• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Arena i biblioteka

    Zbliżam się do końca Ambasad. Arena Turnieju i Biblioteka Iglicy nie wydają mi się przydatne i nie zamierzam ich otwierać, ale już wiem, że ta gra potrafi płatać figle i to, co jest zbędne dziś, może być opłacalne jutro. Czy po zakończeniu rozdziału i usunięciu Senatu będzie jakaś możliwość ich...
  2. Ilość manufaktur

    Zbliżam się do końca ambasad i doszedłem do wniosku, że muszę ograniczyć liczbę manufaktur na rzecz zbrojowni. Czy da się sprawnie grać mając po 3 manufaktury każdego zwykłego towaru bonusowego i po 2 manufaktury każdego żywego? Mam Górskie Hale na 12. poziomie i D111 już prawie na 28.
  3. Bazowa produkcja jednostek w D222

    Działanie D222 w zakresie wojska polega na zwiększeniu bazowej produkcji jednostek o współczynnik zależny od stopnia cudu. Ale jak rozumieć tą "bazową produkcję jednostek"? Chodzi po prostu o rozmiar grupy szkoleniowej? A jeśli tak, to przed rozbudową D222 pewnie warto rozwinąć bastion i grzybki?
  4. Końcowe ambasady wróżek i krasnoludów. Czy warto otwierać?

    Czy trzeba otwierać w badaniach końcową ambasadę krasnoludów i wróżek? To "ślepe" badania, może warto je pominąć?
Do góry