• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Vernixen

    To nie błąd dane dot budynków z eventu Igrzysk

    Wylosowałem dzisiaj budynek Łódź Manta Wg danych na stronie elvengems.com w Ambasadach powinien on dawać 16800 many, natomiast dostaję tyle ile wskazuje dla Konstruktów tj. 14200. Ilość kultury jest właściwa 4000. Co jest nie tak ?
  2. Vernixen

    Mobilny Elvenar

    Zainstalowałem dzisiaj apkę elvenara mam kilka spostrzeżeń: - mimo użycia zaklęcia "Inspirująca medytacja" na androidzie wyświetla się tylko 1 pasek punktów wiedzy, - brak jest listy zadań eventowych, dostępne są tylko podstawowe zadania, - przy motywowaniu nie ma dostępu do skarbów. Czy od 1...
  3. Vernixen

    Inwentarz - budynki

    W którymś z wątków poruszona była sprawa zdobytych budynków przechowywanych w inwentarzu. Zdobyte budynki w trakcie eventów trafiają do inwentarza z parametrami kultury bądź ludzików odpowiednio dla naszego poziomu rozwoju. Np. budynek z dziennych nagród ze Wzrostu Eldrasilów Czy wraz z...
  4. Vernixen

    Dziwne pytania ;)

    Co oznaczają w opisie bractw: towar i nick gracza czy ci gracze mają wyłącznie te manufaktury ?
  5. Vernixen

    Błędy w Firefoxie

    Czy macie problem z grą przy użyciu Firefoxa? U mnie wiesza się zaraz po uruchomieniu, nic nie można klikać. Zdążę czasami odebrać tylko cześć towarów i zaraz wszystko się blokuje.
  6. Vernixen

    Maskarada cz. I - zadania

    Sorki za pytanie "raczkującego" - Skąd wziąć kryształy ? u hurtownika ich nie ma.
  7. Vernixen

    Witam

    Witam wszystkich, gram w Elvenar od połowy lipca.
Do góry