• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa MetamFetamina

  1. MetamFetamina

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Interesująco się zapowiada. Aktualny rozdział jest mega męczący dla mnie. Te ilości towarów do wyprodukowania odbierają chęć gry...
  2. MetamFetamina

    Dyskusja o aktualizacji 1.99

    W aktualizacji 1.96 aplikacji wprowadzono wyłączenie animacji dla słabszych smartfonów - czy taką opcję można dodać w ustawieniach, żeby każdy mógł sterować? Niestety wykrywanie nie działa zbyt dobrze, mój telefon muli niemiłosiernie w aplikacji... "Budynki - Przywrócono brakujące animacje dla...
  3. MetamFetamina

    Dyskusja o aktualizacji 1.96

    W końcu mogę korzystać normalnie z aplikacji :cool: Nie zawiesza się z każdym kliknięciem. Wygląda na to, że działanie na smartfonach Huawei zostało również przy okazji animacji wyników walk poprawione // Pomyłka, problem wrócił po tym jak napisałem posta...
  4. MetamFetamina

    Dodanie 6 i 7 robotnika

    No to ładnie polecieli... Pewnie z rok gry żeby ukończyć bez bonusów :D
  5. MetamFetamina

    Dodanie 6 i 7 robotnika

    Może to ograniczenie to trochę sposób żeby spowolnić grę :) Więc raczej pomysł nie przejdzie. I tak już z bonusami portalowymi jest duużo szybciej. Nie nadążą z nowymi rozdziałami :confused:
  6. MetamFetamina

    co z tą maną?

    Na https://www.elvenstats.com/ masz informacje
  7. MetamFetamina

    Zgłoszone opcja wyłączenia animacji na apce

    Adrelinina :D Żebyś się chwilę postresował, czy walka wygrana, czy przegrana..
  8. MetamFetamina

    Zgłoszone opcja wyłączenia animacji na apce

    Koniecznie, animacje OUT. Ja na mobilce nie jestem w stanie grać przez te animacje, smarton Huawei P9 Lite. Jak kliknę jakiś zbiór to pojawia się animacja zwieszająca fona na min 5 sekund. I tak z każdym budynkiem. Czasem jak więcej zbiorę to apka się zamyka. O animacji walki turniejowej to...
  9. MetamFetamina

    To nie błąd Animacja po walce (apka)

    Ja to bym dał opcję wyłączenia wszelkich animacji. Od parunastu wersji coraz gorzej działa apka, motywowanie z powiadomień nawet nie wchodzi w grę, bo smartona mi zawiesza na min. minutę, jak się pojawia animacja dodawanych monet + młotków.
  10. MetamFetamina

    Potwierdzone Zdublowane wyświetlanie aktualnej produkcji

    @Nusion @PMprzemek ok, szukałem czy jest takie zgłoszenie w błędach - nie znalazłem :-)
  11. MetamFetamina

    Potwierdzone Zdublowane wyświetlanie aktualnej produkcji

    Właściwie to każdy budynek, warsztaty, antyczne cuda, zestawy z wydarzeń
  12. MetamFetamina

    Potwierdzone Zdublowane wyświetlanie aktualnej produkcji

    Wersja gry: v1.75.3-(f557c8d) (2019-03-21 10:34) Świat gry: Arendyll Przeglądarka + wersja: Chrome 73 Wersja Flash Playera: HTML5 System operacyjny: Windows 10 Rozdzielczość ekranu: 1440x900 Nazwa konta: Metamfetamina Elfy czy Ludzie: elfy Powtarzalność: : 5/5 Opis sytuacji: Po najechaniu...
  13. MetamFetamina

    Iglice burzy - Training speed

    W cudzie "Iglice burzy" jest nieprzetłumaczony tekst - "Training speed"
  14. MetamFetamina

    Naprawione Czarna Dziura w mapce PW [18796]

    Apka Elvenar jest znacznie młodsza od FoE, to też trzeba brać pod uwagę. Tak na prawdę wszyscy jesteśmy beta-testerami. Android to multum konfiguracji, nie tak prosto jest zrobić od razu wszystko, żeby dobrze działało.
  15. MetamFetamina

    Naprawione Wielkie Obrusy

    Zawsze sądziłem że w tych "Wielkich obrusach" chodzi o to, że trzeba przygotować wielkie obrusy żeby można było na nich postawić wielkie globusy :confused:
Do góry