• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa HUNGER

  1. Błąd przy łączeniu budynków

    Witam, Budynek "balet syren" jest budynkiem, który po dostawieniu innych budynków z kompletu powinien powiększać ilość wyprodukowanych jednostek o wszystkie połączone. Natomiast to nie działa, gdyż sumuje wersję podstawową+ tylko jeden budynek dostawiony mimo, że na dole ewidentnie w łańcuchu...
  2. Elvenar Global League

    Bardzo fajnie, że pomimo codziennej gry w innych bractwach społeczność s3 potrafi zrobić coś ciekawego, brawo za pomysł i wykonanie
  3. Dyskusja o aktualizacji 1.181

    Mam jedno pytanie, czy algorytm żaby na walce auto pozostanie jak przed aktualizacją 1.78 czy jak po aktualizacji 1.78. dzięki za informacje zwrotną
  4. Elvenar Global League

    Ładny rekord tylko jakim składem zbieranie różnych osób z serwera na jeden turniej jest ze tak powiem innowacyjne poprzednio chyba niemcy takie coś zrobili
  5. Dyskusja o aktualizacji 1.179

    Po tej aktualizacji baaardzo długo wczytuje się otwieranie poczty, dużo osób w bractwie sie skarżyło więc to coś systemowego.
  6. Dyskusja o aktualizacji 1.179

    Na s1 gram ludźmi więc i tak muszę dorobić dużo badań żeby mieć wszystkie jednostki z 2 gwiazdkami, ponieważ w iglicy wróg dysponuje już jednostkami z 2 gwiazdkami, więc te bajki że ta zmiana jest dla dobra graczy można sobie darować
  7. Dyskusja o aktualizacji 1.178

    To chyba ta aktualizacja zmieniła algorytm walki na auto, szkoda że nikt nie raczył poinformować zmian wprowadzanych kuchennymi drzwiami chyba że to jednak błąd?
  8. Turniejowy ranking bractw

    Minął rok! Brak reakcji ze strony obsługi pomimo dużej chęci wprowadzenia tej drobnej zmiany ze strony graczy. Widzę, że szkoda tylko marnować czas na pisanie cokolwiek w tej zakładce .
  9. Dyskusja o aktualizacji 1.162

    Zaktualizowałem sobie grę i dzięki temu nie mogę w nią grać...w menu głównym logując się pojawia mi się komunikat, "wystąpił błąd wewnętrzny" ? Ktoś coś?
  10. Dodanie opcji PVP

    Patrząc po wynikach i krytyce, wychodzi na to, że w tą grę grają same fanki i fani budowy miasta...Nie pozostaje mi nic innego jak uznać, że pvp w elwenarze faktycznie na polskich serwerach nie jest mile widziane....Chris wybacz ale nawet nie widzę sensu rozwijać swojego pomysłu co do szczegółów...
  11. Dodanie opcji PVP

    Witam, Brakuje w tej grze opcji pvp co jest bardzo dziwne i dla mnie całkowicie niezrozumiałe, dlatego mam propozycję. Dodanie "groty walki" jest to mikro event który mógł by trwać weekendowo raz w miesiącu, tzn zaczynać się w sobotę a kończyc po godzinie 24tej w niedzielę. Event był by dostępny...
  12. Turniejowy ranking bractw

    Wydaje mi się, iż ankieta dobiegła końca. Wynik na tak przygniatający. Czy w związku z tym faktem pomysł zostanie przekazany do realizacji?. Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział
  13. Elvenar Global League

    Gratulacje!
  14. Turniejowy ranking bractw

    Witam, Propozycja jest taka, żeby dodano turniejowy ranking bractw analogiczny jak w przypadku iglicy. Całkowicie niezrozumiałe jest że trzeba korzystać z elvenstatow a w grze brak tej funkcji...
  15. 20 skrzynka w turnieju

    Witam, Moja propozycja polega na tym aby dodać ostatnią specjalną skrzynkę jako nagrodę dla bractw na serwerze które osiągają wynik 180 000-200 000. Nagroda w skrzyni to np. antyczne PW 30 oraz budynek. W zależności od turnieju np. za marmur budynek powielacz magów, za jedwab budynek dający...
Do góry