• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Arena i biblioteka

    Też mam nadzieję, że się nie przydadzą, ale chyba zbadam jednego cudaka przed końcem rozdziału. Najwyżej stracę trochę PW!
  2. Arena i biblioteka

    Chyba masz rację! // Dzięki za odpowiedź, właśnie nie byłem pewien, czy taki zapas da się wykorzystać. połączono//Urdur
  3. Arena i biblioteka

    Zbliżam się do końca Ambasad. Arena Turnieju i Biblioteka Iglicy nie wydają mi się przydatne i nie zamierzam ich otwierać, ale już wiem, że ta gra potrafi płatać figle i to, co jest zbędne dziś, może być opłacalne jutro. Czy po zakończeniu rozdziału i usunięciu Senatu będzie jakaś możliwość ich...
  4. Ilość manufaktur

    Tak zrobię !
  5. Ilość manufaktur

    Dzięki za radę. Ciekawa koncepcja. Po robocie muszę obejrzeć sobie Twoje miasto! Myślałem o skupieniu się na manufakturach na najwyższym poziomie.
  6. Ilość manufaktur

    Dzięki za radę. Mam taki problem, że nie lubię usuwać tego, co od dawna stoi, ale na tym etapie nie ma już wyboru, bo w moje miasto trudno wbić igłę. Ranking podciągnę zbrojowniami i skupię się na wyścigu zbrojeń!
  7. Ilość manufaktur

    Zbliżam się do końca ambasad i doszedłem do wniosku, że muszę ograniczyć liczbę manufaktur na rzecz zbrojowni. Czy da się sprawnie grać mając po 3 manufaktury każdego zwykłego towaru bonusowego i po 2 manufaktury każdego żywego? Mam Górskie Hale na 12. poziomie i D111 już prawie na 28.
  8. Bazowa produkcja jednostek w D222

    Pomyślę o tym, a rozbudowy cudów zacznę od grzybków. Dzięki za radę!
  9. Bazowa produkcja jednostek w D222

    To sensowna rada, ale bastion już mam na 6. poziomie, a małe zbrojownie nie wchodzą w rachubę, bo co i rusz brakuje mi orków, a poza tym mam strasznie mało miejsca.
  10. Bazowa produkcja jednostek w D222

    Ja już mam D222 na 11. poziomie, a do tego 6 zbrojowni na 35. Zastanawiałem się tylko, czy nie lepiej podciągnąć najpierw bastion i grzyby, bo dalsze rozbudowy D222 są drogie.
  11. Bazowa produkcja jednostek w D222

    A więc lepiej zacząć od rozbudowy grzybków i bastionu, bo to znacznie tańsze od podciągania D222 na wyższe poziomy. Dzięki za wyjaśnienie!
  12. Bazowa produkcja jednostek w D222

    Działanie D222 w zakresie wojska polega na zwiększeniu bazowej produkcji jednostek o współczynnik zależny od stopnia cudu. Ale jak rozumieć tą "bazową produkcję jednostek"? Chodzi po prostu o rozmiar grupy szkoleniowej? A jeśli tak, to przed rozbudową D222 pewnie warto rozwinąć bastion i grzybki?
  13. Końcowe ambasady wróżek i krasnoludów. Czy warto otwierać?

    Dziękuję wszystkim za rady. Wygląda na to, że rzeczywiście nie warto ich omijać.
  14. Końcowe ambasady wróżek i krasnoludów. Czy warto otwierać?

    Czy trzeba otwierać w badaniach końcową ambasadę krasnoludów i wróżek? To "ślepe" badania, może warto je pominąć?
Do góry