• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Diccord

    Dzień dobry, dobrze że jeszcze tutaj coś jest. Od trzech dni mam problem wejściem na to nowe forum. Problem polega na tym , że przy logowaniu ciągle błędy oczywiście z mojej strony. Od 20 lat mam ten sam adres mailowy , ten sam nr telefonu ale okazuje się że za każdym razem teleportuje do...
  2. Valloryjska Wieża Smoka

    Mam pytanie co lub jaki cud wpływa na ilość produkowanych sztuk. W opisie mam zwykła produkcja 10 szt + zwiększona produkcja 5 szt. Razem 15. Nurtuje mnie co zwiększa.
  3. Gaj Harmonii

    Mam po 2 budynki zespołów bębnów, skrzypiec i fletów. Gaj harmonii mam na poz,2. Chce podnieść na wyższy poziom i ciągle brakuje mi po 1 melodii, akompaniamentów i rytmu. Co robię złe.
  4. Premia kultury

    Mam problem z zadaniem ,, osiągnij 3 poziom Premii kultury. Pousuwałam budynki z dużą premią spadło na 100 %. Postawiłam jeden z usuniętych wyskoczyło 180 %. Usunęłam ten i dałam inny o niższej poziomie i to samo. Proszę powiedzieć gdzie jest błąd.
  5. runa

    Co oznacza w zadaniu ,, przekuj runę,, ?
  6. panda

    Proszę mi powiedzieć gdzie mam szukać informacji na temat Pandy- ile to ona daje dobrostanu :)
  7. Dzień dobry:)

    Mam na imię Basia i gram od roku. Pozdrawiam wszystkich.
Do góry