• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

panda

bas26

Wędrowiec
Proszę mi powiedzieć gdzie mam szukać informacji na temat Pandy- ile to ona daje dobrostanu :)
 

KamilMM

Wędrowiec
Gdzie teraz znajdę niedźwiedzia brunatnego? Trochę niefajnie, że w evencie nie można na początku wybrać, którego niedźwiedzia potrzebuję.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Gdzie teraz znajdę niedźwiedzia brunatnego? Trochę niefajnie, że w evencie nie można na początku wybrać, którego niedźwiedzia potrzebuję.
Podstawki do brunera pojawiają się nadal w akademii magi wystarczy na nie polować jak i artefakty do nich. Dodam jeszcze że będzie prawdopodobnie istniała też możliwość wymiany artefaktów z rudej pandy na artefakty do brunera i polara w stosunku 2:1 jak to miało miejsce przy poprzednich tego typu eventach :)
 

KamilMM

Wędrowiec
Ehh to to już jakiś czas temu mi się trafił, ale nie wziąłem go bo sobie pomyślałem, że i tak go nie ulepszę to po co mi :/ Forum nie czytałem, dopiero dzisiaj założyłem konto.
 
Do góry