• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. ech000000

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Dzień doberek Albom niegramotny albo niekumaty Dzisiaj jednym z zadań jest "odkryj nowe wioski podczas wydarzenia czarowników" jeśli jest możliwość proszę o naprowadzenie, bo nie tylko ja nie wiem w gidii Pozdrawiam
  2. ech000000

    świąteczne / noworoczne postulaty/życzenia. Można dopisywać :)

    Święta tuż tuż więc życzę wszystkim bez wyjątku Zdrowych przede wszystkim Świąt Bożego Narodzenie i Szczęśliwego Noweg już :( 2021 Roku. Bogatego i trafionego mikołaja. Aby gra dawała nam przyjemność a nie frustrację. Pozdrówka dla Wszystkich elvenaromaniakówi nie tylko
  3. ech000000

    koniec rasy xvI

    Dzięki bardzo za wyjaśnienia. Pierwszy raz jestem na końcu rozwoju i nie miałem wiedzy o tych niuansikach. Pozdrówka dla Wszystkich.
  4. ech000000

    koniec rasy xvI

    to mówisz że można pozbyć się już tych budynków?
  5. ech000000

    koniec rasy xvI

    te 200 pw było po ostatecznym odblokowaniu ratusza a on jest na końcu ścieżki
  6. ech000000

    koniec rasy xvI

    miałem zadanie 200 pw dać w cud przyjaciela i za to było 200 diamentów a teraz są zadania jak te co przez cały czas czyli np zrób młotki czy wyprodukuj jakiś towar lvluj budynek na pozom 11 i inne tego typu
  7. ech000000

    koniec rasy xvI

    Dzień dobry. Może jest to gdzieś ujęte a ja ślepy nie umiem znaleźć. Doszedłem do końca ostatniego rozdziału czy w tym przypadku mogę sprzedać już senat i inne budynki?
  8. ech000000

    Dyskusja o nowej rasie Ambasady

    No tak Wszyscy mają rację, ale tak czy siak i tak trzeba zaliczyć tą rasę wcześniej czy później z całym czy okrojonym drzewkiem rozwoju bo nie wiadomo co piszczy w trawie a miejsce przygotowane do next expansji nic nie stoi na przeszkodzie by małymi kroczkami dojść do końca skoro jest:)
  9. ech000000

    Zgłoszone Powiększenie dzwoneczka do co najmniej 100 miejsc (16 stron)

    Popieram jak najbardziej ten pomysł. Nie każdy gra na apce co ułatwia motywowanie a w tym wypadku grając na komputerze system motywowania z dzwoneczka ułatwia no i jak mommintroll zaznaczył jest wgląd w większy obszar wiadomości dzwoneczka
  10. ech000000

    Naprawione Problemy z logowaniem?

    Chrome też klękło przed elvenar :(
  11. ech000000

    Naprawione Problemy z logowaniem?

    ano nic nie można zrobić wrrrr
  12. ech000000

    Naprawione Problemy z logowaniem?

    ja też nie mogę się zalogować do gry od x czasu a gram na laptopie wrrrrrrr
Do góry