• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. szerep

    Wymiana manifestacji i kolekcji u Elvenarów

    niestety, doszedłem do Elvenarów i stanąłem :(, czuje sie jak baran , bo widze ze mam skarbiec mądrości na drugim poziomie i nie wiem na czym polega ra wymiana pomiedzy elfami i ludzmi i jak ją robić ... no po prostu jestem głupi .... :(
  2. szerep

    Zywiołaki

    Nie wiem dlaczego manifestacje nie produkują mi esencji elvenaru ? nigdzie nie znalazlem informacji na ten temat.
  3. szerep

    Termin Przygody Bractw

    czy juz wiadomo na pewno kiedy sie zaczynają?
  4. szerep

    Bractwo Aes Sedai gorąco zaprasza

    Zapraszam aktywnych i turniejowych graczy do naszego bractwa. Oferujemy dobrą atmosferę, aktywny czat i pomoc w rozbudowie miasta. Mile widziani gracze mający w bonusie marmur, kryształy i klejnoty (lub przynajmniej dwa z nich). Turnieje na 10 skrzyń planowane i wcześniej ogłaszane. Zapraszamy:)
  5. szerep

    Naprawione Błąd językowy w zakładce "Wystaw" Kupca

    Jest -"Wybierz towary które chcesz wymienić , klikając na niego" . Powinno być - "Wybierz towary które chcesz wymienić, klikając w nie" albo - " Wybierz towar który chcesz wymienić, klikając w niego"
  6. szerep

    Schemat rozmieszczenia budynków

    Czy jest gdzieś dostępny schemat albo wzór optymalnego rozmieszczania budynków w mieście, tak żeby nie zostawały puste miejsca porozrzucane po całym mieście?
  7. szerep

    Diamenty

    Stwierdzilem dzisiaj ze zniknelo mi 120 diamentow. Nie pamiętam zebym je na cos wydawal. Niestety miałem wylaczone potwierdzenia wydania diamentow.. Czy jest jakas możliwość sprawdzenia co się z nimi stało?
  8. szerep

    Zmiana trudnosci w prowincjach

    Noc nie zmieniałem , nie zdobyłem nowej technologii , nie przeszedłem do następnego rozdzialu, po prostu nagle okazało się ze prowincje które były latwe do zdobycia i zwiadu staly się SREDNIE !!. Może mi ktoś wytlumaczyc dlaczego ??
  9. szerep

    Turniej eliksirów

    Niestety zdobyte odłamki run nie trafiają do mnie. Sprawdziłem to dwa razy.
Do góry