• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa marcinekk24

  1. marcinekk24

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Owszem tak. mam ten budynek w swoim mieście.
  2. marcinekk24

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Witaj w klubie. U mnie podobnie jest. Więcej strat mam niż zysków.
  3. marcinekk24

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Albo z rasą wróżek, które wykombinowały by coś z chmurami i byłoby wejście do niebios i tak samo trzecia plansza na ekspansje. I byłoby nad miastem i pod miastem, miejsca a miejsca.
  4. marcinekk24

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Jak taki bogaty jesteś, to prosiłbym o doładowanie mi diamentów na moje konto. Umówimy się na PW?
  5. marcinekk24

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    To nie dobrze. Bo liczyłem na PB po tym evencie.
  6. marcinekk24

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    No niestety nastąpiły takie zmiany, tylko nie wiem czemu? Bo przecież to co na becie jest finalnie to potem powinno być na normalnych serwerach.
  7. marcinekk24

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Mam to samo właśnie teraz w Akademi magii, taką samą recpeturę.
  8. marcinekk24

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Jak wejdziesz w koszary, a potem w zakładkę Armia w prawym górnym rogu, pod krzyżykiem i pytajnikiem, w wersji przeglądarkowej, jest pokazana wielkość oddziału.
  9. marcinekk24

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Tylko, aby mieć te 20 tyś. to najpierw trzeba zrobić w drzewku technologicznym wszystkie powiększenia oddziału.
  10. marcinekk24

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    W Akademii Magii są dostępne receptury zwykłych artefaktów do feniksa ognistego, niebieskiego i złotego. U mnie w mieście stoją już wszystkie 3 feniksy. Brakowało mi 6 albo 7 do złotego feniksa i wszystkie brakujące artefakty trafiłem z receptur. A wczoraj miałem kolejną taka samą recpeturę.
  11. marcinekk24

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Wielkie dzięki.
  12. marcinekk24

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Ale zawsze tak było, że trzeba było na każdej mapie coś dołożyć, by dostać nagrodę z danej mapy. Było tak od początku PB przecież. No i bardzo dobrze, że powrócił ten zwyczaj.
  13. marcinekk24

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Łańcuszki PW nie są jednostronne, tylko nie dość, ze dobrowolne, to działają w oba kierunki. Ty myślisz, że w naszym bractwie tak jest, nie wiem jak w innych, że jak ktoś nie da komuś nawet jednego punktu PW, w cud, a niżeli jest w łańcuszku, to wielka awantura powstaje. W naszym bractwie nie ma...
  14. marcinekk24

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    U nas w bractwie wszyscy są aktywni i ta osoba, nazwijmy ją Pani Krysia, uczestniczy w Iglicy, w Turniejach, w pomocy sąsiedzkiej, przekazuje innym PW w łańcuszkach, jest aktywna w PB. Panu Zdzisiowi, który też jest aktywny, wczoraj przekazałem 110 PW (bo taka jest suma wszystkich naszych...
  15. marcinekk24

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    O jakim wy pushingu mówicie???!!!!! My w bractwie mamy łańcuszki PW. I teraz przez ten durnowaty limit nie mogę dać 30 PW w cud. A dzisiaj mogę dać tylko 3 PW. I co i teraz przez 10 dni mam dawać po 3 PW?!! To jest idiotyzm!!!!
Do góry