• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa BetonowyKnur

  1. 2 nowych szuka aktywnego miejsca

    Cześć dwójka nowych graczy około 27 i 25k punktów szuka aktywnego bractwa głównie na turnieje i pomoc sąsiedzką.
  2. Zadanie z rozbudową

    Cześć, drobne pytanie do wyjadaczy z dalszych rozdziałów o zadanie ze zrzutu poniżej. Czy będę mógł je pominąć po upłynięciu danego czasu? Nie planowałem mieć 3 manufaktur jednego typu ani 5 zbrojowni. Jadę systemem po 2 manufaktury i zbrojownie ulepszane na maksa z dostępnych...
  3. Zodiaki wykorzystanie kluczy

    Cześć, ktoś już przeanalizował pod kątem efektywności wykorzystanie kluczy przy wyborze gwiazd? Najlepiej wybrać te najtańsze czy najdroższe aby mieć jak największą szansę na dotarcie do końca paska z nagrodami za zebrany pył?
  4. Zwiad a koszty negocjacji

    Wszystko zrozumiałe. Trzeba ogarniać tyle zwiadów co potrzeba do zbadania ulepszenia. Dzięki
  5. Zwiad a koszty negocjacji

    Cześć, czytałem gdzieś że robienie zwiadu gdy poziom trudności prowincji jest opisany jako trudny będzie się wiązał z wyższymi kosztami przy negocjacji niż jeśli najpierw np. zbadamy powiększenie oddziału i trudność spadnie na średni przed wysłaniem zwiadu. To prawda? Nie chodzi mi o koszty...
  6. Budynki ewolucyjne

    Cześć, Waszym zdaniem warto posiadać wszystkie budynki ewolucyjne? Któres omijać a na inne polować? Pomijając styl gry, chodzi mi o ich wydajność względem zwykłych budynków przy uwzględnieniu zajmowanego miejsca. Jest jakieś zestawienie tych budynków?
  7. Turnieje, iglica i prowincje na aplikacji

    Cześć, czy grając tylko na aplikacji gdzie jest opcja wyłącznie walki automatycznej lepszym rozwiązaniem nie jest negocjacja? Opierania się w większości na armii przy dużych stratach w walce automatycznej ma sens w zestawieniu kosztów i czasu produkcji towarów?
  8. Cuda a miejsce w mieście

    Cześć, czy wszystkie cuda wymagają miejsca w mieście, czy są jakieś poza rejonem gdzie można stawiać zwykłe budynki. Można wybudować wszystkie w jednym mieście, czy ilość zajmowanego obszaru będzie zbyt duża?
Do góry