• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa KociMord

1. KociMord

Skasowanie konta

A potem wszyscy narzekają na masę martwych kont, jeśli ktoś świadomie podejmuje decyzję o zakończeniu gry, to ja bardzo popieram chęć skasowania konta A jeśli będzie chciał wrócić, to przecież zawsze można zacząć przygodę na nowo
  2. KociMord

Tragiczna sytuacja z platyną na Felyndralu

wystarczy mieć gildię kupiecką na 30 poziomie i codziennie można za darmo wymienić sobie u hurtownika 6250 (na konstruktach) bonusowego surowca na każdy niebonusowy - np bonus kauczuk za platynę i kamień, mydło za bizmut i grzybki - może nie jest to dużo ale mało też nie - przypominam, że jest...
  3. KociMord

Zakończony Grafiki na Wiki!

a może chociaż wyniki ilościowe (ilość poprawnie zgłoszonych grafik)
  4. KociMord

Zakończony Grafiki na Wiki!

oho już się zajazdy na wioskach pojawiły Gratuluję zwycięzcom! Brawo za chęci i cierpliwość
  5. KociMord

Ułatwienie ustawiania produkcji

jasne, że można to rozwiązać, chodziło mi o to, że jest wiele możliwości i jest to skomplikowane dla Ino, być może zbyt skomplikowane, by zagościło kiedykolwiek
  6. KociMord

Niewykorzystane Odłamki Run

Na pewno NIE dla akademii magii (w tworzeniu) - w AM było by losowo - jakiś odłamek na fragment, albo na inną losową runę - i czekanie 100 lat aż się trafi właściwa kombinacja, a każda pozostała by zatykała przepisy tworzenia. Zdecydowanie taka opcja TAK - najlepiej żeby cuda na 30 poziomie...
  7. KociMord

Z manufkami jest problem taki, że do ich nastawienia potrzebne są kasa i młotki - nastawienie na warsztatach nie wymaga nic W związku z tym warsztaty to opcja prosta, a co z manufkami? załóżmy że masz 5 na 27 lvl i 6 na 24 lvl, a młotów na 5 dużych lub 6 małych. to które mają być wybrane - żebyś...
  8. KociMord

było omawiane w dyskusjach o grze - ogólnie @jarq odpowiedział, że opcja jest jeszcze testowana, i niedługo będą ją mieli wszyscy (na apce jest u wszystkich)
  9. KociMord

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

u mnie elvenarowie trupem padli
  10. KociMord

Dyskusja o Elvenarach

To jest właśnie podejście - dajcie mi A może skoro nie ma listy tych questów to zorganizowałbyś jakieś miejsce gdzie byś je spisywał, dał ludziom wgląd, uzupełniał listę Przecież ktoś to musi zrobić - zrobić może to tylko ktoś będący na tej rasie Ktoś... A czemu nie Ty? ja do tej pory zrobiłem...
  11. KociMord

Dyskusja o Elvenarach

@marcinekk24 w miejscu twoich kąpieli - stawiamy 3 akwedukty + 4 rezydki i wynik jest taki, ze zbierasz 20% many (z tych budynków) więcej, oraz zyskujesz 1200 populacji tracisz 15k kultury, której i tak masz w sporym nadmiarze, dodatkowo oszczędzasz 1,5 ekspansji Nadal uważasz że @lanariko nie...
  12. KociMord

@jarq dzięki za info to już wiem co z PW mam dziś robić czyli jesteśmy do tyłu już na starcie :( czy my jesteśmy ludźmi/elfami gorszego Elvenara Wielkiego?
  13. KociMord

Dyskusja o Elvenarach

serio masz problemy z młotkami? ja robię wojsko cały czas, i młotki wywalam u hurtownika pewno ze 25% dziennie
  14. KociMord

z innych forum https://en.forum.elvenar.com/index.php?threads/the-elvenar-are-arriving.10912/
  15. KociMord

i tak byłem pierwszy :P :D a o której godzinie, bo już sie doczekać nie mogę