• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

gamin

Rozbójnik
Może będzie awatar ewolucyjny.
Z każdym artefaktem będzie coraz bardziej pokolorowan

Obawiam sie, ze jesli IG jeszcze na to nie wpadlo to wlasnie dales im pomysl na niezwykla nagrode w jednym z najblizszych eventow ;)
Juz sobie wyobrazm ten szal by zdobyc wszystkie artefakty - bo kto by chcial miec takiego niecalkowiecie pokolorowaneo avatara :D

Myslalem ze dolny limit przydatosci nagrod do rozwoju miasta juz zostal osiagniety no ale avatar to mi nie przyszedl do glowy:) Idac tym tropem wypadalo by oczekiwac ze daily zostana zastopione poprze np .. hmm animacje w miesice? Jakies swiecace sloneczko lub moze padajacy deszczyk, ewentualnie chodzace ludziki dostana nowe funkcje: podskakiwania, tanczenia lub spiewania :cool:

Elvenar, dokad zmierzasz ?
 

Charlene

Szef kuchni
Elvenar, dokad zmierzasz ?
Po dzisiejszym dniu zadaje sobie to samo pytanie...

,, Narzekaliście, że tyle zwojów macie?- to Wam zabierzemy zestawy i już nie ma problemu, przecież to takie proste" (właśnie wyliczyłam ile mnie renowacji będą kosztowały podniesienia starych roślinek, bram które na szczęście chomikowałam, bo korzyści dla miasta są naprawdę spore)

Nagroda za wykonanie wszystkich zadań- Avatar... Pewnie stwierdzili, że większość graczy będzie przelewała krew, będzie pot i łzy, żeby zrobić wszystkie zadania, bo przecież można zdobyć stare artefakty i nie dadzą nam Bogini, bo przecież to taka cenna nagroda i będzie nam za dobrze( mam mieszane uczucia, Bogini nic nie wnosi do miasta a Avatar też, tyle, że ma wartość kolekcjonerską i faktycznie już nigdy nie będzie do zdobycia poza eventem, więc to unikat, ale miałam większy entuzjazm jak był Młyn do zdobycia)
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Eee, że to z bety?? za schematy?? Nie wierzę :O czyli dlatego były artefakty wcześniej w Iglicy, więc teraz to tylko można kupić za diamenty czyli 900 diaxów artefakt. Nie wiem jak to skomentować.
Nie chcę Cię martwić ale jeśli nie masz schematu to za diamenty tej formuły nie zrobisz:(
Chyba że bardzo będą chcieli pójść na rękę graczom a w to jakoś ciężko mi uwierzyć
 

Charlene

Szef kuchni
Nie chcę Cię martwić ale jeśli nie masz schematu to za diamenty tej formuły nie zrobisz:(
Chyba że bardzo będą chcieli pójść na rękę graczom a w to jakoś ciężko mi uwierzyć
Dlaczego mam nie kupić? Renowację można kupić za diamenty, jeśli nie ma schematów, więc zakładam, że tutaj będzie tak samo. Poza tym to nie jest pójście graczom na rękę, tylko wzbogacenie Twórców ;)
 
@Charlene, @chris07070707 życzę nam Wszystkim żebyście mieli rację:)
Przypuszczenia byly sluszne, wlasnie to przetestowalem na becie. Przy niewystarczajacej ilosci schematow mozna uzyc diamentow.
Przelicznik to 300 diamentow zamiast jednego schematu, czyli jesli receptura wymaga 3 schematow, to przy calkowitym braku schematow wytworzenie jednego artefaktu bedzie kosztowac 900 diamentow.

Ogolnie wyglada to bardzo dobrze. Zakladajac, ze zdobedziemy 8-9 nowych artefaktow, bedzie je mozna wymienic na 4 stare. Jesli ktos zdobyl w Iglicy 5 lub wiecej artefaktow, nie bedzie musial nawet korzystac z tych dodatkowych receptur za schematy lub diamenty, by skompletowac lacznie 9 artefaktow, potrzebnych do podniesienia Feniksa od zera do 10 lvl.

Jesli w Iglicy ktos zdobyl mniej, niz 5, to bedzie mial mozliwosc dorobienia dodatkowych artefaktow za schematy lub diamenty, ktorych wielu graczy nie musi nawet kupowac, bo mozna je zdobyc w grze. Naprawde ciezko mi sobie wyobrazic lepsze warunki. Jesli przy takim kombo (Iglica + event) ktos jeszcze bedzie teraz narzekac na zbyt male mozliwosci zdobycia i postawienia starego Feniksa, to po prostu uznam, ze jest kompletnie beznadziejnym, niereformowalnym przypadkiem i ze nie ma juz dla niego zadnej nadziei ;)
 

Magyrna

Zwiadowca
Moja akademia ostatnio mi dała podstawkę do drzewka majowego. Ale żeby to ewoluować na evencie majowym zamiast nowej nagrody głównej to chyba za dużo szczęścia by było?
 

Charlene

Szef kuchni
Warunki są naprawdę bardzo dobre, ale podczas trwania eventu będzie można pewnie zdobyć ze 3 schematy i jeśli wydłużą możliwość przerabiania jeszcze po przygodach to pewnie kolejne 2-3, więc raptem wyjdą 2 artefakty, więc nie polegałabym tylko na tej metodzie chyba, że ktoś ma spory zapas schematów. Ogólnie dobre rozwiązania i każdy znajdzie coś dla siebie :)
//
Moja akademia ostatnio mi dała podstawkę do drzewka majowego. Ale żeby to ewoluować na evencie majowym zamiast nowej nagrody głównej to chyba za dużo szczęścia by było?
To drzewo majowe jest takie sobie i korzystniej jest postawić nowy ewolucyjny niż się bawić w stawianie drzewa.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Na becie sprawdzają, czy boost z cudów z 14 i 15 rozdziału do Sowy jest bugiem czy nie.
Zgodnie z informacjami jakie otrzymałem, przekazałem polskie stanowisko, że nie jest.
Było zgłaszane w grudniu 2020.

niedługo chyba przygoda bedzie bo juz naprawili ten bug z odznakami
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
@BlossomValvi to nie do końca prawda, misie też miały swoją powtórkę z artefaktami do wymiany w evencie rok później. I wygląda na to że będą artefakty do nich w iglicy. Powiedziałabym że te budynki są traktowane równorzędnie.
Misie miały, ale wychodziły drożej jak Feniksy i miejmy nadzieję, że to samo z nimi zrobią :)
 

Charlene

Szef kuchni
Na becie sprawdzają, czy boost z cudów z 14 i 15 rozdziału do Sowy jest bugiem czy nie.
Zgodnie z informacjami jakie otrzymałem, przekazałem polskie stanowisko, że nie jest.
Było zgłaszane w grudniu 2020.

niedługo chyba przygoda bedzie bo juz naprawili ten bug z odznakami
Lepiej, żeby to nie było zaklasyfikowane jako bug. Swoją drogą to dziwne, że dopiero teraz jest poruszany temat wpływu cudaków na Sowę i zamiast siedzieć cicho to ktoś zgłosił taką sytuację.
 
Zgodnie z informacjami jakie otrzymałem, przekazałem polskie stanowisko, że nie jest.
Przekazales polskie stanowisko ? Wow, gratuluje, zostales naszym Community Managerem ?
Kiedy, jesli mozna wiedziec, bo jakos musialo mi to umknac ?
Hmm a czy mógłby ktoś wytłumaczyć na czym polega ten bug ?
Niektore cuda zwiekszaja produkcje zywych towarow w manufakturach. Okazalo sie, ze ten bonus z cudow dziala takze na Sowe (budynek ewolucyjny), ktora daja zywe towary. Ale nie dziala w przypadku starszych budynkow ewolucyjnych, np. Swiatecznego Drzewka Majowego czy Ksiezycowego Niedzwiedzia, ktore rowniez daja zywe. Z mojego punktu widzenia Sowa jest zbugowana, choc logiczne jest, ze zaden gracz by sie nie obrazil, gdyby taka zostala :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry