzy
Jak dlamnie moze byc 10x wpadlo
Oraz dosyc sporo kluczy 5×100
1×200 i kilka drobniejszych 20 i 50
 

ChrisBaggins

Zwiadowca
A u mnie była portalówka 20% - pamiętam dokładnie, bo wpadła, a jeszcze takiej nie miałem (tylko w tworzeniu widziałem). Budynek jeden - Posąg co ugrzązł :) w stawie ;) - poza tym głównie to, co z największą wagą,trochę jednostek, bonusów i kluczy. W tworzeniu e starych miśków - panda i raz zamiana artefaktów. Event jak dla mnie mniej niż średni. Nie ma szans wychować miśka wyżej niż 7 -8 poziom.
 

DeletedUser3983

Guest
Zamiana nowych artefaktów na stare jest tylko opłacalna jak komuś brakuje 2-3 artefakty z brunatnego czy polarnego,jeśli trzeba postawić od zera któryś z tych budynków to lepiej opłaca się stawiać nowego zwłaszcza że i tak będzie ciężko dociągnąć go do 10lvl bo na 1 artefakt trzeba około 1600 waluty,a ilość zadan jest ograniczona.Ta nowa ilość skrzynek za 1 pkt załatwia sprawę.
 

Charlene

Szef kuchni
Zamiana nowych artefaktów na stare jest tylko opłacalna jak komuś brakuje 2-3 artefakty z brunatnego czy polarnego,jeśli trzeba postawić od zera któryś z tych budynków to lepiej opłaca się stawiać nowego zwłaszcza że i tak będzie ciężko dociągnąć go do 10lvl bo na 1 artefakt trzeba około 1600 waluty,a ilość zadan jest ograniczona.Ta nowa ilość skrzynek za 1 pkt załatwia sprawę.
1600 waluty- chyba Ci chodziło, że tyle potrzeba na stary artefakt, czyli 2 nowe?
//
Zamiana nowych artefaktów na stare jest tylko opłacalna jak komuś brakuje 2-3 artefakty z brunatnego czy polarnego,jeśli trzeba postawić od zera któryś z tych budynków to lepiej opłaca się stawiać nowego zwłaszcza że i tak będzie ciężko dociągnąć go do 10lvl bo na 1 artefakt trzeba około 1600 waluty,a ilość zadan jest ograniczona.Ta nowa ilość skrzynek za 1 pkt załatwia sprawę.
Poza tym nie zgadzam się, że jest opłacalna tylko jak komuś brakuje artefaktów do już postawionych miśków. Nie zapominaj o graczach, którzy nie mają żadnego miśka i postawienie brunera nawet za te 3-4 artefakty robi różnicę.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry