• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

MDS Krakow

Zwiadowca
Rozumiem, dzięki za podpowiedź.
Czy warto stawiać tą sowę? Czy daje na tyle dużo żywych surowców, że warto zajmować w mieście 16 kratek ? Jesli Sowa miałaby pw bądź aw to bym już dawno ja postawił :) ale uważam, że budynki ewoluowacyjne beż pw albo aw są poprostu słabe... (pomijam feniksy, miśki)
 

Charlene

Szef kuchni
Rozumiem, dzięki za podpowiedź.
Czy warto stawiać tą sowę? Czy daje na tyle dużo żywych surowców, że warto zajmować w mieście 16 kratek ? Jesli Sowa miałaby pw bądź aw to bym już dawno ja postawił :) ale uważam, że budynki ewoluowacyjne beż pw albo aw są poprostu słabe... (pomijam feniksy, miśki)
Jeśli wpływ cudaków nadal obejmowałby Sowę, to można ją postawić. Widziałam u gracza z bety screen, gdzie bazowa ilość towaru żywego wynosi 9,660 a przy zbiorze naliczyło 27,338, więc wypada raczej dobrze. Poczekaj na rozstrzygnięcie tego tematu, bo się może okazać, że jeszcze to wyłączą, dzięki nadgorliwym graczom.
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Dzięki za odpowiedzi :) raczej go nie postawie, bo tak jak pisałem wyżej dla mnie budynki ewoluowacyjne bez pw lub aw nie są warte stawiania :) a i wyglądowo ta Sowa jakoś nie wkomponuje się w moje miasto :) rada nadzorcza architektorow mojego miasta nie wyrazi na to zgody :) ^^
 

Poziomek

Rycerz
Jeśli wpływ cudaków nadal obejmowałby Sowę, to można ją postawić. Widziałam u gracza z bety screen, gdzie bazowa ilość towaru żywego wynosi 9,660 a przy zbiorze naliczyło 27,338, więc wypada raczej dobrze. Poczekaj na rozstrzygnięcie tego tematu, bo się może okazać, że jeszcze to wyłączą, dzięki nadgorliwym graczom.
a nie uwazasz ze tak powinno byc, wiesz o jakims bugu to go zglaszasz a nie korzystasz z niego bo mozna, bo sie nikt nie dopatrzyl
 

Koval92

Kapłan
a nie uwazasz ze tak powinno byc, wiesz o jakims bugu to go zglaszasz a nie korzystasz z niego bo mozna, bo sie nikt nie dopatrzyl

3 miesiące temu zgłaszałem tego "buga". Jarq wiedział o tym, że Sowa produkuje takie ilości (mam dowód screenshot z 15 grudnia 2020) spytał się, dlaczego uważam, że to bug, opisałem dlaczego tak uważam po czym Jarq już nie odpisał więc albo tego nie przekazał dalej albo przekazał i uznali, że to nie bug. Mam całą rozmowę z dowodami, że było zgłaszane. Było też "jutro postaram się dowiedzieć więcej na ten temat".

Prawdopodobnie on tego nie zgłosił dalej bo jeżeli by to zgłosił to albo by naprawili opis Sowy z uwzględnieniem towarów dawanych przez oba cuda. A nie zrobili tego 3 miesiące więc nie wiedzieli.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
a nie uwazasz ze tak powinno byc, wiesz o jakims bugu to go zglaszasz a nie korzystasz z niego bo mozna, bo sie nikt nie dopatrzyl
Przepraszam bardzo a czyja to wina? Moja? Nie, to wina Twórców a raczej osób, które odpowiadają za programowanie i czemu mam nie mieć z tego korzyści, skoro ktoś na to pozwolił i nie sprawdził dobrze kodów, czy co oni tam mają. To oczywiste, że każdy chce mieć profity.
 

Charlene

Szef kuchni
EVENT FENIKSOWY - ilości produkcyjne
Główna linia zadań
Warsztaty:

Trunki - 8x (2-5min)
Chleb- 18x (1h)
Zaawansowane narzędzia - 6x (3h)
Kosz zakupów- 10x (9h)

Manufaktury:
drewno/marmur/stal - 22 x (3h)
drewno/marmur/stal- 7x (9h) ** w zadaniu 19. jest produkcja wojska albo 1x (9h) więc jak ktoś zbierze wojsko to wtedy jest 6x zamiast 7x

Rozbudowa budynków:
8. 1 do poziomu 5 lub wyżej
15. 1 do poziomu 5 lub wyżej
41. 2 budynki do poziomu 5 lub wyżej
UWAGA!
Zadanie 17. i 18
. są zaraz po sobie i w nich jest produkcja z manufaktur ( w 17. 2x a w 18. 4x 3h) więc powinno się założyć, aby mieć od razu 6x 3h
Zadanie 25. 26. oraz 28. zad 25. kosz zakupów 4x a 26. kosz x3, zaraz w 28. jest chleb 12x
Zadanie 51. i 53. również są blisko siebie i też jest produkcja z manufaktur( w 51. 6x oraz w 53. 6x 3h) więc powinno się założyć, aby mieć od razu 12x 3h

Dzienna linia zadań:
54. drewno/marmur/stal 6x(9h)
55. kosz zakupów 6x (9h)
62. drewno/marmur/stal 10x(3h)
64. zwiad prowincji lub kosz zakupów (9h)

Rozbudowa budynków:
56. 2 budynki do poziomu 5 i wyżej
71. 2 budynki do poziomu 5 i wyżej
75. 2 budynki do poziomu 5 i wyżej

Niestety, tym razem małe warsztaty i manufaktury będą nam potrzebne na dłużej, niż na poprzednich eventach ;( praktycznie przez całą główną linię zadań i trochę na dziennej.
 
Ostatnia edycja:

Ovocko

Rycerz
Czy warto stawiać tą sowę? Czy daje na tyle dużo żywych surowców, że warto zajmować w mieście 16 kratek ?

W przeliczeniu na kratkę sowa (z uwzględnieniem bonusa z cudów) daje więcej niż manufaktura S1 na 31 poziomie, jeśli dobrze pamiętam to w przypadku mojego miasta nawet z uwzględnieniem rzucenia na manufaktuę czaru (+65%).
Sowa jest mniejsza (16 kratek vs 25), więc sumarycznie nie jest to podmiana ilości produkcji 1:1, ale w moim przypadku zadziałało to tak, że mam teraz sowę i ani jednej manufaktury żywych pierwszego typu.
 

miriella

Zwiadowca
u mnie w ratuszu już jest zapowiedź nowych surowców bonusowych , to pewnie dali żeby sie przygotować do nowej rasy gościnnej , żeby juz robic miejsce na kolejne manu i je rozbudowac do żądanego poziomu , pytanie tylko gdzie je postawic ,co wywalić ?
Jak pojawią się eventy zawsze są zadania wyprodukować ileś tam surowców T1 lub T1,2,3 , jak robic te eventy ?
Może załoga GG by się sprężyła żeby żywe towary też zaliczało w tych zadaniach eventowych !!!!
//
oczywiście dopóki dojdę do końca Kupców z Urynu to minie pewnie z pół roku jeszcze / gram normalnie /

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Osteres

Zwiadowca
przy normalnej grze kupcy mniej wiecej 3 miesiace zajmuja
problemem jest tylko i wylacznie miejsce na małe stateczki
masz juz wszystkie ekspansje z prowincji ?
Przy normalnej grze... Dobry żart. Ja pół miasta wywaliłem a mam sporo ekspansji premium i 5 miesięcy mi zajęło aby nową rasę przejść.
 

Koval92

Kapłan
Nazwy niektórych budynków z 18 rozdziału:
Portal: Brama Wymiarów (Gate of Dimensions)
Droga portalu: Team Park Street (drogi portalu nie było tak naprawdę od niziołków, w żywiołakach były kanały ale to nie to samo)
Budynek 3x3: Plac powitalny (Welcome Square) - tam będą ludzie, elfy i elvenarowie sortowani w grupy do współpracy
Budynki produkcyjne to będą cztery "huby" - centra zabaw dla żywiołaków
 
Status
Zamknięty.
Do góry