• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. mayder

    Koniec gry.

    Nie będę się rozpisywał bo już to zrobiłem w wiadomościach dla bractw. Tak jak w tytule, kończę swoją przygodę z Elvenarem. Strasznie nudzi i męczy mnie już ta grą więc czas na mnie. Dzięki wszystkim z którymi grałem za wspólną grę i tym z forum za ciekawe i rozgorzałe dyskusje. Życzę miłej gry ;)
  2. mayder

    Wojskowe instanty w skrzynkach z iglicy

    Jak w temacie. Dzisiaj robiąc iglice i w międzyczasie rozmawiając przyszedł mi do głowy pomysł żeby zamiast np. fragmentów zaklęć (których i tak mnóstwo leci) dać instanty z wojskiem i nie mówię żeby były one we wszystkich skrzynkach ale w kilku np. trochę w normalnych, parę w tych przy...
  3. mayder

    Mistyczny obiekt

    Dzisiaj otwierałem moje nazbierane skrzynki z akademii ze wszystkich światów. Nazbierało się tego w sumie 91 sztuk (A-31, W-28, F-32) dlatego postanowiłem nagrać filmik dla potomnych :D. Można zobaczyć jakie nagrody możemy trafić, jaka jest ich powtarzalność, jaka jest procentowa szansa na...
  4. mayder

    Filtry w inwentarzu

    Po którymś z kolei przewijaniu (apka) wszystkich budynków w inwentarzu do samego końca żeby postawić budynek wzmacniający postanowiłem napisać o tej propozycji. Z racji tego że aktualnie eventy mamy jeden po drugim to budynków w inwentarzu jest zatrzęsienie. Można by te niepotrzebne przepalać na...
  5. mayder

    Naprawione Następna runda turnieju z poziomu mapy przy 100% redukcji czasu (Aplikacja)

    Mam problem z rozpoczynaniem następnej rundy (gwiazdki) w turnieju z poziomu mapy przy stuprocentowej redukcji czasu między rundami. Kończąc jedną gwiazdkę gdy chce kliknąć w prowincję którą dopiero zrobiłem pojawia się okienko z pozostałym czasem do następnej rundy, tylko że to okienko pojawia...
  6. mayder

    Lista odkrytych na mapie sąsiednich miast

    O co chodzi? Pomysł na usprawnienie motywacji wśród sąsiadów na mapie. Od dobrego roku nie motywuję już sąsiadów i nie jest to spowodowane tym że może z 10% jest aktywnych i motywują mnie w miarę regularnie tylko tym że w pewnym momencie własnego rozwoju następuje taki moment gdzie odkryta mapa...
  7. mayder

    Nakładanie się grafik budynków (aplikacja)

    Już jakiś czas temu zauważyłem ten błąd ale jakoś mi specjalnie nie przeszkadzał więc nie zwracałem na niego uwagi. Dopiero dzisiaj dał mi się we znaki przy usuwaniu budynków wzmacniających które już wygasły, przez to prawie usunąłem budynek który był właśnie w rozbudowie. Nie występuje to na...
  8. mayder

    Apka - nakładanie się tekstu przy zdobyciu zwiększenia produkcji

    Taki kwiatek się pojawia przy informacji o zwiększeniu produkcji. Nawet nie wiem co to za drugi tekst jest bo nie da rady odczytać.
  9. mayder

    Rozbudowa akademi magii

    Zastanawiam się na rozbudową akademii w moich miastach-farmach. Poza zbieraniem studni gram na pozostałych dwóch światach w miarę aktywnie, biorę udział w turniejach/przygodach, robię eventy i właśnie też tworzę rzeczy w akademii na tyle na ile mi starczy katalizatorów. Z jednej strony...
  10. mayder

    Surowce do negocjacji

    Można zamknąć, zapomniałem że aktualizacja na aplikacji nie jest w tym samym czasie co wersja przeglądarkowa.
Do góry